Arama sonuçlarınız

1. SchoFieldd

Yardım ShopGui+ menü sorunu.

Herkese Merhabalar. Benim Ufak nacizade bir sorunum var ve bunun çözümünü bulamadım. Sizlerden yardım bekliyorum Sunucuma ShopGui+ Eklentisini kurdum ve /shop yazınca menü çıkıyor. burda bir sorun yok fakat bir kategoriye tıkladığım zaman aşşağıdaki görsel hatası ile karşılaşıyorum. Bunun...
  2. SchoFieldd

Yardım Oyuna Çık Gir Yapınca Yetki Sıfırlanıyor

Kullanmayı Bilmiyorum. Yardımcı Olacak bir kaynak var mı acaba?
  3. SchoFieldd

Almıyorum Fakat bundan kaynaklı olacağını sanmıyorum. Çünkü hiçbir şey yapmasam da çık-gir yapınca yetki gidiyor.
  4. SchoFieldd

Öncelikle Uzun bir aradan sonra merhaba. 1.16 sunucu kurma yönünde kendi başıma acemi olarak devam ediyorum, fakat bir sorunla karşılaştım. kendime en başta kurucu rolü vermiştim, ondan sonra kendime ne yetkisi verirsem vereyim oyundan çık gir yaptığımda,/ reload attığımda o yetkiden çıkartıp...
  5. SchoFieldd

İstek FeatherBoard'da 2 Tane Board Kullanma Süreyle

InfoBoardReborn plugini bunu destekliyor. Kullandığın board pluginini kaldırıp bunu yükler isen sorunun çözülür. İndirmek İçin Tıkla Yapımı ise ; Plugini kurduktan sonra InfoBoardReborn dosyasına gir. ardından Board.yml dosyasını aç. Orada InfoBoard: '1' göreceksin o 1 e ilk başta board...
  6. SchoFieldd

İstek Sunucuya yeni gelenlere Öğretici Plugini

Merhabalar. sizden ufak bir yardım isteyecektim. Konumuza geçelim. Oyuncular örnek veriyorum "/ogret" komutunu yazdıktan sonra benim belirlediğim yerlere ışınlansın ve ekranda veya sohbette yazı çıksın, orada 3-4 saniye kaldıktan sonra ayarladığım başka yere ışınlansın ve aynı şekilde orda da...
  7. SchoFieldd

Yardım ProScoreBoard gözükmüyor

Aynı Konuyu Bende Açacaktım Ama arkadaş benden önce açmış, Ben Titlemanager kullanıyorum, aynı hata bende var , sunucu kapanıp açıldığında , sunucudan çık gir yapıldığı zaman v.s tablo gidiyor. /tm reload yazınca geliyor. bunun tam çözümü var mı ?
  8. SchoFieldd

Yardım Crazy Crates

Kasayı yaparken Kazı Kazan Şeklinde yapmamaya özen göster. Sorun ondan kaynaklanıyor olabilir.
  9. SchoFieldd

İstek Stack Mob Plugini Lazım (1.15)

Stack Mob'un ardından Stack İtem de Varsa Yaratmaz Ama. İstek Konusundan Çıktı, önerileriniz için teşekkürler, daha farklı plugin bilen arkadaşlarda yazarsa mutlu olurum.
  10. SchoFieldd

Yardım Crazy Crates

Jar ı ve Dosyayı Komple Sil. sunucuyu başlat. oluşturulan otomatik crazycrates dosyasına kendi oluşturduğun kasayı koy. sorunun çözülecektir.
  11. SchoFieldd

Yardım Crazy Crates

Sonucu öğrenmek istiyorum, haberdar et :)
  12. SchoFieldd

Düşün. 100 tane mob stacklenmiş. hangisi daha kolay, tek seferde hepsini öldürmek mi yoksa teker teker 100 tanesini öldürmek mi? neyse sanırım böyle bir şey mevcut değil. teşekkür ederim.
  13. SchoFieldd

Hayır mevcut değil. 3 tane stack olmuş ise 1 kere öldürünce geriye 2 tane kalıyor. benim isteğim 3x var ise 1 kere öldürünce hepsinin ölmesi.
  14. SchoFieldd

Anladım, Benim İsteğim tam olarak: misal domuz dan 3 tane var. onu öldürünce 3 ü de beraberinde ölmesi ve ona göre item çıkarması yönündeydi. StackMob da bunu düzenleyebiliyor muyuz ?
  15. SchoFieldd

Önerin İçin Teşekkürler, WildStacker in crack li versiyonu var mı acaba ? İçlerinden en güzeli o.
  16. SchoFieldd

Tekrardan Merhabalar. Çok Uzun Araştırma yaptım fakar isteğime uygun stackmob plugini bulamadım. Bildiğiniz Güzel bir StackMob Plugini Var mıdır acaba ?
  17. SchoFieldd

Yardım Crazy Crates

Öncelikle Merhaba @Gizlioyuncuv14 Böyle bir sorun ile daha önce bende karşılaştım. Kasayı Kazı Kazan Tarzında yaptım. sonra esc ye bastım ve aynı hata ile karşılaştım, Çözümü İse. CrazyCrates Dosyasını Sakla. Jar ı sil, tekrardan Buradan İndir. Böylelikle sorunun çöülmüş olacak.
  18. SchoFieldd

Yardım Tablo da SonVip Gösterme.

Oldu. Fakat benim 3 tane vip çeşidim var . Bunlar sırası ile Zeus Hades Olympos. deneme amaçlı vip leri değiştirip Hades yaptım. vipver komutu ile kendime vip verdim, çalıştı. ama tabloda r6Hades şeklinde çıkıyor. r6 yı nasıl değiştirebilirim? ve diğer 2 vip i nasıl ekleyebilirim ?
  19. SchoFieldd

Yardım Plugin Önerir Misiniz?

Tekrardan Merhaba. Sizden 1-2 ufak isteğim olacaktı. Bunların hepsi 1.15 uyumlu olursa mutlu olurum :) 1-Motd Plugini. sayfayı her yenilediğimde motd de başka yazı çıkmasını istiyorum(3 tane şey yazar isem döngü şeklinde) bunu bir kaç sunucuda gömüştüm hoşuma gitmişti. 2- otomatik Lag silici...
  20. SchoFieldd

Yardım Tablo da SonVip Gösterme.

Öncelikle Merhabalar. Kendi çapımda 1.15.2 sunucu kurmaya çalışıyorum. ve 2-3 sunucuda denk geldiğim bir özellik var ve bunu yapmaya çok uğraşmama rağmen yapamadım. son çare sizden destek almak oldu. İlk olarak belirtmek gerekir ise InfoBoardReborn Tablo pluginini kullanıyorum. sizden ricam...
  21. SchoFieldd

Yardım Crazy Crates Bildirim gitmesini İstiyorum

Sorun Çözülmüştür. Teşekkürler
  22. SchoFieldd

Yardım Crazy Crates Bildirim gitmesini İstiyorum

Öncelikle Merhabalar. Öncelikle belirtmek isterim pluginlere pek yatkın biri değilim sadece hobi olarak yapıyorum. Sorunuma geçmek istiyorum. Sunucum 1.15.2 Kasa Açma plugini olarak CrazyCrates Kullanıyorum. her şey tıkırında çalışıyor, fakat ben kasa açıldıktan sonra o kasayı açan kişinin...