Arama sonuçlarınız

1. Ahmet50042

Oyun geliştirme ile ilgili bir kaç püf nokta

Oyun geliştirme, oyuncular için ilgi çekici ve sürükleyici deneyimler yaratma potansiyeline sahip zorlu ve ödüllendirici bir alan olabilir. Konsept ve tasarımdan kodlama ve teste, pazarlama ve dağıtıma kadar oyun geliştirmenin birçok farklı yönü vardır. Herhangi bir yaratıcı arayışta olduğu...
  2. Ahmet50042

Werewolf The Apocalypse Earthblood Tanıtım & Sistem Gereksinimleri

Werewolf The Apocalypse Earthblood Tanıtım & Sistem Gereksinimleri Herkese merhaba değerli kullanıcılar, bugün sizlere Werewolf The Apocalypse Earthblood adlı oyunu tanıtacağım konumuza geçelim. Werewolf The Apocalypse Earthblood, Cyanide adlı geliştirici tarafından geliştirilen bir aksiyon...
  3. Ahmet50042

Encodya - Macera Oyunu İşte Çıkış Tarihi

Encodya - Macera Oyunu İşte Çıkış Tarihi Herkese merhabalar değerli oyun severler. Bugün sizlere Encodya oyunu hakkında bilgiler vereceğim. Encodya oyunu 1 yıldan uzun bir süredir geliştirilen bir oyun olup Chaosmonger Studio tarafından geliştirilmektedir. Oyunun hikayesi şöyle; ''9 dokuz...
  4. Ahmet50042

Party Animals(Demo) Oyun Tanıtımı

Merhaba Değerli Forum Üyeleri Bugün Sizlere Party Animals Adındaki Oyun Hakkında Bilgiler Vereceğim. Oyundan Kısaca Bahsedecek Olursak Oyun Arkadaşlarınıza Vakit Geçirebileceğiniz Eğlenceli Bir Yapıya Sahip Oyun. Oyunu Herkes Tek Olarak Oynayabileceğiniz 3 Harita Var, Herkes Tek Modunda...
  5. Ahmet50042

Konularınızı Nasıl Daha İyi Bir Hale Getirebilirsiniz

Giriş Merhaba değerli forum üyeleri bugün sizlere nasıl konunuzu daha iyi bir hale getirebileceğinize dayalı bildiğim bir kaç bilgi vereceğim. Konunuz İçin Doğru Renk İlk olarak konularınız tamamen düz yazıdan ibaret olmasın yani konularınızı renklendirin konularınızı renklendirerek daha iyi...
  6. Ahmet50042

Discord - Emoji Paketi v2

Nasıl Bir Paket ? Merhabalar Daha Önceden Yaptığım Paketin 2. Sini Yapmaya Karar Verdim Ve Yaptım Bu Pakette 1. Si Kadar Çok Emoji Yok Ama Yinede İş Görür; Pakette Sizler İçin Hazırladığım Eğlenceli Emojiler Yer Almaktadır Yazdığınız Yazıları Süslemek İçinde Bir Kaç Şey Bulunuyor. Emoji...
  7. Ahmet50042

Reklamcı Aranıyor

Discord Sunucumuza Üye Çekebilecek Kişiler Aranıyor Alınacak Kişi Sayısı 2 Rank Reklamcı
  8. Ahmet50042

Alımlar Bitti Pluginer Aranıyor

Merhabalar Sw e Usta Bir Pluginer Lazım Plugin Konusunda Bilgili Ve Yetenekliyseniz Gelin Discord Davet GhJe9Qq
  9. Ahmet50042

Discord - Emoji Paketi

Nasıl Bir Paket ? Pakette Sizler İçin Hazırladığım Eğlenceli Ve Çoğu Sunucu Tarafından Tercih Edilen Emojiler Yer Almaktadır Yazdığınız Yazıları Süslemek İçin birçok Şey Bulunmaktadır. Emoji İçeriğinde Neler Bulunuyor ? Bildiğiniz Üzere Discord Emojileri birçok Kategoriye Bölünüyor Benim...
  10. Ahmet50042

Hosting Projesi Sponsor Aranıyor

Herkese Merhabalar Ben Ahmet Başlıktanda Anladığınız Üzere Bir Proje Planlıyorum Bu Formu Hangi Kategoride Açacağımı Tespit Edemediğim İçin Burdan Açtım Şimdi Beyler Benim Bi Tane Hosting Projem Var Vds/Vps Kiralamak İçin Bi Tane Fiziksel Sunucu Olacak Ve O Sunucu Üzerinden Vds Kiralayacağız...
  11. Ahmet50042

Alımlar Bitti Ortak Aranıyor

Merhabalar Sw eme Ortak Arıyorum Ortak Olacak Kişi Bütün Herşeyi Bilmesi Şartdır Vds Leri siteleri Pluginleri Kullanımlarını Ayarlamları Discord u Sorun Çözümleri Gibi Şeyleri Bilmesi Gerekir
  12. Ahmet50042

İstek Minecraft .com adresi lazım

Minecraft serveri için .com adresi satan varmı 5 tl ise alırım
  13. Ahmet50042

Youtuber Aranıyor

Emek SkyBlock minecraft sunucumuza reklam yapmak üzere 1k abone 5k üstü izlenmesi olan bir kanal arıyoruz sunucumuzda video çekip kanalına yükleyen kişiye youtube tagı verip izleyicilerine sunmak üzere 3 - 5 günlük kupon oluşturacağız İLETİŞİM Discord fUmWxRh
  14. Ahmet50042

Minecraft Sunucusu Açmak İstiyorum

merhaba beyler ben ahmet ben uzun yıllara dayanan tecrübeme dayanarak bir minecraft serveri açmak istiyorum fakat serveri açabilmem için bi kaç konuda yardımlarınıza ihtiyacım var - ilk olarak en önemlisi para yatırımcı lazım veya ortak - Admin lazım 1 tane - Rehber lazım 3 tane -(Aklınıza...
  15. Ahmet50042

Minecraft Advanced Shops Plugin

Minecraft Advanced Shops Plugin Herkese merhabalar. Bugün ki konumuz "Minecraft Advanced Shops Plugin" Sizlere "Advanced Shops"...