Arama sonuçlarınız

1. AfMalkocoglu

OzzyMc >--Emek SkyBlock--< Usta rehber - Rehber - Mimar - oyuncu (+16) ücretli

OzzyMc >--Emek SkyBlock--< Usta rehber - Rehber - Mimar - oyuncu (+16) alımları yapılacaktır Serverımız alışa gelmiş klasik emek Skyblock serverı olmayacaktır çok farklı bir şekilde piyasa iniyoruz yetkili kişilere ve serverdaki oyunculara oyun oynamalarına karşılık sembolik bir para...
  2. AfMalkocoglu

Emek SkyBlock Maaşlı yetkili alımı (Server sorumlusu-Mimar-Yönetici)

Emek SkyBlock sunucumun %50 si tamamlanmıştır server şu an açıktır yetkili kişilere aylık 50 liraya kadar maaş verilecektir (ödemeler her ayın sonunda) Yönetici olan kişi plugin ve script bilgisi olması gerekiyor +15 yaş ve üzeri ulaşsın lütfen Discord: Malkoc#5558
  3. AfMalkocoglu

Yönetici arıyorum

güncel+++
  4. AfMalkocoglu

Yönetici arıyorum

güncel++
  5. AfMalkocoglu

Yönetici arıyorum

güncel+
  6. AfMalkocoglu

Yönetici arıyorum

Minecraft serverıma yönetici arıyorum -server panel verilecektir -yetkili olan kişi özgün çalışacaktır -alım şartları -(+14 yaş) 0/1 Discord: Malkoc#5558
  7. AfMalkocoglu

Düzenleyeceğim ödüllü yarışma için alım yapacağım (EmekSkyblock)

--------------------Ozzy Craft Emek SkyBlock----------------------- Merhaba ben Ozzy Craft sunucu sahibi Malkoç bir fikirle çıktığım bu yola 5 aydır durmadan devam ediyorum bu zaman diliminde yeni ekip arkadaşları edindim edinmeye de devam ediyorum bu platform sayesinde sizleri de aramızda...
  8. AfMalkocoglu

OzzyCraft Emek SkyBlock ---(ücretli Reklamcı)

Ozzy Craft Emek SkyBlock Merhaba ben Ozzy Craft sunucu sahibi Malkoç bir fikirle çıktığım bu yola 5 aydır durmadan devam ediyorum bu zaman diliminde yeni ekip arkadaşları edindim edinmeye de devam ediyorum bu platform sayesinde sizleri de aramızda görmek istiyoruz bizim farkımızı soracak...
  9. AfMalkocoglu

Ozzy Craft Emek SkyBlock>>> (Photoshop) 5Gb ram

Merhaba 4 aylık açık olan serverıma Photoshop bilen tasarımcı arıyorum bunun haricinde server a rehber alımıda yapacağım Discord: Malkocoglu#5558
  10. AfMalkocoglu

Emek SkyBlock Mimar Pluginer (+16) OzzyCraft -->5Gb Ram

Merhabalar ben Malkoc 20 yaşındayım 4 aydır açık olan Sunucuma alım yapmak istiyorum gelecek kişi de aradağım özellikler saygı, tecrübe, aktiflik Yetkili olarak: Mimar ve pluginer alımı yapacağım >(Skyblock bilgisi olan)< Alım için Discorddan ekleyiniz Discord: Malkocoglu#5558
  11. AfMalkocoglu

Emek SkyBlock Mimar Pluginer (+16) OzzyCraft -->5Gb Ram

Merhabalar ben Malkoc 20 yaşındayım 3 aydır açık olan Sunucuma alım yapmak istiyorum gelecek kişi de aradağım özellikler saygı, tecrübe, aktiflik Yetkili olarak: Mimar ve pluginer alımı yapacağım >(Skyblock bilgisi olan)< Alım için Discorddan ekleyiniz Discord: Malkocoglu#5558
  12. AfMalkocoglu

