Arama sonuçlarınız

1. O

Yardım ACİL YARDIM lütfennn

plugin eksiğimi var bilmiyorm fakat şöyle bir hata alıyorum There's no player in a periodical event (sayaç.sk line 19: add 1 to {saniye.%player%} wildskript skquery skrayfall ve tuske pluginleri mevcut yardımcı olablirmisinz
  2. O

Yardım Skriptte Açılan Kitaptaki Yazıya Tıklayınca

Kitapta bir yazı yazsa o yazıya tıklayınca bir komut girilse bunu nasıl yapabiliriz?
  3. O

Yardım Skriptte Kitap Açma

Arkadaşlar skriptte kitap nasıl açılır? Acil yardım lütfen
  4. O

BungeeCord Coin Sistemi

Bu olayı gerçekten baya araştırdım ama yapamadım umarım şimdi çözülür :) Şimdi şöyle bir şey istiyorum mesela lobide {coin::%player%} gibi bi variables var bunu lobide /coinver komudunu kullandığımda her sunucuda coin vermesini istiyorum ve diyelimki vip 5000 coin /vipal komuduyla lobide vip...
  5. O

Yardım Speed Builders Scoreboard sorunu

arkadaşlar speedbuilders arenasına girdiğimizde sağdaki tablo yokoluyor. herhangi bir pluginle çakışıyormu diye baktım fakat bitek realscoreboard var onuda o dünyada engelledim. ama yinede arenaya girilince scoreboard sağda gözükmüyor. scoreboard speedbuilders pluginine bağlı
  6. O

Yardım Blok koyma sıralaması

Blok koyma sıralamsı istiyorum şuraya kadar yapabildim variables: {blokkoyma.%player%} = 0 on place: if world is "world": add 1 to {blokkoyma.%player%} fakat /stats yazdıgımda 1. 2. ve 3. yü nasıl gösterceğimi bilmiyorum
  7. O

Yardım Acil yardım lütfen

ARKADAŞLAR YEMİN EDİYORUM KAFAYI YİCEM HİÇBİŞEY YANLIŞ DEĞİL SK command /gunlukodul: trigger: open chest with 6 rows named "Günlük Ödül" to player wait 3 ticks format slot 13 of player with diamond named "GÜNLÜK ÖDÜL" to close then run [make player execute command...
  8. O

İstek Skriptteki variablesi realscoreboardda gösterme

Ben bunu her türlü denedim fakat hiçbir türlü olmadı maalesef. Yardım edebilecek var mı? RealScoreBoarda {%skript:kredi.%player%} falan yazdım hiçbir şekilde olmadı {kredi.%player%} yazdım gene olmadı. Nasıl yansıtabilirim bu variablesi scoreboarda
  9. O

İstek Stats skripti Kitaplı

Ben şöyle bir skript istiyorum yapabilecek varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim. Şöyle /stats yazdığında bir kitap açılacak ve içinde Ölme, öldürme, kd ve sıralaması yazacak.
  10. O

Yardım GroupManager dünya değiştirince gruplar gidiyor

BungeeCordsuz normal bir pvp serverim var. Fakat bu problemi çözemedim. Ben Lobide grup oluşturdum kurucu vip vip+ mvip falan işte ama bu gruplar sadece lobi dünyasında oluyor yani sadece lobideyken /manuadd isim kurucu yazabiliyorum. Arenaya gittiğimde kurucu grubu bulunamadı diyor. Yardım...
  11. O

İstek Hediye Çeki Skripti Yazabilecek Var mı? Beceremedim

Yardım eden olursa çok sevinirim. İstediğim skript şu şekilde, /hediyeçekiyükle <hediyeçekikodu> şeklinde yazınca hediyeçeki hesaba yüklenecek örn. kodu falan girince execute console command "krediver %player% 5" hediye çekini yükleyince vereceği şey bu, ama benim yapamadığım nokta bu hediye...
  12. O

RealScoreBoard rütbe yanda gözükmüyor

Scoreboardda sağda oyuncuların kendi rütbelerini görebilmesini istiyorum ama %rank% yazdığım zaman sağda gözükmüyor. Kullandığım plugin Realscoreboard Vault var