Arama sonuçlarınız

1. Süleyman_Kaan_Yakaze

Yardım Leaf Worldedit skript hatası

skriptin hatasinin resmini attim Leaf Worldedit skeipti skyblock icin oyunculara set özelliği verir ancak hata verdi bendeki skript.jar güncel ve skripte gereken destekleyici pluginler var sormanızı gerek yok yardım ederseniz sevinirim (bunu Türkçeleştirdim normali İngilizce)
  2. Süleyman_Kaan_Yakaze

Yardım Crazy Crate Hata

resimde ekledim bakabilirsiniz ben kasa açarken sorun yaşamıyodum şansa fark ettim açarken prizmarin end tası felan normal , kasadan cıkdığında envantere bloklar gelio fakat süngeri çıkardıgımda blok bana gelmio resimleri attım sünger için yazdıgım komutlar prizmarin için yazdıgım komutlar burda...
  3. Süleyman_Kaan_Yakaze

Yardım Kazma Kırılıyor fakat envantere geri geliyor

Server bana ait değil bir arkadasın kazma kırılıyor ve geri geliyor kazma kırılmasına ragmen geri gelio altın kazma mesela canı bitti kırılıdı fakat env'e geri geliyor nasıl çözebiliriz ?
  4. Süleyman_Kaan_Yakaze

Suya Atlayınca Oyuncuların adasına ışınlanmalarını istiyorum

Arkadaslar baya arastırdım intarnette bulamadım plugini varsa pl yoksa skripti lazım suya atlancak ve oyuncu belirlenmiş olan yere adasına vesayre ısınlancak bana lazım olan adasına ısınlanması bulabilrsen plugin yoksa skript de olr teşekkürler
  5. Süleyman_Kaan_Yakaze

Onaylı Tanıtım Minecraft Titlemanager Ada leveli

ben titlemanager kullanıyorum ve ada levelini göstermesini istiyorum gösteriyor fakat bunu nasıl 1000 level olunca 1K gibi gösteririm nasıl ayarlanır söylerseniz sevinirim
  6. Süleyman_Kaan_Yakaze

Onaylı Tanıtım TitleManager Ölme-Öldürme Hatası

bendeki ölme öldürmeyi bir türlü yapamadım yardım ederseniz sevinirim hatanın resmini atıyorum (Titlemanager ve PlaceholderAPI'yi az önce en sürümünü indirdim bunu sormanıza gerek yok)
  7. Süleyman_Kaan_Yakaze

Yardım Featherboard Ada seviyesi sığmıyor

Arkadaslar ben featherboard kullanıyorum ve ada leveli: {askyblock_island_level} yazıp bırakıom düzgünce calısıo ama yan yana oldugu icin 4-5 sayı sonra level görünmüo mesela benim ada levelim 123.456.789 , burdaki sayıların 4-5 tanesi yani 12345 gibi görünüyor bu nasıl düzeltebilirim mesela...
  8. Süleyman_Kaan_Yakaze

Onaylı Tanıtım Crazy Crate

Benim crazy crate pluginimde tam ekran olarak envanter görünüyor kasaya sol tıklayıp içindekileri görürüz ya onrdaki slot sayısı baya fazla onu nasıl azalticam slots: yeri var oraya 14 felan yazmama ragmen hala böle nasıl düzeltilirim resimleri de atıyorum bakın
  9. Süleyman_Kaan_Yakaze

Onaylı Tanıtım Crazy Crate Kasa Açılınca çıkan item hatası

bilirsiniz crazy crate plugini var bu pluginde kasanın açılma stili olan 4 lü sandığı kullanıyorum ama onu acan kişi açıyor açmasına ama disardaki kişi acilan sandığın üstünde görünen , çıkan itemi dışarıdaki oyuncu alabiliyor nasıl düzeltebilirim bilen yazarsa sevinirim
  10. Süleyman_Kaan_Yakaze

İstek BitCoin

merhaba arkadaşlar Ben bitcoin skripti istiyorum mesela bitcoin yazınca bitcoinimizi görücez ve para ile bitcoin alabilcez her 5-10 dk da bir bitcoin degeri degiscek tam anlatamadim gibi isterseniz biraz bitcoin skripti bar onlara bakip bana yardim edebilirsiniz fakat onlarda hata var hata...
  11. Süleyman_Kaan_Yakaze

Onaylı Tanıtım NameTagEdit Hatası

Bende rütbeler var 6-7 tane 2 tanesi iyi bir şekilde çalışırken gerisinde hata oluyor hata da şu: mesela skymaster rütbesi chatte görünürken tab da oyuncu olarak görünüyor fakat başka bir rütbe mesela skylord iyi bir şekilde çalışıyor bunu nasıl düzeltebilirimi yardım ederseniz sevinirim
  12. Süleyman_Kaan_Yakaze

Yardım ScMarket İstiyorum Atabilcek Yapabilcek Bir Babayiğit var mı?

Minecraft sunucum için /sc yazinca scmin kac tame pldu yazsin /scmarket ile market acilsin kazma spawner para bolumu olsun tiklayinca kazmadan 5-6 spawnerdan 5-6 ve paradan 5-6 tane secenek olsun o seceneklerden mesela v10 kazma v20 kazma diye gitsin ayni sekil para icin 100m para 2000m para sc...
  13. Süleyman_Kaan_Yakaze

Yardım Minecraft Sunucum Kendi Kendine Kapanıyor.

Arkadaşlar sunucuma giriyorum genelde 2 saat arayla sunucu "zaman aşımına uğradı" diyor panele baktığım zaman panel donuyor komut kullanılmıyor. Nasıl Çözebilirim Ram 2Gb RAM'den dolayı oluyor demenize gerek yok server 1 aydır açık ve son 1 haftadır olmaya başladı Yardim ederseniz sevinirim İyi...