Arama sonuçlarınız

1. Davuddragon

NOOBLAND-ONLİNE Yurtdışı sunucusuna yetkili aramaktayız

Merhabalar kısaca konuya gireceğim. Açacağım sunucu 2-3 gün uğraşılmış sunucu olmayacak emek verilmiş ve o emeğin karşılığını alabileceğimiz bir sunucu olacak. Sunucu hakkında konuşacak olursak: Sunucu kısaca survival olacak ama hayatımızda görüp görebileceğimiz ve hayal edebileceğimiz...
  2. Davuddragon

< PLAY.ANDERNW.COM > | < OZEL GALAKTIK SPAWNERLER! > | < Emek SkyBlock > | < 99% UPTIME > | < 1.8/1.14+ > | < Yetkili Alımları >

Sunucumuzdan görüntüler KOPYALANABILIR IP ADRESLERI PLAY.ANDERNW.COM
  3. Davuddragon

AnderNw.Batihost.Net {|} ÖZEL HOLOGRAMLI GALAKTIK SPAWNERLER {|} Galaktik SkyBlock {|} 99% UpTime {|} Yetkili Alımları

Merhaba bizler sizler için daha iyi bir oyun keyfi sunmak istiyen kişileriz. Sizlere özgürce eğlenip, SkyBlock türündeki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız. Sizlere diğerlerinden farklı olarak Galaktik SkyBlock sunuyoruz. SkyBlock türündeki en iddialı sunucu olmaya adayız. Tabi ki...
  4. Davuddragon

Crash ÇÖZÜLDÜ

merhaba Arkadaşlar Batihostdan site aldım ve bu siteyi authmeye bağlamak istiyorum Batihostun Verdiği Sitenin admin panelinde configden neyi değiştireceğimi yazmış ama 3-4 kere yaptım yine aynı hatayı alıyorum ve server kapanıyor lütfen yardım edin Bunlarada Bakarsanız Sevinirm NOT: Authme...
  5. Davuddragon

ÇÖZÜLDÜ!

Merhaba forum üyeleri başka forumda bir skript buldum şimdi sizden 2 şey istiyeceğim bunu yaparsanız çok sevinirim bu spawner skriptine hologram eklemeniz rica ediyorum yapabilirseniz reload attıktan sonra hologram silinmesin birde bu skripti kopyalayıp yeni bir spawner yapmak istersem hangi...
  6. Davuddragon

/Adakit | /Aktiflik | /BalTop (Menülü) | GALAKTIK SPAWNERLER! | Galaktik Skyblock Server

AŞAĞIDA SUNUCUMUZDAN GÖRSELLER VAR!