Arama sonuçlarınız

1. A

x-x Kaçtır? [Kanıtladık!]

iyide x-x'in 0 olduğunu niye kanıtlama ihtiyacı duyuyorsun zaten belli x-x in 0 olduğu kimsenin buna karşı durduğu falanda yok yani xd hani nedir bu kasıntılık anlamış değliim
  2. A

Yardım NPC Market Nasıl Yapılır?

dtlTraders @AtaEgeAsilturk
  3. A

dostum neyi kanıtlamaya çalışıyorsun bize bi anlat allah aşkına tamam anladık boş küme bilmem ne ee sonra ne oluyor bizi bi aydınlat tam olarak neyi kanıtlamaya çalışıyorsun anlamış değilim bunu konuya mesaj atan herkeste hem fikirdir her halde, ne amaçlıyorsun???
  4. A

Sizce 1.13 mü yoksa 1.8 mi?

1.8 de ki pvp sistemini yeni sürümlere entegre edebiliyorsun olay pvp ölmesi değil hilelerin ölmesi :) bırak şimdi pvp yi
  5. A

x + 1 = x böyle bi tanımlamayı kafana göre yapamazsın işte, "hiçbir sayı kendisinden 1 fazlasına eşit olamaz" sen niye ısrarla bunu savunuyorsun yani yazdığın şey matematiğe uygun bile değil
  6. A

denklem sağlanmıyorsa boş küme olmuyor "çözüm kümesi yok" oluyor, ya da "çözüm kümesi boş küme" oluyor direk boş küme oluyor diyemezsin
  7. A

denklem sağlanmıyor değil ki sağlanıyor x-x = 0 dır zaten ve bunun için x, pw nin dediği gibi reel sayı kümesine ait boş küme falan yok ortada her şey yerli yerinde
  8. A

bune abi bu anca trol olur gerçekten x-x = 0 sa niye x = 0 olsun ki 5 te olabilir gerçekten trol bu ya cevap veriyorum da işletiyor mu bizi napıyor anlamış değilim
  9. A

x + 2 eşittir x'e değil, x + 2 eşit değildir x'e olucak x+2 = x e eşit olamaz ne saçma şeyleri tartışıyorsun allasen
  10. A

0=0 Sadeleşir mi?

bir kümenin olması için böyle bişi yazılmalı: x = {(boş küme işareti)} ama sen x i yok ediyorsun ee bunu zaten sen yapıyorsun
  11. A

0=0 Sadeleşir mi?

iyi de ne boş kümesi anlamıyor musun 0 = 0 oluyor x i zaten yok edersen tabii ki çözüm kümesi olmaz nereye varmaya çalışıyorsun ? neyi amaçlıyorsun anlamış değilim burda hiçbir sorun yok ki
  12. A

0=0 Sadeleşir mi?

bilinmeyenler yok olursa boş küme niye olsun ki x = 0 olmuş olur. x ler yok olmuş olursa zaten ortada bi soru olmaz neyi sorucaksın x i mi? soramazsın çünkü x si zaten yok ettin ve x = 0 diyebilirsin x + 2 = x + 2. soruyu çözmeden direk 0 diyebilirsin
  13. A

0=0 Sadeleşir mi?

x + 2 = x + 4 böyle bi tanımlamayı yapamazsın xd 2 = 4 yazıyorsun direk yani bunu başta yanlış yapıyorsun sen x ve y olsa tamam ama bunu yazamazsın
  14. A

"Ne yapıyorsun?" Sorusuna "İyiyim, sen ne yapıyorsun?" Demeyenler Derneği

oha senin ban yemen lazım bu ne terbiyesizliktir, amdin bey nerdesiniz
  15. A

ne var merdiven insan değil mi çıkamaz mıyım alla allaaaaa
  16. A

muco kes boş yapma bu arada ne yapıyorsun?
  17. A

ne yaptığım kime lazım olabilir ki püüüüüüğ
  18. A

ben direk sanane ya da sen napıyorsun diye cevap veriyorum, asla ne yaptığımı ya da nasıl olduğumu söylemiyorum, çok gizli bir bilgidir.
  19. A

MINECON Live 2019 İçin Geri Sayım Başladı!

bunlar ne böyle çok güzel <3
  20. A

İstek Craft rise tipi report plugini

nasıl bişi olduğunu belirtsen daha iyi, herkes girip craftrise a nasıl olduğunu bakmak istemez anlatlalısın.
  21. A

deadend.projects.gg - End Güncellemesi

cok ilgi cekici sistemler wowoowoo