Arama sonuçlarınız

1. F

İstek skript İstek

command /hologram1: trigger: create holo object "&b&lSunucmuza hoşgeldin oyuncu adı" with id "1" at location 2.5 meters above player bu skriptte oyuncuadı kısmına ne yazarsam o holograma bakan oyuncu kendi adını görür %player% yazınca hologramı oluşturan kişinin adı çıkıyor ama ben...
  2. F

İstek SK istek

ekle {oyuncu adı} komutu girldiğinde oyuncuyu bir değişkene ekleyip sonra gönder komutu girilincede o değişkenin içindeki tüm oyunculara mesaj göndermek istiyorum skriptini yaparmasınız
  3. F

İstek Sk İstek

eğer oyunucunun envanterinde 10 altın varsa envanterini silip ona 1 yay ve 1 ok veren skripti yapabilirmisiniz
  4. F

İstek SK İstek

/belirle komutu girildiğinde {players::ck::*} içindeki oyuncularından biri rastgele cadı olsun ve cadı seçildin die mesaj gitsin ona ve eline bir zehir büyüsü verilsin geri kalanlarada köylü oldun die mesaj gitsin eline bişe verilmesin bunu yaparmısınız
  5. F

İstek Skript İstek

her saniyede {oyuncu::lıst::*} içindeki oyuncuları looplamak istiyorum nasıl yapabilirim?
  6. F

İstek pvp skript istek

/pvp join ile oyuna girsinler oyun 2 kişi olunca otomatik geri sayım yapsın ve başlasın 2 oyuncuyu arenaya ışınlasın ve kim ölürse o kaybetsin diğeri kazansın bunu yapabilirmisiniz
  7. F

İstek Arena Yenileme Skript

/yenile komutu girildiğinde wandla seçilen arenda kırılan tüm bloklar yerine gelsin bunu yapabilirmisiniz
  8. F

Yetkili Alımları Başladı

Serverimize beklerizz
  9. F

İstek Skript İstek

Zombi Köylü skripti istiyorum oyunda 2 tane zombi olsun diğerleri köylü olsan şansa belirlensin oyun 4 kişi olunca başlasın ve hepsi bireye mape teleportlansın sonra zombilere kılıç verilsin köylüleri öldürmeye çalışsın köylülerde eğer 2 dk içinde ölmesse köylüler kaznsın eğer ölrülerse zombiler...
  10. F

İstek Sk İstek

takım davet (oyuncu): takım kabul (oyuncu) takım reddet (oyuncu) takımdaki kişiler biribirne vuramasın takım en fazla 2 kişi olsun takım doluyken takımdakiler başka oyuncuya davet atamasın ve başka oyuncudan davet gelmesin Bu skripti yaparmısnız send "Oyuncu size bir davet yolladı gibi" to arg-2...
  11. F

İstek SK istek

command /takım [<text>] [<player>]: trigger: if arg-1 is "ayrıl": send "&6L&eNW &7>&bBaşarıla Takımınızdan Ayrıldınız." delete {katıl::ss::*} if arg-1 is "davet": arg-2 is set: send "&6L&eNW &7> &bTakım İsteğiniğiniz...
  12. F

İstek Skript İstek

command /p sale [<number>]: trigger: execute player command "/p set price %arg-1%" Bu skripti bu kodu dönüştürünce bütün plot komutları bozuluyo p home p auto gibi Bu skripti plot komutlarınız bozmadan yaparmısnız
  13. F

Yardım Setspawn Sorunu

Oyuncular ölünce setspawn çekilen yerde doğuyorlar Essentialsdan dolayı ama ben oyuncular hangi dünyada öldüyse o dünyada bir bölgede doğmalarını istiyorum nasıl yapabilirim ?
  14. F

İstek Skript İstek

Skript ile 2 farklı dünyadaki toplam oyuncu sayısını göstermek mümkünmü Bedwars+Bw-1 dünyasındaki toplam oyuncu sayısnı scoreboardda göstericem nasıl yapabilirim
  15. F

İstek Skript İstek

Default grubuna essentials.tpa yetkisini vericem fakat oyuncular eğer creative dünyası dışında tpa komutunu kullanırlarsa Bilinmeyen Komut diye yazı çıksın bu yazı sadece default grubu için geçerli olsun diğer yetkiller her yerde tpa atabilsin bu skripti yapabilirmisiniz?
  16. F

İstek Eggwars Köylüsü Marketi

Eggwars pluginimde köylü sistemini beğenmedim bu yüzden npc ye komut ekleyicem onu kullancam market yerine Bunun için /eggmarket komutuyla bi eggwars köylü marketi yapabilirmisiniz demir altın elmas karşılığında zırh kılıç falan versin
  17. F

REKLAM Aternos Hub Serveri Alımlar

Herkesi Serverimize Bekleriz YouTuber ve Mimar Arıyoruz Diğer Alımlarıda DC den seçicez Serverimize Bekleriz Gelin Görün Eğlencenin Tadını Çıkarın
  18. F

Minecraft Ücretsiz Sunucu

Minecraft Ücretsiz Sunucu veren En İyi Hosting Hangisidir Nasıl Bedava Sunucu Açab,iliirm ?
  19. F

İstek Tpa Skripti

Sadece Creative Dünyasında Kullaniblen bi tpa Skripti İstiyorum Diğer Dünyalarda Çalışmıyacak Creativedeki Oyuncu hubdaki oyuncuya tpa atamayacak Sadece Creativede Olanlar Birbirine tpa Atabilecek Yaparmısnız?
  20. F

REKLAM Aternos Hub Server Yetkili Alım

Aternos Olduğuna Bakmayın Güzel Sunucumuzda Yetkili Arıyoruz Servere Gelin Alım Hakkında Konuşalım
  21. F

REKLAM Aternos Alimlar basladi

MCDamageTR.aternos.me8 oyunlu hub serveri gelin buyrun
  22. F

REKLAM Aternos Alımlarımız Başladı

MCDamageTR.aternos.me Buyrun Hub Serverimiz Alımlar Devam Ediyor
  23. F

REKLAM Aternos Server Alımlar Başladı

Sunucu Hub Sunucusudur 8 Adet Minigames Vardır Minigamesler: Bedwars skywars eggwars buildbattle creative skyblock survival thebridge Gel Hadi Katıl Alımlar Sw den Yapılır
  24. F

Yardım PlaceHolder Sorunu

https://dev.bukkit.org/projects/buildinggame bu pluginin placeholderları şu sitede stefvanschie/buildinggame nasıl yapılacağını anlamadım placeholdarları siz anlatırmısnız ?
  25. F

Yardım EggWars Sorun

EGGWARS [New Ownership] şu plde genatörler nasıl ayarlanır tabela ile yükseltmesıraında tabeleda yazı çıkmıyo boş ve bu plnin generatör.yml dosyayyası boş nasıl ayalrlanır tabeleda yazı çıkma diamon level gösterme