Arama sonuçlarınız

1. vForGeralt

Yardım Kelime oyununda oluşan hata

Selamlar, istediğim kelime oyunu skripti hem sayılı hem harfli olacak ve ekranda title ve subtitle halinde çıkacak. Elimde buna benzer bir skript var fakat there is no loop matches hatası veriyor. Sebebi ve çözümü nedir yardım eder misiniz?
  2. vForGeralt

İstek SonOyuncudaki /report küfür sistemine benzer bir sistem

Selamlar, Son Oyuncudaki /report hile ve /report küfür sistemine benzer sadece /report oyuncu şeklinde olup mesela adam "amerika" dedi ise 15 dk mute atsın istiyorum. Bunu nasıl yapacağımı tam olarak anlamadım+ skript işinde acemiyim yardım eder misiniz?
  3. vForGeralt

İstek Rütbeye Göre Para Verme Skripti

Oyuncularım hangi rütbede ise ona göre kazdığı 320 yosunlu taştan para kazanmasını istiyorum ben ayarladım fakat anlamadığım bir şekilde hangi permde olursam olayım sadece 1k geliyor buradaki hataları düzeltirseniz sevinirim. Benim Yaptığım SK: on break of mossy cobblestone: if player has...
  4. vForGeralt

Yardım Basit Bir İtem Koruma Skripti İçin Yardım

Elimde basit bir item koruma skripti var internetten bulup editledim fakat şöyle bir sıkıntım var, itemlere sadece zırhları ekleyebiliyorum yani diamond pickaxe, diamond sword vb. itemleri tanımlayamıyorum böyle bir item type'ı yok diyor. Skript: command /edityap: permission: vip.koruma...
  5. vForGeralt

Yardım Tavuk ve İnek skripti çalışmıyor.

Selamlar bu forumdan mı buldum tam hatırlamıyorum fakat tavuk ve inek skripti buldum. Bunları düzenledim fakat şu hataları veriyorlar: İnek Skripti: every 900 second: loop all cows: if loop-cow's display name is "&fLvL &8[&f1&8] > &fSüt Ineği": chance of 100%...
  6. vForGeralt

Ücretsiz çalışabilecek ortalama bir Builder aranıyor

Selamlar, Sunucumdaki tüm mapleri özgün yapmak istediğimden dolayı ve tek başıma yapabilecek kadar Build bilgim olmadığı için Builder alımı yapıyorum. İhtiyacım olan buildler: Lapis,Hammadde,Boss,VipHammadde,ÇakmaLobi,Orman İletişim için Discord: hüseyinyldrrm#3442 Bu discord adresine isminizi...
  7. vForGeralt

Onaylı Tanıtım ShopGUIPlus Eklentisinde Kategoriler Açılmıyor.

Selamlar, shopgui pluginini tanıdığımdan indirimli fiyata aldım fakat kategorileri açmaya çalıştığımda logda hata veriyor aldığım tanıdığa sordum aynı sürümleri kullanıyoruz ikimizde 1.8 spigot kullanıyoruz onda sorun yoktu birebir serverine gidip görmüştüm ama bende çalışmıyor sebebi nedir...
  8. vForGeralt

Sunucu Reworke Gittiği için Konu Kaldırılabilir.

SUNUCU REWORK'E GİTTİĞİ İÇİN KONU KALDIRABİLİR. YAKIN ZAMANDA SUNUCU TEKRAR AÇILACAKTIR.
  9. vForGeralt

Yardım Skript Bugu

Selamlar, kendime Skript ile rulet sistemi geliştirdim fakat kağıda sağ tıklayınca sadece istediğim parayı değil diğer rulet kağıtlarındaki parayı da veriyor bunu nasıl düzeltebilirim? options: menuisim: Rulet Menüaü p: &c&lRulet &7>> isim1: &75M Rulet Kağıdı &a(Sağ-Tıkla)...
  10. vForGeralt

Yardım Mythic Mobs Sorunu

Selamlar, MythicMobs'ta karşılaştığım bir problem var. Şimdi bosslar falan tamam fakat boss normal oyunculara saldırmıyor oplu olan veya kurucu tagı olan kişilere saldırıyor bunu nasıl çözerim yetkilerden kaynaklı olduğunu düşünüyorum fakat hangi yetki bulamadım
  11. vForGeralt

Yardım Adam Kendi Kendine OP vermiş?

Serverime Adamın teki geldi ve uzak masaüstü ipv4 ünü istedi bende vermedim anladım bişeyler yapacağını sonra ban atmaya çalışınca yetkiliye ban atamazsınız hatası verdi yani adam kendine op vermiş hemen alıp banladım bu nasıl mümkün olabiliyor hemen uzak masaüstü şifresini değiştirdim nasıl...
  12. vForGeralt

Yardım Rütbe Hammadde Ayarlaması

Ya gençler şimdi bu rg leri falan herşeyi ayarlıyorum addmember setparenttir falan filan fakat oyuncuların o hammaddeye hiç girmemesini istiyorum yani girmeye çalışınca geri atmasını istiyorum ne kadar forum varsa hepsini yaptım olmadı yardım pls
  13. vForGeralt

İstek Mythic Mobs Config İsteği

Selamlar, MythicMobs pluginini ayarladım her şeyi tamam fakat öldüğünde configine yazdığım itemleri düşürmüyor, saldırmıyor, saldırsa bile istediğim hasarı vurmuyor vb. problemler çıkartıyor. Nerede hata yaptığımı bilmediğim için sizden örnek bir config dosyası istiyorum. Boss ismini falan ben...
  14. vForGeralt

Yardım Auto Pickup Sorunu

Minecraft Serverimde Oto Pickup Plugini yüklü fakat oyuncular envanterine servet ile bir şey kırdığında 2 3 tane değil 1 tane item geliyor. Çözümü Nedir?
  15. vForGeralt

Can't be added to player because...

Selamlar, Zümrüt, Elmas, Altın ve Demir gibi madenleri kırınca 1 tane Old Coin Parçası isimli bir gold nugget düşmesini istiyorum fakat başlıktaki hatayı veriyor Skriptim şu şekilde: options: p: &6Old&4Coin &7>> coinesyasi: Gold Nugget coinisim: &6Old &cCoin &3Parçası on break...
  16. vForGeralt

Onaylı Tanıtım Crates Plus Sol Tıklayarak Ne Çıkacağını Görme Olayı Çalışmıyor!

Selamlar, Crates Plus Eklentisini ilk kurduğumda kasalara sol tıklayınca ne olduğunu görebiliyordum fakat bir kaç kasa ekledikten sonra gözükmemeye başladı çözümü nedir? (CrazyCrates i kullanmamı önermeyin Hiçbir şey anlamadım :D)
  17. vForGeralt

[ÇÖZÜLDÜ] Sanal Coin Sisteminde Oluşan Hata

Selamlar. Benim bir serverim var ve bu serverde sanal coin sistemi yapmak istiyorum. Her şey tamam coinler falan geliyor fakat bu coinleri harcayacağımız menüyü açamıyorum. Bilinmeyen komut diyor. Skript konularında acemiyim o menü komutunu hastebine attım buyrun:hastebin /coinsp yazınca o menü...