Arama sonuçlarınız

1. Samet77

İstek Baltop Tabela ve NPC

Arkadaşlar ben bir plugin arıyorum daha doğrusu bunun pluginmi skriptmi olduğunu bilmiyorum ama sizden yardım istiyorum bazı kişiler baltop listesini tabelada gösterip üstüne npc sini koyuyor bunun nasıl yapıldığını hangi skript veya pluginle yapıldığını söyleyip analatabilecek birisi var mı ?
  2. Samet77

Yardım Skript Arıyorum

Arkadaşlar ben bir kişi /warp orman yazınca önüne warp orman kuralları yazan bir kitap gelmesini istiyorum ayrıca warp ormana gitmesine engel olmayacak bir şekilde yapılırsa sevinirim
  3. Samet77

RadikalNetwork.Keyubu.Com |1.8| 10 Dakika Önce Acıldı| Sabaha Oylama| GünlükÖdül | /ucus| ve daha bir çoğu

4. Samet77

Yardım NameTag Edit sorunu

Arkadaşlar ben NameTag Edit te groups ları ayarlıyorum son olarak caylak grubu yapıyorum ama caylak grubunu yapınca diğer tüm gruplar caylak grubunun tagını alıyor silince düzeliyor yardımcı olabilirmisiniz kod böyle Groups: default: Permission: nte.caylak Prefix: '&e&lC&b&lC &7'...
  5. Samet77

Yardım Skript hata renksiz yazıyor

Arkadaşlar ben &c&lHata Şeklinde şeyler yapsamda beyaz renkde hatalar cıkıyor Bunun gibi yardımcı olabiliecek varmı ?
  6. Samet77

Yardım Su akmıyor

Arkadaşlar sunucum da oyuncu veya ben farketmiyor kim koyarsa koysun bazen su akıyor bazen akmıyor bir pluginden kaynaklı olabilir diye buraya açtım konuyu yardımcı olabilecek var mı ?
  7. Samet77

SimpleJail Plugin

Simple Jail plugini kısaca jail atmaya yarar diyerek bitirebilirim konuyu ama bu hoş olmaz bu yüzden biraz detaylı anlatıcağım. Simple Jail sunucunuz'daki hack açan kişileri veya başka bir ceza alıcak kişileri jail e türkçe olarak hapishaneye atabilirsiniz...
  8. Samet77

Yardım Claim

Arkadaşlar Claimde pvp açık ama ben kapatmak istiyorum config bu şekilde PvP: RulesEnabledInWorld: world: false
  9. Samet77

Onaylı Tanıtım Yazı rengi Essentials

Arkadaşlar benim essentials config de yazı rengi yani yazı şu şekilde kurucu: ' {DISPLAYNAME} &8> &c{MESSAGE}' acık kırmızı mesaj gitmesi gerekirken beyaz gidiyor yardımcı olabilecek varmı ?
  10. Samet77

Yardım CrazyAuctions

Selam arkadaşlar ben CrazyAuctions plugini kullanıyorum fakat oyuncular /ah a herhangi bir şey koyarken şöyle bir hata veriyor Pazarda daha fazla ürün bulunduramazsınız. (daha öncesinde hiçbir eşya koymamışken diyor bunu ) yardımcı olabilicek birileri varmı ?
  11. Samet77

RandomTP

Arkadaşlar ben bir randomteleport skripti istiyorum şimdi diceksiniz ki zaten bunun plugini var skript istemek yerine onu indirsen olmazmı ama benim istediğim /randomtp komutu kullandıktan sonra 10 dakika beklemesini ve sonra tekrar kullanabilmesini istiyorum yardımcı olabilecek varmı
  12. Samet77

Onaylı Tanıtım Nether var fakat oyuncular gidemiyor!

Arkadaşlar benim server.properties de nether yeri bu şekilde allow-nether=true ama oyuncular portal açıp nether'e gitmeye çalıştıklarında gitmiyor nether dünyası var yardımcı olabilecek varmı ?
  13. Samet77

Yardım Claim Kitabı

Arkadaşlar oyuncu girdiğinde claim kitabı veriyor ve bu kitaba sağ tıkladığında oyundan atıyor ilk başta böyle bir şey yoktu sonradan sonraya oldu yardım edebilecek varmı ?
  14. Samet77

Naturalcraft.Keyubu.com|Yeni Açıldık | SURVİVAL | Birbirinden Güzel Sistemler | 1.8| Takım Turnuvaları | Haydi Sende Aramıza Katıl

Sunucu 10GB Ram'e Yükseltilmiştir.
  15. Samet77

Yardım Hack

Arkadaşlar ben AAC + NoCheatPlus hack koruması kullanıyorum ama oyuncu yinede speedmine acabiliyor yardımcı olabiliecek birisi varmı ?
  16. Samet77

Onaylı Tanıtım xTeam Plugin

Selam arkadaşlar ben xTeam plugin indirdim ve oyunculara xteam.core.leader.* xteam.core.user.* yetkileri verdim ama oyuncular /team invite >nick< gibi yazılar yazınca Permission Denied yazıyor yardımcı olabilirmisiniz ?
  17. Samet77

Onaylı Tanıtım AAC Hack Koruması

Selam AAC Hack koruması kullanıyorum ama şöyle bir sıkıntım var /aacadmin den speed hack korumasını kapatmazsam oyuncular zıplıyarak koşarken geri atıyor oyun oyuncuları hem speed hack korumasını açmak istiyorum hemde oyuncuları geri atmamasını istiyorum yardımcı olabilecek birisi varmı ?
  18. Samet77

Selam Ekip Kuruyoruz Sende Katıl bize

Selam biz EkipAxion adı altında bir ekip kuruyoruz ve bu ekipte minecraft sunucularında oynayıp hükümdarlık kuruyoruz sende katıl bize ve Hükümdarlığımızı kurmamızda yardımcı ol. Discord = Samet#2171 Discord adresimden bana arkadaşlık isteği atıp Ekip'e Katılmak isteyen varsa Ekip'e katılmak...