Arama sonuçlarınız

1. MeMoMert6

Hey ! Alımı ? Bozok Derim ALIM VAR YETKİLER GİTMİCEK KALICI Bozok.Batihost.Net OpSkyBlock+10GB

Merhabalar ben Mert Türker ve sizin adam aradığını gördüm ve geldim. Ben 15 yaşındayım ve Ankara doğumluyum yani Ankara da yaşıyorum Beni kabul ederseniz sevinirim.Ben de server a yardım etmek istiyorum, bir katkım olsun istiyorum o yüzden sizinde oynamak, eğlenmek isterim.bana ulaşmak...
  2. MeMoMert6

EKİP ARANIYOR ALIM VAR <|> Yönetici|Yetkili|Moderatör|Mimar|Rehber|Asistan|> Scarest.batihost.net

Merhabalar ben Mert Türker ve sizin adam aradığını gördüm ve geldim. Ben 15 yaşındayım ve Ankara doğumluyum yani Ankara da yaşıyorum Beni kabul ederseniz sevinirim.Ben de server a yardım etmek istiyorum, bir katkım olsun istiyorum o yüzden sizinde oynamak, eğlenmek isterim.bana ulaşmak...
  3. MeMoMert6

Sponsorlu Proje | Builder İhtiyacımız Var ! | Ekibimize Katılmaya Ne Dersin |

Ad : Mert Soyad : Türker Yaş : 15 Yaptığı Mimar Yapılar : Bir sürü mimari yapı yaptım modern evler, kızıltaşlı evler ve orta cağ binaları (genellikle orta çağ değil modern ev yapmayı daha çok severim) Medival ( Orta Cağ ) Tarzı Build Yapabilirmisin ? evet yapabileceğime inanyorum Discord Adresi...