Arama sonuçlarınız

1. TheNightV

Oyna.TurkMC.Net | Girişte 3 Demir Spawner! | Günlük Ödül | Adakit | Rulet Sistemi | Para Makineleri | Gelişmiş Menüler |Heyecanımıza Sende Katıl!

Gelişmeler : 1- ) Prefixler yenilendi artık göze daha hoş bir şekilde gözüküyor! 2- ) Reklam ve küfür korumaları eklendi. 3- ) Bazı warp ve rg sorunları düzeltildi. 4- ) Duyurular yenilendi.
  2. TheNightV

Size uyarım olsun!

Sen ne saçmalıyorsun a
  3. TheNightV

Size uyarım olsun!

Hacı microsoft partneri reklam vermeye aciz mi? şpsdfjoşskdflgj uyduruyor bari düzgün uydursun :D
  4. TheNightV

Onaylı Tanıtım AuthMe Kayıt Olma Sorunu

Çözüldü mü? Çözüldüyse en iyi cevap seçmeyi unutmayın.
  5. TheNightV

Onaylı Tanıtım AuthMe Kayıt Olma Sorunu

Size verdiğim linkteki authmeyi indirin bizzat kendi sunucumda kullanıyorum sorun yok. https://s4.dosya.tc/server7/ise78r/authme.rar.html Virüs total : VirusTotal
  6. TheNightV

KAPANDI!

Bahsi geçen forum host&insan ayırt etmeksizin bütün hostlara&insanlara aynı derecede yaklaşan ve davranan bir forumdur. Batuhan abiyi tanımıyorsanız eğer böyle bir yorum yapmanız cidden çok saçma ve tiksindirici. O forumda her zaman sorun çıkartan euxx bütün konuları baltalayan euxx burada ahkâm...
  7. TheNightV

Lizard

Maşallah çok iyi nazar değmesin pü pü
  8. TheNightV

Yardım Buz suya dönüşmüyor

Topyalici diye plugin vardı otomatik olarak envantere geliyordu kırılan şey onu sildim düzeldi ayrıca üstteki forum yöneticisinin attığı 2. resmi yanlış yapmışım true yapıp reload çektim düzeldi
  9. TheNightV

sorun çözüldü teşekkür ederim toplayıcıdan kaynaklıymış
  10. TheNightV

ilk resimde alttaki yeri sildim (on placements) ikinci resimdekileride true yaptım fakat sorun devam ediyor essentials reload çekip denedim.
  11. TheNightV

arkadaşlar sunucumda kırılan buz suya dönüşmüyor sebebi ne olabilir?
  12. TheNightV

Oyna.TurkMC.Net | Girişte 3 Demir Spawner! | Günlük Ödül | Adakit | Rulet Sistemi | Para Makineleri | Gelişmiş Menüler |Heyecanımıza Sende Katıl!

Gelişmeler : 1- ) Adakitte verilen spawnerler için ada türünü değiştirdik artık spawnerleriniz için hazır bir yeriniz var. 2- ) Yazı Tura oyunu eklendi arkadaşlarınızla yazı tura oynayabilirsiniz. 3- ) Türkçeleştirilmeyen bazı yerler Türkçeleştirildi. 4- ) /tcoinmarket yenilendi artık göze daha...
  13. TheNightV

Gelişmeler : 1- ) Spawn bölgesi değişti 2- ) Edit bölgesi değişti 3- ) Çökme sorunları düzeltildi 4- ) Skyblock ada sorunları düzeltildi 5- ) Edit sistemi değişti. Artık /tcoinmarket ile spawner blok vs. alabilirsiniz! 6- ) Trade sistemi eklendi artık güvenle ticaret yapabilirsiniz.
  14. TheNightV

Teşekkür ederim minecraft dünyasına yeni giriş yaptık sunucuyu kapatmayı düşünmüyoruz ister 1 yıl sonra tutsun ister 5 yıl sonra
  15. TheNightV

SİSTEMLER HAKKINDA BİLGİLER Konumuzda yer kalmadığı için bazı özelliklerimizi atladık. Bu kısımda sizleri sistemlerimiz hakkında bilgilendireceğim. Açık Arttırma /auc start miktar komutu ile eşyalarınızı sohbette açık arttırmaya sokabilirsiniz. Pazar sisteminden farklı ve daha kullanışlı...
  16. TheNightV

Yardım SkyBlock Sınır Sorunu

Askyblock güncelleyin paket hazırmı yoksa sizinmi hazırsa eski sürümlerden kaynaklı olabilir
  17. TheNightV

OPSkyblock Sunucuda Spawner Koyuluyor ama item vermiyor.

Tornado spawners kullanabilirsiniz sanırım 2.0 sürümüne kadar ücretsiz. İçersinde item spawnerler mevcut.
  18. TheNightV

Topluluk Ürünü Castaway by CreativeLabs

Başarılı haritalar yapıyorsunuz beğendim:şapka::dost:
  19. TheNightV

Klasik Öğretmen Lafları

Arka dörtlü ayrılın!