Arama sonuçlarınız

1. CereNL

Mimarlar toplanuının aternosun en iyisi

Server deisti? :D çok komik olduğunu sanıyorsun herhalde. sen 22 kişi yetkiliyi bırak 10 kişi oyuncu bulamazsın o servere.
  2. CereNL

KCNetwork Yetkililerini Arıyor! |Moderatör,Mimar Ekibi,Rehber| [Alımlar Aktif]

Bu serverde hiçbirşey yapamazsınız ben size söyleyeyim. Köle varsa gelsin diyorsunuz bildiğin.
  3. CereNL

arkadaşlar demin açtığım serverdan daha güzel server açtım TRTurkishCraftTR.aternos.me

Yine bir aternos... Yine bir emek çöplüğü. Kusura bakmayın başarılar diyemeyeceğim çünki başarı dilesem dahi gelişemeyeceğiniz kesin... İyi forumlar.
  4. CereNL

Vexed Team Alımları

Discord T4XE#6690 Güvenilir Mimar, Pluginer, Skripter (Addons Geliştiricisi) Arıyoruz. Her yetkiden '2x' tane alınacaktır. Not : 1 Pluginer, 2 Skripter ve 1 Mimar Alımı Kaldı!
  5. CereNL

Alımlı Server İçeri Giriniz RideNW Alımları !

Server açmak salaklık bence kolaysa sen aç sen yönet ?
  6. CereNL

Alımlı Server İçeri Giriniz RideNW Alımları !

Serverin aternostan çok bi farkı yok. Aternos 1600 mb ise siz 2000 mb. Tek iyi yanınız 7/24 açık kalması...
  7. CereNL

OPSkyblock sunucusu için pluginleri editleyecek bilgili kişi aranıyor

Bence hep bedavaydı öylede kaldı. Yanlışmıyım?
  8. CereNL

Sunucumuz için bilgili bir moderatör-admin

Bu dönemde server açıp zevksiz çocukları memnun etmek zordur bu kafanızda yer edinsin. Başarılar...
  9. CereNL

Minecraft serverimize alım builder alım tıkla dc vericem

İnsanlar niye bu kadar çok builder olmak istiyor anlamıyorum fakat sana şunu demeliyimki bir builderi alırken heyecanlıysa bilki işinde kötüdür, fakat rahat görürsen iyi olacağındna şüphen olmasın. İyi forumlar...
  10. CereNL

Uzaycraft yetkili alımları | İçeriye girin Builder,

Aldığınız mimar spawn yapamayacak kadar üşengeç sanırsam. Veya amele gibi çalıştırılmak istiyor. Yanlışmıyım ?
  11. CereNL

Hey sende Bize Katilmak istermisin HUB sunucu ip >>içerde<<

Aternosta hub yapılabilir fakat ram - işlemci olarak pek destek verdiği söylenemez.
  12. CereNL

LordCraft Usta mimarlar arıyor buyrun!

Sen şu serverdan atılan admindin değilmi?
  13. CereNL

Hey sende Bize Katilmak istermisin HUB sunucu ip >>içerde<<

Aternostan pek bir beklentin yoktur umarım. İyi günler...
  14. CereNL

Vexed Team İçin Alımlar...

Ekleyemeyenler için T4XE#6690
  15. CereNL

ComfortCraft | 1.8x / 1.12x | OpSkyFight Sunucusu - Alımlar Var

Sunucu tamamiyle hazır. 0 uğraş.
  16. CereNL

Minecraft Modern RP Açacağım

Rpg sunucuları tercih eden oyuncu kalmadı. Ben rpg severim bunun için hatta VentureLand adlı bir server var üstüne tanımam. Fakat rpg sunucusu açacaksan sana tavsiyem tanıdığın insanlar varsa yakın çevrende güvendiğin onlarla bu işe başla yoksa güven sorunu yaşayabilirsin. Ve ayrıca yıl 2019 ve...
  17. CereNL

Vexed Team İçin Alımlar...

Sunucumu bugün kapattım ve artık ekip oluşturmak istiyorum. Vexed Team'ı 2 Ortak olarak şu an açtık ve builder, pluginer, skripter ve son olarak discordu düzenleyebilecek insanlar arıyoruz. https://**********/ - 7YPBNZd adresine gelin (Birleştirin) ve oradan konuşalım...