Arama sonuçlarınız

1. adriis

Onaylı Tanıtım DeluxeMenus plugini sorunu

DeluxeMenus menü oluşturuyorum fakat reload atınca hata veriyor sanırım deny-commands kısmından dolayı kullandığınız örnek bir menüyü atabilir misiniz?
  2. adriis

Onaylı Tanıtım Kırılan belirli itemlerin envantere gelmesi

Lapis, kızıltaş, demir, elmas, altın, zümrüt gibi madenlerin kırılınca envantere gelmesini istiyorum. AutoPickup plugini denedim fakat şöyle bir sorun var mesela kazmada servet 10 var ama kırdığı zaman 3-5 lapis veriyor yani servet büyüsü işlemiyor.
  3. adriis

Onaylı Tanıtım Authme alt satıra geçmek

Merhabalar, Authme plugininde alt satıra nasıl geçebilirim?
  4. adriis

Açılmaya Hazır Sunucu İçin Ortak Arıyoruz!

Beyler sunucumuz için para desteği yapabilecek bir ortak arıyoruz. Sunucun yapıları kendine aittir. Kendimize ait bir mimar bulunduruyoruz. Ortaklık fiyatı 50 TL her ay atmayacak. Yaş önemli değil sunucu şu an %90ı bitti birkaç kare Discord: erenncn00#8422
  5. adriis

Onaylı Tanıtım MassiveCore Sorunu

Arkadaşlar massivecore eklentisini kurduğum zaman -/f power, -/f c h gibi komutlar çalışmıyor bilinmeyen komut diyor uygun bir faction plugini olan verebilir mi? 1.8.8 Spigot
  6. adriis

Efsun Skripti - İtem Sürükleme Skripti

Arkadaşlar bana şu skriptin aynısını yapabilecek var mı editleyip kullanacağım.
  7. adriis

Onaylı Tanıtım Factions Admin-Mod Tagını Renkli Yapma

Merhaba, birisi klan kurduğu zaman **klanismi olarak gözüküyor. klanismi yazısı gri fakat ** işaretleride gri. ** işaretlerini nasıl kırmızı yapabilirim? Örnek tag: '&8[[FACTION]&8] {DISPLAYNAME} &8>&f {MESSAGE}'
  8. adriis

Onaylı Tanıtım Sunucuda kimse yokken çöküyor!

Sunucuda kimse yokken kendine stop atıyor. Konsolda son gözüken mesajlar. [07:46:07] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: PID: 25 | Suspended: false | Native: false | State: WAITING [07:46:07] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: Stack: [07:46:07] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]...
  9. adriis

Onaylı Tanıtım Factions plugini çalışmıyor

Merhabalar, 1.8.8 Spigot sunucum var. Factions pluginini yüklüyorum, yeşil görünüyor fakat -/f yazınca tepkime olmuyor. Massivecore gibi eklentilerde kullandım, stop çekip de denedim olmuyor yardımlaınızı bekliyorum.
  10. adriis

İstek Böyle bir skript var mı? yapılabilir mi?

Merhabalar, şöyle bir şey arıyorum. Mesela oyuncunun elinde ateş büyüsü diye bir eşya olacak. Onu kılıcın üzerine getirip bıraktığı zaman %20 şans ile oyuncunun kılıcına alevlerden çehre ekleyecek bu skript ile yapılabilir mi yapılırsa yapabilecek var mı :?
  11. adriis

Onaylı Tanıtım Client ile girmeyi engelleme

Merhaba arkadaşlar bir sunucuda görmüştüm. Versions klasörünün içinde herhangi bir hile olunca sunucuya giriş sırasında tespit edip kickliyor ve lütfen hileyi silip tekrar girmeyi deneyiniz diyor. Bu sayede map çalma eklentileri-hile eklentilerini engelliyor. Bu bir plugin mi skript midir?
  12. adriis

Onaylı Tanıtım Server hataları nasıl anlaşılır?

