Arama sonuçlarınız

1. ChampCem

Çekiliş Korona'dan evde olmaktan bıktınız mı? gamer.com.tr özel çekiliş

Çekilişe katılıyorum, Gorona'ya garşı tedbir aldım
  2. ChampCem

bi anarşi swsi açında oynuyalım be .d

bi anarşi swsi açında oynuyalım be .d
  3. ChampCem

hort

hort
  4. ChampCem

hesabımı kurtarabildim sa

hesabımı kurtarabildim sa
  5. ChampCem

mrb

mrb
  6. ChampCem

Yardım luckperms

Skript bir süre eklemiyor sadece yardımcı execute console command "lp user %arg-1% permission settemp group.%arg-2% true %arg-3%" group.%arg% dediği kısımda kişiye sadece arg-2 teki gurubu belirlediğiniz süre olarak veriyor yani çözüm şu şekilde olacak Oyuncunun tüm gruplarını temizlemeniz...
  7. ChampCem

ChestCommands Bungeecord Oyuncu Gösterme

https://www.spigotmc.org/resources/deluxemenus.11734/ kullanmanızı tavsiye ederim sunucunuz 1.8x ise v1.10.5 sürümünü kullanın dip not: eklenti için PAPI(PlaceholderAPI) gerekir çevrimiçi gösterme: %bungee_total% (Tüm sunucuda ki oyuncuların toplamı) %bungee_faction% (Faction sunucusun da ki...
  8. ChampCem

ok

ok
  9. ChampCem

hoşgeldiniz Minecraft Türkiye kölesi buyrun bu taraftan https://imgflip.com/i/37xq0y

hoşgeldiniz Minecraft Türkiye kölesi buyrun bu taraftan https://imgflip.com/i/37xq0y
  10. ChampCem

Reklam engelleyici *

Reklam engelleyici *
  11. ChampCem

******* kullandığımda beyaz ekran izlerim: [MEDIA]

******* kullandığımda beyaz ekran izlerim:
  12. ChampCem

İnsanlar neden yaratıcı olamıyor?

hivemc ye bak sen royalcraftan logo çalmış zedi abim yaşasın
  13. ChampCem

İstek Admin Hesap

Admin whitelist gibi bir şey oyuncular normal giriş sağlar admin.gris yetkisi veya op olanlar kişiler eğer girişler akfise giremezler konsol dan açılır veya kapatılır (oyundan da kapatbilirsiniz) kapattığınızda tüm yetkilileri atar
  14. ChampCem

İstek Admin Hesap

Birazdan mesajı editleyip kodu atacağım. varibales: {admingiris} = Aktif command /admingiris [<text>]: trigger: if player has permission "admin.giris": if arg-1 is not set: send "&8> /admingiris aktif (Çarlara giriş açılır)" send "&8>...
  15. ChampCem

dünyanın en iyi forumu

dünyanın en iyi forumu
  16. ChampCem

Nasıl lobideki insanı skywars yerinde goremeyiz tabda açil yardım

PerWorldTabList [1.8 -1.12] bu eklentiyi kullanırsanız World deki kullanıcılar gözükür.
  17. ChampCem

:asık:

:asık:
  18. ChampCem

profiline ilk mesajı senin yazmanın verdiği hüzün

profiline ilk mesajı senin yazmanın verdiği hüzün
  19. ChampCem

League Of Legends PBE Giriş Sorunu

Taktir seviyesinin 3 olması lazımdı şartlar arasında yanlış hatırlamıyorsam. Güzel konu!
  20. ChampCem

SNOW NETWORK | ULTRA OP SKYBLOCK AKTİF! | /vipol , /telafi , /adakit , Sanal Coin ve fazlası!

Yorum yazana item bizden sanırsam. Herkesin nicki var yorumunda onun dışında Konu tasarımınız kötü haritalar alıntı eklentiler de aynı şekilde geliştirilmeli klasik.
  21. ChampCem

İstek süreli yetki verme

config.yml gibi bir dosya olması lazımdı AllowOps: True yaparsanız oplar tüm komutları kullanabilir.
  22. ChampCem

Bu hangi plugin ?

Arkadaşın dediği kodu Eclipse veya herhangi bir IDE de açıp yapıştırıp export(.jar) edersen zaten eklenti olacaktır. Hazır export(.jar halinde) edilmiş bir eklenti olup olmadığını bilmediğini söylemiş.
  23. ChampCem

Onaylı Tanıtım Top Listesi Yapma

Sorun çözülmüştür FeatherBoardın son sürümü ve sbs-kills ile değil de kills ile yaparsanız tablolu top olucaktır.
  24. ChampCem

Onaylı Tanıtım Top Listesi Yapma

Discordunuzu verirseniz daha aktif bir şekilde konuşabiliriz ve size ordan yardımcı olup buraya çözümü son kez yazarım.