Arama sonuçlarınız

1. GMP

GMP NETWORK - Play.GMPNetwork.Net | Skyblock & Factıon | +100 Online |1.Yıl

İP: Play.GMPNetwork.Net İP: Play.GMPNetwork.Net ----- GMP Network Tanıtım ----- ----- GMP Network Tanıtım ----- AKTİF SKYBLOCK AKTİF FACTİON YAKINDA! CREATİVE YAKINDA! SURVİVAL YAKINDA...
  2. GMP

Play.GMPNetwork.Net | 1.8 - 1.15 | Emek Faction | +100 Online | 64 GB RAM | 1. YIL |

İP: Play.GMPNetwork.Net İP: Play.GMPNetwork.Net ----- GMP NETWORK Tanıtım ----- ----- GMP NETWORK Tanıtım ----- HIZLI ÇALIŞMA MASASI: Hızlı çalışma masası sayesinde artık yapımını bilmediğiniz eşyaları yapabilirsiniz sadece bu mu hayır elinizde malzemesi olduğunda bir tıklama...
  3. GMP

FACTİON AÇILMIŞTIR ! Play.GMPNetwork.Net | 1.8 - 1.15 | Emek Skyblock | | 64 GB RAM | 1. YIL |

Bİr kaç sorunlardan dolayı sizi beklettik ama bomba gibi geliyoruz bugün survival modumuz açılacaktır.
  4. GMP

CubeNetwork - OPSKYBLOCK - /Vipol - Günde 2 Event - Spawner Ruleti - Sanal Market - Minyon işçiler - Edit Sistemi ve dahası

İlk önce map yapsın diye aldığımız builderin sözleşmesini okumasını tevsiye ediyorum :D Orada yapılan buildin tamamen servere ait olduğu yazıyor ve neymiş biz bot muşuz. Cidden güldüm 110 kişinin hepsi bot kesinlikle cidden bu kadar saf olamazsın tabi ben neden 5 kişilik serverler ile...
  5. GMP

CubeNetwork - OPSKYBLOCK - /Vipol - Günde 2 Event - Spawner Ruleti - Sanal Market - Minyon işçiler - Edit Sistemi ve dahası

Konu tasarımı sade, sistemler en basit serverlerde bile bulunan sistemler, ek olarak eklenebilecek bir şey de göremiyorum. Gelip benim sunucumda reklam yapmasan hani belki bir yerlere gelebilirsin. Onun dışında başarılar.
  6. GMP

FACTİON AÇILMIŞTIR ! Play.GMPNetwork.Net | 1.8 - 1.15 | Emek Skyblock | | 64 GB RAM | 1. YIL |

Sistemler konusunda bence yanlış düşünüyorsun yazı tura var diye sunucu emekten dışarı çıkmıyor sadece oyuncularda isterlerse oynuyorlar bu bi eksi değidir. Ki yazıtura, jackpot emek sunucuda da olabilir hatta güzel bir söz vardır. Ufak detaylar ana resmi güzelleştirir. Ki bu yüzden kısa bir...
  7. GMP

Sunucumuz Güncel Ve Aktiftir İYİ OYUNLAR DİLERİZ
  8. GMP

Yorumununuz için çok teşekkür ederiz GMP Craft olarak :) 1) Konu tasarımını ilerleyen zamanda daha da geliştirmeye çalışacağız. 2) Evet yapılar bize ait. 3) Aslında şu an sitemizi ve reklam işlerini sıklaştırmaya çalışıyoruz sistemler ekliyoruz yeni ve eklemeye de devam edeceğiz. 4) Oyuncuların...
  9. GMP

Çok teşekkürler desteğiniz için. Birlikte gelişiyoruz :)
  10. GMP

mc.hiverie.com | HARD SKYBLOCK | Warp yok ! | /pvp Sistemi | Yeni Market Sistemi !

konu tasarımını biraz daha güzel yapabilirdin
  11. GMP

Saol dostum elimizden geleni yapıyoruz sizi memnun etmek için
  12. GMP

Çok teşekkür ederiz kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Birlikte gelişiyoruz:fratmania:
  13. GMP

İP: Play.GMPNetwork.Net İP: Play.GMPNetwork.Net ----- GMP Network Tanıtım ----- ----- GMP Network Tanıtım ----- Hızlı Çalışma Masası: Hızlı çalışma masası sayesinde artık yapımını...