Arama sonuçlarınız

1. Xx_Melih_Strafe_Xx

* DemirelCraft * Mimar Arıyor *

Merhabalar Arkadaşlar Ben Melih * 2 Yıldır Demirel Craft Sunucusunda Hizmet Vermekteyim Ve Mimar Aramaktayız.. Oyun Türümüz Ultra Bazında OpSkyblock'tur İsterseniz Alım Konumuza Geçelim ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Alım ...
  2. Xx_Melih_Strafe_Xx

Oha Bedava Plugin Paketi Yapan Kanal [OpSkyBlock Paketleri..]

https://www.youtube.com/channel/UCZawStHgirBHPrhx_AAVGIA V4 GELECEKTİR
  3. Xx_Melih_Strafe_Xx

OHA Spawner Kasasına Bak Melez Network #1

EMEĞE SAYGI LÜTFEN ARKADAŞLAR 1 LİKE 2 SANİYENİZİ ALMAZ LÜTFEN YORUM ATIN ABONE OL : Melih Strafe
  4. Xx_Melih_Strafe_Xx

DemirelCraft Bedava OpSkyblock Plugin Paketi

EMEĞE SAYGIT 1 LİKE Bİ YORUM LÜTFENN
  5. Xx_Melih_Strafe_Xx

| DemirelCraft | Büyük Devrime Yetkili Aranıyor | |Mimar, Rehber | |

Merhabalar Forum Gamer Ailesi, Ben Melih Demirel DemirelCraft OpSkyblock Sunucusu İçin Çalışıyorum. Sizler İçin Çalışıyorum Bizler 2017 Yılından Beri Sizleri Hizmet Etmekteyiz. Konumuza Gelirsek Alımlar ; [Mimar] [1] [Rehber] [1] DİSCORD : ℵ`TheOrder#2076
  6. Xx_Melih_Strafe_Xx

OHA ArcheMC'de Youtuber Oldum

LİKE VE YORUM YAPARSANIZ BENİ MUTLU ETMİŞ OLURSUNUZ... :)
  7. Xx_Melih_Strafe_Xx

DemirelCraft UltraOpSkyblock Plugin Paketi + Map Video Bir Like Alabilirmiyim :)

Likenizi Eksik Etmeyin GOOOO
  8. Xx_Melih_Strafe_Xx

Yardım Yardım Edin NCT Sorunu Var

Görmüş Olduğunuz Gibi NMC FAİLED Survivalfly Falan Diyor Bunu Nasıl Chati Kirletmesinin önüne geçerim ?
  9. Xx_Melih_Strafe_Xx

Yardım NCP Sorunu Bakınnn

https://cdn.**************/attachments/568804917784084481/618804052540784670/unknown.png Şuna Lütfen Bakarmsnz Hep Oyuncularda lag olduğunda çıkıyor sohbeti dolduruyor nasıl silerim bunu
  10. Xx_Melih_Strafe_Xx

Yardım Serverime Ping Giriyor Sanırım Optimize Sorunu Bakın Lütfen

Serverime Ping Giriyor Sanırım Optimize Sorunu Bakın Lütfen Anlayamadım Araştırdım Ama Para İstediler Lütfen Yardım Edin :(
  11. Xx_Melih_Strafe_Xx

| HİVERİE | SKYBLOCK SERVER | 2019 Farkını Yaşatmaya Geldi |SkyBlock-Survival-SkyWars

SERVER İP : MC.HİVERİ.COM Server Site : Çok Yakında Kurucu : MrtAkkaya Kurucu : MelihStrafe
  12. Xx_Melih_Strafe_Xx

DemirelCraft ! Melih Strafe ! Yeni Serverim #3 ! İçeri Gir

Merhaba Forum Türkiye Ailesi Bugün Atmış Olduğum DemirelCraft Serverim #3 Adlı Olan Videomu Göstericem Alta Bakınn :) Video Kanal Melih Strafe Emeğe Saygı Arkadaşlar Bir Likenizi Ve Yorumunuzu Eksik Etmeyin Ha Birde Abone Olmayı Unutmayın
  13. Xx_Melih_Strafe_Xx

DemirelCraft ! Mimarını Arıyor Wg Bilgisi Olan Mimar Arıyoruz Ekip Tamamlanıyor.. İçeri Gir

DemirelCraft ! Mimarını Arıyor Wg Bilgisi Olan Mimar Arıyoruz Ekip Tamamlanıyor.. YAKINDA Bakımdan Çıkıyor https://discord...gg/VZdXEY6 Kopyala Yapıştır Kodu VZdXEY6
  14. Xx_Melih_Strafe_Xx

DemirelCraft 2.Sezon Alımları Başladı !

Merhaba forum takipçileri; bugün sizlerde DemirelCraft sunucumuzda alım olacağını ve başvuru yapan arkadaşları aramızda görmek için bir konu açmış bulunmaktayım. Umarım başarılı olursunuz, sunucu bilgilerimiz konu içerisinde mevcuttur. ⇤⇥ > Sunucu Bilgileri Sunucu İsim : DemirelCraft Sunucu Ram...
  15. Xx_Melih_Strafe_Xx

| Play.DemirelCraft.Tk | Büyük Değişim | OP SKYBLOCK | /KarneHediyem | VipOl | Burda Kasılmak Kolay |

ÖZEL ADA Spawn HAPİS KASALAR ARENA İP ADRESS : PLAY.DEMİRELNETWORK.TK
  16. Xx_Melih_Strafe_Xx

DemirelCraft > DemirelCraft.Batihost.Net ! Açıldık ! Bu Fırsatı Kaçırma Alım Devam!

DEMİREL CRAFT ALIMLAR DEVAM EDİYOR! DEMİRELCRAFT.BATİHOST.NET
  17. Xx_Melih_Strafe_Xx

Demirel Craft Alım !

Merhabalar Forum Gamer Ailesi, Ben Melih Demirel, DemirelCraft'ın Şöyle Kısaca Hikayesini Anlatayım, Biz Öncelikle Batihost Sunucu Açtık DemirelCraft Adını Başka Bir Abimizden Aldık Ama HiçBir Yerde Kullanılmamıştır. Zaten Kendi Soyadım :) Ve Daha Sonra Sunucumuz Az Kişiydi 5-6 Kişilikti Yani...
  18. Xx_Melih_Strafe_Xx

DemirelCraft ! Tekrardan Ortalığı Gümletmeye Geliyor ! Alım Aktif İçeri Gir !

Merhabalar Forum Gamer Ailesi, Ben Melih Demirel, DemirelCraft'ın Şöyle Kısaca Hikayesini Anlatayım, Biz Öncelikle Batihost Sunucu Açtık DemirelCraft Adını Başka Bir Abimizden Aldık Ama HiçBir Yerde Kullanılmamıştır. Zaten Kendi Soyadım :) Ve Daha Sonra Sunucumuz Az Kişiydi 5-6 Kişilikti Yani...