Arama sonuçlarınız

1. shpresoj

Yardım baslat.bat Dosyasına ihtiyacım var

Arkadaşlar 6 GB VDS sunucum var. 1.16.5 spigot koydum dosyaya baslat dosyası sadece 1 GB'ta çalışıyor.
  2. shpresoj

İstek Uçuş Kağıdı !

Survival Sunucumda coin karşılığı süreli fly satmak istiyorum fakat uçuş kağıdı skripti bulamadım yapıp atabilen varsa sevinirim.
  3. shpresoj

İstek Saat Başı İtem !

Bana saat başı istediğim bi itemi oyunculara verebilecek bir skript atabilecek var mı ?
  4. shpresoj

İstek Takım(Çete) Plugini !

Survival Sunucuma takım(çete) plugini öneriniz var mıdır ?
  5. shpresoj

Yardım Minecraft Oyun İçi Yetkili Sohbet Rengi Değiştirme !

Essentials Chat ten {DISPLAYNAME} &8> &f{MESSAGE}' mesaj rengini değiştirsemde olmuyor Bilen Var mı ?
  6. shpresoj

Server Kapandı Arşiv Alabilirsiniz

s
  7. shpresoj

Yardım Konsol Türkçe Karakter Hatası !

Konsolda Türkçe Karakterler Değişik Simgelerler Gözüküyor bir şey Anlaşılmıyor Çözümünü Bilen Varmıdır ?
  8. shpresoj

Minecraft Serverimin Konsolu Renksiz !!

Mesela oyun içinde prefixim kırmızı ama konsolda renksiz gösteriyo ilk defa başıma böyle bir şey geldi yardımcı olacak varmı ?
  9. shpresoj

Minecraft Serverimin Konsolu Renksiz

Mesela oyun içinde prefixim kırmızı ama konsolda renksiz gösteriyo ilk defa başıma böyle bir şey geldi yardımcı olacak varmı ?
  10. shpresoj

Yardım Prefixim kırmızı ama konsolda renksiz gösteriyo

11. shpresoj

ZeytinCraft| - OPSKYBLOCK - |- Kasalar -|-/adafly-/adakit-|-Edit-|-Vip Sistemi-|-Ve Çok Daha Fazlası-|

ZEYTİN CRAFT=GİR-OYNA-EĞLEN BİZ SİZE EĞLENMENİZ İÇİN BİR SKYBLOCK SERVERİ YAPTIK EĞLENİRSENİZ NE MUTLU BİZE SERVERDEN BİRKAÇ GÖRÜNTÜ SPAWNIMIZ MARKETİMİZ EDİT KASA BİLGİLER /ADAKİT 5 adet demir blok spawner 4 adet altın blok spawner 3 adet zümrüt blok spawner 2 adet elmas...