Ozzycraft Emek SkyBlock (+16)

Merhabalar ben Malkoc 20 yaşındayım 3 aydır açık olan Sunucuma alım yapmak istiyorum gelecek kişi de aradağım özellikler saygı, tecrübe, aktiflik Yetkili olarak: Mimar alımı yapacağım >(Skyblock bilgisi olan)< Alım için Discorddan ekleyiniz Discord: Malkocoglu#5558
  13. AfMalkocoglu

Ozzycraft Emek SkyBlock (+16)

Merhabalar ben Malkoc 20 yaşındayım 3 aydır açık olan Sunucuma alım yapmak istiyorum gelecek kişi de aradağım özellikler saygı, tecrübe, aktiflik Yetkili olarak: Mimar alımı yapacağım >(Skyblock bilgisi olan)< Alım için Discorddan ekleyiniz Discord: Malkocoglu#5558
  14. AfMalkocoglu

OzzyCraft Emek Skyblock (+16)

15. AfMalkocoglu

Ozzy Craft Yönetici arıyor, plugin bilgisi olan EmekSkyblock (Güncel+)

Ozzy Craft Yönetici arıyor, plugin-script bilgisi olan serverı yönetebilecek özgüvenli birini arıyorum (+16)<< Server Emek Skyblock'tur alım discord üzerdinden yapılacaktır Discord: Malkocoglu#5558
  16. AfMalkocoglu

Admin arayanlar 3 yıllık yıllık tecrübe burada

Dc: Malkocoglu#5558 konuşalım
  17. AfMalkocoglu

Ozzy Craft Yönetici arıyor plugin-script +16

Ozzy Craft Yönetici arıyor, plugin-script bilgisi olan serverı yönetebilecek özgüvenli birini arıyorum (+16)<< Server Emek Skyblock'tur alım discord üzerdinden yapılacaktır Discord: Malkocoglu#5558
  18. AfMalkocoglu

Plugin ve Scriptten anlayan +16 Emek Skyblock

Plugin ve Scriptten anlayan +16 Emek Skyblock discord üzerinden alımı gerçekleştireceğim alacağım kişi direk serverda yönetici olacak Discord: Malkocoglu#5558
  19. AfMalkocoglu

Ozzycraft yönetici arıyor

Serverımı yönetecek tecrübeli, işini iyi bilen sözümden çıkmayacak, yeri geldiğinde sorumluluk alarak benim yerime karar alabilecek server yöneticisi arıyorum hiçbir şekilde para vermeyecek güvenilir yaşı büyük mümkünse en az +16 Server emek skyblock'dur Serverda spawn map i hazırdır builde...
  20. AfMalkocoglu

Server Yönetici alımı OzzyCraft emek skyblock

Serverımı yönetecek tecrübeli, işini iyi bilen sözümden çıkmayacak, yeri geldiğinde sorumluluk alarak benim yerime karar alabilecek server yöneticisi arıyorum hiçbir şekilde para vermeyecek güvenilir yaşı büyük mümkünse en az +16 Discord: Malkocoglu#5558
  21. AfMalkocoglu

OzzyCraft Server yöneticisi arıyor

Serverımı yönetecek tecrübeli, işini iyi bilen sözümden çıkmayacak, yeri geldiğinde sorumluluk alarak benim yerime karar alabilecek server yöneticisi arıyorum hiçbir şekilde para vermeyecek güvenilir yaşı büyük mümkünse en az +16 Discord: Malkocoglu#5558 https://discordgg/JCDqpb...
  22. AfMalkocoglu

Ozzy craft server yöneticisi arıyor

Serverımı yönetecek tecrübeli, işini iyi bilen sözümden çıkmayacak, yeri geldiğinde sorumluluk alarak benim yerime karar alabilecek server yöneticisi arıyorum hiçbir şekilde para vermeyecek güvenilir yaşı büyük mümkünse en az +16 Discord: Malkocoglu#5558