Merhabalar, Server hataları nasıl anlaşılır? Hata dediğim çakışan pluginler vs. Ben oyundaki tüm bugları kapattığımı düşünüyorum.
  13. adriis

Onaylı Tanıtım Top Listesi Yapma

Merhaba ben board kullanarak en çok öldürmesi olan 5 kişinin yanda gözükmesini istiyorum. hangi plugin ile yapabilirim? (FeatherBoard kullanıyorum)
  14. adriis

Yardım 2 Farklı Hosting Ile Bir Sunucu Yapmak

Merhabalar, benim hem rabisu hem de axitr sunucum var ikisini birbirne bağlayıp hub yapabiliyor muyum?
  15. adriis

Onaylı Tanıtım Oyuncular Npc mesajlarını göremiyorlar.

Citizens plugini kullanıyorum. Op'lar textleri görebilirken oyuncular göremiyor. yardım
  16. adriis

Onaylı Tanıtım Bunu nasıl yapıyorlar?

Bir sunucuda böyle bir şey gördüm. Bunu nasıl yapıyorlar? Bu bir plugin mi? Skript mi? ( Modsuz bi sunucu)
  17. adriis

Yardım Hosting Değişmesi Sonucu Skript Hatası

Arkadaşlar axitr'den batihost'a geçtik. Tüm pller çalışıyor sadece skript plugininde sorun var. Içindeki skriptler çalışıyor ama 60 tane error veriyor. Skriptlerin hepsini siliyorum yine 60 tane error veriyor nasıl çözebilirim?
  18. adriis

Yardım Boss Plugini

merhaba, canı isminde gözükecek ve hasarını istediğim gibi ayarlayabileceğim bir boss plugini ya da skripti var mıdır?
  19. adriis

Yardım NPC'den item alma

Oyuncular nasıl npc'den item alabilirler? Hangi pluginer gerekli (shopkeppers gibi olucak)
  20. adriis

Onaylı Tanıtım Bunun skripti yapılabilir mi?

Merhaba, yere koyduğum topraklar çimen oluyor bunu nasıl engelleyebilirim? World edit ile oluyor mu? Skripti var mı?
  21. adriis

Yardım Ölüm Mesajları Plugin-Skript

Merhabalar Ölüm Mesajları Plugin'i yada Skript'i arıyorum. Ölüm mesajlarında iksir ile ölme, dünyadan aşağı düşerek ölme, boğularak ölme vs. gibi eklentilerde olmasını istiyorum. Bu pluginler haricinde plugin önerebilir misiniz? - DeathMessages - LegendaryMessages - ChatControl
  22. adriis

Yardım UltraCosmetics Plugin Sorunu

UltraCosmetics isimli eklentide kullanacağımız şeyleri yani ender chest'i komut ile nasıl alabilirim ya da ayarlayabilirim?
  23. adriis

Onaylı Tanıtım Tabelaya renkli yazamıyorum!

Merhaba, tabelaya renkli yazabilmek için essentials eklentisini kullanmak istiyorum fakat yazamıyorum yani işe yaramıyor nasıl yapabilirim?
  24. adriis

Onaylı Tanıtım Essentials giriş-çıkış mesajlarını kapatamıyorum!

Arkadaşlar merhaba, essentials'ın giriş çıkış mesaj yerini ayarladım istediğim gibi çıkıyor fakat şimdi kapatmak istiyorum ve kapatamıyorum ( Durdurup denedim yine olmadı. ) - allow-silent-join-quit: false
  25. adriis

"SimpleVipPerks" Gibi Bir Skript

Merhaba arkadaşlar, ben sadece yetkililerin kullanabileceği bir skript istiyorum. İstediğim skript şu şekilde: Mesela kurucu -/opefekt yazıcak ve hız 2 özelliği alacak şimşek çakacak, yerden ateş çıkacak ve arkadan enderdragon sesi gelecek. böyle bir skript yazabilir misiniz? (süresi 3 dk olsun)