Arama sonuçlarınız

1. I

[OttomanMC] - Nether/OP Skyblock - İlk Sezonlar - Harika Sistemler - Op Skyblock Para Ödüllü Sezon - 50 TL - 30 TL - 20 TL - Yerini Kap !

Konu tasarımı daha kaliteli olabilirdi, Sunucu sistemleri klasik OpSkyblock sistemleri. Sadece 1.8-1.8.8 Arası girilmesi kötü olmuş, başarılar dilerim.
  2. I

Yardım LucyPerm BungeeCord Baglama ( YARDIM )

Tüm sunucularda aynı grouplar yetkiler olmasını istedigim için lucypermbungeecord sürümü seçtim, ancak ayarlamasını tam yapamadım yardım edebilecek varmı ?
  3. I

HyperTr | 64GB Ram ile Bomba geliyor! | Mimar Alımı! ( HUB )

Ben HyperTr Yöneticilerinden Hüseyin, Yakında 64gb makine ile hub sunucu olarak geliyoruz, elbetteki bu sunucunun maplarını yapacak birkaç builder lazım. arkadaşlar kendine güvenen (voxelsniper'i worldedit'i kesinlikle bilecek, terrainleri iyi yapabilecek) Kendi Discordum...
  4. I

[V1.0] En Gelişmiş Gui'li Sohbet SKRİPT! (1K!)

1.1 ile report sistemi ekleyebilirim önerin için sagol :)
  5. I

Kendi yaptıgım bakmadan ilk skriptim join v1

sa konuyu açarken üç nokta (...) bölümüne tıklayıp ekle diyerek kod bölümünü seçip yazabilirsin bu sayede boşluklar kesintisiz gerçekleştirilir skript te yenisin sanırım ilk başlara göre güzel ama kendini geliştirmelisin. skript'i iyi biri yapmış olsaydı yorumum şu şekilde olurdu : " bunu...
  6. I

belirttigim gibi en yakın versionlarda geliştirmeye çalışıcam yapamassam sizden yardım istiyeceğim bu skripti kullanacak birsürü sunucu olacak :) hata olmasını istemeyiz
  7. I

ne gerektiginden tam emin oldugumu belirttim teşekkkürler yorumun için.
  8. I

| Madencilik Meslek Scripti 0.0.3[BETA] | RPG, Faction, Modern RPG sunucular için birebir meslek sistemi! |

rpg oynamadıgım için ne için kullanılacagını anlamadım ancak güzel'e benziyor.
  9. I

sölediklerinizi v1.3'ile getirecegim şuanlık v1.1 ile meşgulum v.1.3 de kod düzenlemelerini yapıcam işim cabuk biter ise sizin dediklerinizi kesinlikle gerçekleştirecegim en yeni sürümde.
  10. I

Teşekkürler Kullanmayı Düşünmenizi Öneririm Birkaç Güne V1.1 Çıkacak Çok İyi Cok Kullanışlı Bir Skript Olacak :)
  11. I

[V 1.1] Vip PLUS (+) Rengi Değitirme Skript [MENULU!] | 1K!

[V1.0] En Gelişmiş Gui'li Sohbet SKRİPT! işte skript burda :) PAYLAŞILDI!
  12. I

teşekkürler, dediklerini yapıcagım.
  13. I

Hatalarımı Yorum Olarak belirtmeyi Unutmayın!
  14. I

AÇIKLAMA En Gelişmiş Sohbet Skripti,İçindekiler: Mute GUi (artık mutede hata yok[süreler belirli]) , Sohbet'i Silme , Sohbet Kapatma/Acma (menulu her şey menulu) tamamen menuden yönetiliyor, her şey menude geçiyor, mute atmak dahi menide (olacak v1.1'de) sohbet silmek icin menuye, sohbet...
  15. I

eyw nedemek hatta şuanda %80 :) beklemede kal akşama gelir büyük ihtimalle olmadı yarına,
  16. I

cok teşekkür ederim :) senin için daha hızlı çıkarmaya çalışıyorum ancak şunada başka bir skript ile uğraşıyorum vip+ renk degiştirme skripti 4-5 gün arasında gelecek v1.2 :) süper bir skript ile meşgulum şuanda,
  17. I

ARKADAŞLAR SKRİPTLER İÇİN SAATLERİMİ HARCİYORUM Bİ YORUM Bİ BEGENİ ATSANIZ GÜZEL OLUR BENİM İCİN :)
  18. I

v1.2 ile rgb(oyuncu her yazı yazdıgında değişecek şekilde) ve bir tab plugini ile destekleyerek v1.2'yi paylaşıcagım, beklemede kalın :)
  19. I

haklısınız bir client olmadan olacak iş degil bir plugin kodlamak dahi yetersiz kalacaktır,
  20. I

yakın zaman icinde tuski addonu ile yapılacak olan skript'i cıkartıcam (v1.2) olarak, beklemede kalın.
  21. I

Bunu Yapabilirim Ancak, Oyuncu her Yazı Yazdıgınca plus (+) rengi degişecektir, lag yapabilecegi icin gerek duyacanı sanmıyorum ama istek var ise yapabilirim ? cevabını bekliyorum. (chat icin olanı) tab için olanı bazı pluginler ile yapılabilir örn (bossbarapi) (nte) yapmamı istersen tab için...
  22. I

bossbar plugini ile yapılabilir :) "tab için olanı" chat icin olanını yapabiliriz ancak oyuncu her yazıyazdıgında degişcektir, yani dedigin gibi animasyonsuz olmaz haklısın. skript ile elimden bukadar geliyor,
  23. I

hangi skript addon'ununu kullanmamı istiyorsunuz tam anlayamadımda?
  24. I

EpicProfils! Discord bot destekli, Son derece detaylı, Disk tasarruflu, Menülü, Profil kapatma!

Başarılı,Acaba Son Paylaştıgım Skript'i Yorumlayabilirmisin?