Arama sonuçlarınız

1. vForGeralt

Yardım Kelime oyununda oluşan hata

Selamlar, istediğim kelime oyunu skripti hem sayılı hem harfli olacak ve ekranda title ve subtitle halinde çıkacak. Elimde buna benzer bir skript var fakat there is no loop matches hatası veriyor. Sebebi ve çözümü nedir yardım eder misiniz?
  2. vForGeralt

İstek Sanal market

Kusura bakmayın bilgilendirmeyi unutmuşum iade yaptım arkadaşa zaten yakın arkadaşımdı sorun çözüldü chestcommandsdan yapılmış olan sanal marketi kullanıyorum teşekkürler ilginiz için
  3. vForGeralt

İstek SonOyuncudaki /report küfür sistemine benzer bir sistem

peki buna benzer bir skript yapma şansımız var mı?
  4. vForGeralt

Girip bakabilirsiniz isterseniz birisi küfür ettiği zaman /report küfür <isim> şeklinde yazdığınız zaman direkt olarak Hacer isimli bir bot geliyor ve eğer adamın son mesajlarında küfür varsa otomatik olarak mute atıyor.
  5. vForGeralt

Aynen buna benzer bir şekilde. teşekkürler bakacağım Eğer yapabilir ve buraya atarsan çok iyi olur hem böyle bir şey arayan birisi de faydalanmış olur.
  6. vForGeralt

Selamlar, Son Oyuncudaki /report hile ve /report küfür sistemine benzer sadece /report oyuncu şeklinde olup mesela adam "amerika" dedi ise 15 dk mute atsın istiyorum. Bunu nasıl yapacağımı tam olarak anlamadım+ skript işinde acemiyim yardım eder misiniz?
  7. vForGeralt

İstek Rütbeye Göre Para Verme Skripti

Teşekkürler hepinize sorunu çözdüm yetkileri değiştirdikten sonra düzeldi.
  8. vForGeralt

İstek Rütbeye Göre Para Verme Skripti

Oyuncularım hangi rütbede ise ona göre kazdığı 320 yosunlu taştan para kazanmasını istiyorum ben ayarladım fakat anlamadığım bir şekilde hangi permde olursam olayım sadece 1k geliyor buradaki hataları düzeltirseniz sevinirim. Benim Yaptığım SK: on break of mossy cobblestone: if player has...
  9. vForGeralt

Yardım Basit Bir İtem Koruma Skripti İçin Yardım

Elimde basit bir item koruma skripti var internetten bulup editledim fakat şöyle bir sıkıntım var, itemlere sadece zırhları ekleyebiliyorum yani diamond pickaxe, diamond sword vb. itemleri tanımlayamıyorum böyle bir item type'ı yok diyor. Skript: command /edityap: permission: vip.koruma...
  10. vForGeralt

Onaylı Tanıtım ShopGUIPlus Eklentisinde Kategoriler Açılmıyor.

dediğim gibi eklenti sayfasından almadım arkadaşımdan uygun bir fiyata aldım ondan dolayı ise ve çözümü yoksa arkadaşa söyleyeyim iade yapalım?
  11. vForGeralt

eklenti sayfasından shops.yml yi değiştirdim şimdi de şu hatayı veriyor: [21:03:02 WARN]: [ShopGUIPlus] Task #1848 for ShopGUIPlus v1.17.0 generated an exception java.lang.NullPointerException at...
  12. vForGeralt

Yardım Tavuk ve İnek skripti çalışmıyor.

aynı hata devam ediyor :(
  13. vForGeralt

Yardım Tavuk ve İnek skripti çalışmıyor.

Selamlar bu forumdan mı buldum tam hatırlamıyorum fakat tavuk ve inek skripti buldum. Bunları düzenledim fakat şu hataları veriyorlar: İnek Skripti: every 900 second: loop all cows: if loop-cow's display name is "&fLvL &8[&f1&8] > &fSüt Ineği": chance of 100%...
  14. vForGeralt

Ücretsiz çalışabilecek ortalama bir Builder aranıyor

Selamlar, Sunucumdaki tüm mapleri özgün yapmak istediğimden dolayı ve tek başıma yapabilecek kadar Build bilgim olmadığı için Builder alımı yapıyorum. İhtiyacım olan buildler: Lapis,Hammadde,Boss,VipHammadde,ÇakmaLobi,Orman İletişim için Discord: hüseyinyldrrm#3442 Bu discord adresine isminizi...
  15. vForGeralt

Selamlar, shopgui pluginini tanıdığımdan indirimli fiyata aldım fakat kategorileri açmaya çalıştığımda logda hata veriyor aldığım tanıdığa sordum aynı sürümleri kullanıyoruz ikimizde 1.8 spigot kullanıyoruz onda sorun yoktu birebir serverine gidip görmüştüm ama bende çalışmıyor sebebi nedir...
  16. vForGeralt

İstek Sanal market

selamlar, konuyu biraz hortlatmak gibi oluyor fakat ben shopgui pluginini aldım fakat kategorileri açmaya çalıştığımda logda hata veriyor sebebi nedir? Hata:
  17. vForGeralt

Sunucu Reworke Gittiği için Konu Kaldırılabilir.

Server Ram Yükseltme nedeni ile kapanmıştır yarın açılacaktır.
  18. vForGeralt

SERVER BAKIMA ALINMIŞTIR YARIN 2 GİBİ AÇILACAKTIR
  19. vForGeralt

SUNUCU REWORK'E GİTTİĞİ İÇİN KONU KALDIRABİLİR. YAKIN ZAMANDA SUNUCU TEKRAR AÇILACAKTIR.
  20. vForGeralt

Yardım Adam Kendi Kendine OP vermiş?

Evet benim hesabım 1, Kontrol ettim herhangi bir sıkıtnı yok 2, Biliyorum işte ben de o yüzden bu olayın nasıl olduğunu anlamaya çalışıyorum ya, Adam 'SANAL' olarak benim hesabıma giriyor Logda da görüldüğü gibi Authme Logged In! diyor ardından /op yazıyor /warp market yazıyor /market yazıyor...
  21. vForGeralt

nerden bakacağım acaba?
  22. vForGeralt

Reis şimdi şöyle, ben oyunda iken adam ben oyunda iken benim "İSMİMLE" oyuna girip kendine yetki vermiş hani ben oyundayken benim ismimle giremez çünkü bu kullanıcı zaten oyunda der değil mi?