Arama sonuçlarınız

1. C

SansorCraft Yetkili Alımları | Play.SansorCraft.Org - Alımlar Konuda!

server kapali... 9u2 forum doldurdum yaş 21 olan
  2. C

Server Açiyoruz Alimlar İçeriye....

https://**********/vupuHF gnc2363#2036
  3. C

+18 yas kurucu olmak isteyen !!

gnc2363#2036 yaşim 21 ama grafikten falan anlamam :)
  4. C

Whiscas Craft açılıyor Admin ve mod alımları!!!!

Adınız: Önder Yaş: 21 Bilginiz % 70 Kaç saat aktif olursunuz 9 10 saat arasi Discord==> gnc2363#2036
  5. C

Alımlar Başladı [BATIHOST] 6GB

Yaş : 21 : İstediğim Yetki :Server Sorumluluğu=Admin Bilgi :Söle diyeyim efendim gelene gidece bakicam oyundan bir sorun olursa ilginicem Saygılımısın : tabii ki Cok Saygili Bir İnsanim Küfürede Çok Karşi Biriyim : Neden Bizi Seçtin : İyi Bi sunucuda Kim Oynamasinki İlerde Yükselebilirz Belki...
  6. C

MinePixel | Yetkili Alımı

gnc2363#2036 <= Discord yaşim 21 Adim Önder Bilgilerimi burda yazamam isterseniz ekleyin konuşalim
  7. C

! -Batihost Sunucumuz Kurulucaktır Alımlar Var Gir İçeri- !

Ekle yaş 21 gnc2363#2036 Belki Yardimim Dokunur
  8. C

Sunucuda alım var 23,200 mb ram var yani 23 gb ram deyin içeri gir ip ye bak :D

discord gnc2363#2036 Server Sorumlusu Ariyorsan ben gelerim kardeşim 20 bilgim war...
  9. C

servere bilgili kurucu (server sahibi gibi olacak) ve admin , builder aranıyor.

gnc2363#2036 <=== Discord bayadan beri server sorumlulğu yapiyorum 20 yaşindayim dc dende yardim ediyorm mikafonum war
  10. C

PlaneTurkCraft.aternos.me

Cocuk cocuk hareketler ya banlamak nerdir la ................
  11. C

Server ip öğrenebilirmiyim

Server ip öğrenebilirmiyim
  12. C

Hayatta Kalmayi Seviyorsan İşte Sana Göre Bir Sunucu... Buyrun Sende Survival İstiyorsan Tam Sirasi CikolatalimNW.mcnetwork.me <==

CikolatalimNW.mcnetwork.me <== CikolatalimNW.mcnetwork.me <== CikolatalimNW.mcnetwork.me <== CikolatalimNW.mcnetwork.me <==
  13. C

Sende Survival İstiyorsan Tam Sirasi CikolatalimNW.mcnetwork.me <==

CikolatalimNW.mcnetwork.me CikolatalimNW.mcnetwork.me CikolatalimNW.mcnetwork.me CikolatalimNW.mcnetwork.me CikolatalimNW.mcnetwork.me
  14. C

Gelin Takilalim CikolatalimNW.mcnetwork.me

CikolatalimNW.mcnetwork.me CikolatalimNW.mcnetwork.me
  15. C

Bugüne Kadar Gördünüz Tüm Faction Serverlarini Unutun Eşsiz Sistemler Ve skript Dizaynlari Bu Eylencede Sende Yerini Almalisin İp İçerdedir...

weincherlyons.batihost.net weincherlyons.batihost.net weincherlyons.batihost.net weincherlyons.batihost.net
  16. C

Bugüne Kadar Gördünüz Tüm Faction Serverlarini Unutun Eşsiz Sistemler Ve skript Dizaynlari Bu Eylencede Sende Yerini Almalisin İp İçerdedir...

weincherlyons.batihost.net weincherlyons.batihost.net weincherlyons.batihost.net weincherlyons.batihost.net weincherlyons.batihost.net weincherlyons.batihost.net weincherlyons.batihost.net
  17. C

weincherlyons.batihost.net weincherlyons.batihost.net weincherlyons.batihost.net weincherlyons.batihost.net weincherlyons.batihost.net
  18. C

NİGHTRAİD / Admin VE Destek EKİBİ

Sorumlu Wea Admin İçin Basrucaktim da 20 Yaşindayim pluginleri %30 dan fazla biliyorumdur sabah 11 12 akşam ise 2 3 kadar aktifim Discordum ,=> gnc2363#2036
  19. C

Eğer kaliteli bir sunucuda sen de yetkili olup sunucunun bir parçası olmak istiyorsan içeri girmenin tam zamanı :)

AD: Önder SOYAD:... YAŞ: 20 HAFTA İÇİ GÜNLÜK AKTİF OLUNABİLECEK SÜRE: sabahtan akşama kadar HAFTA SONU GÜNLÜK AKTİF OLUNABİLECEK SÜRE: sabahtan akşama kadar DAHA ÖNCE AKTİFLİĞİN OLAN YETKİ GRUPLARI (admin mimar sorumlu gibi yetkiler gördüm server kapaniyor bu durumda...): ALINMAK...
  20. C

Sen de kaliteli bir sunucuda yetkili olmak istiyorsan içeri girmelisin !

REHBER ALIM FORMU Adınız :Önder Soyadınız :.... Yaşınız :20 Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Genellikle hep admin oldum) : Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? : sabahtan akaşama kadar Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? :kaliteli olduğunuz için Kullanmakta olduğunuz...
  21. C

Beyler Çakma Lobi Yapmasını bilen Kişiler arıyoruz spigot 1.8 batihost hub serverimize bilen kişiler gerekiyor NewCraft.batihost.net

Kardeşim Yetkili Ariyorsan Ben Burdayim 20 yaşindayim cocuklumdan beri oynuyorum Admin Asistan We Diğer Şeylere de de Yardimci Olabilirim... :) discord => gnc2363#2036
  22. C

CikolatalimNWN.mcnetwork.me Gel farki gör

CikolatalimNWN.mcnetwork.me Gel farki gör