Arama sonuçlarınız

1. ErayAlkan

buraya ne olmuş oğlum

buraya ne olmuş oğlum
  2. ErayAlkan

sennanetwork REZİLLİĞİ

demekki tanımıyorsun kaç yıllık arkadaşını onun dışındada biz onunla konuştuk aramızda sorun yok şu an konuyu hortlatma bu yorumada cevap verme.
  3. ErayAlkan

İstek Bedwars,eggwars gibi minigamesler için final kill efekti , bed kırma efekti gibi şeyler yapmak için bir plugin veya skript varmı?

dostum internette tam senin istediğin şekilde minigames olacağını sanmıyorum kolay bitecek bir şey olsa senin için ücretsiz yazabilirdim fakat uğraş gerektiriyor. araştırırsan belki istediklerine yakın bir şeyler çıkar
  4. ErayAlkan

C# Nasıl Hızlı Öğrenebilirim?

kitap KİTAP K İ T A P k İ t A p
  5. ErayAlkan

Minecraft Client Kodlama Dersi! Bölüm 1

Merhaba dostlar yeni bir seriye başladım Client Kodlama ile ilgili ilk videonun linki Not: DERS 30 - 35 BÖLÜMDEN OLUŞACAK BÜYÜK İHTİMAL TÜRKİYEDEKİ 2 BÜYÜK SUNUCUDA OLAN CLIENTLERİN AYNISINI YAPIP SERİ SONLARINA DOĞRUDA SADECE CLIENT İLE GİRİLEBİLEN BİR SUNUCU YAPARAK DERSİ BİTİRECEĞİM. DERS...
  6. ErayAlkan

teşekkürler

teşekkürler
  7. ErayAlkan

iyiyim sen

iyiyim sen
  8. ErayAlkan

selam hü

selam hü
  9. ErayAlkan

sennanetwork REZİLLİĞİ

ryzonfc olayında %100 olarak haklıyım ayrıca kurucularından birisi verdi paylaşmam için oturupta ben yapmadım. yinede görüşüne saygı duyuyorum.
  10. ErayAlkan

ApiaTeam 2021 Faction Plugin Paketi | GÜNLÜK ÖDÜL & GÖREV | KAZIKAZAN | MESLEK | 1.8 - 1.16 | ÜCRETSİZ!

paketi kullanacak kişilere tavsiyem bu paket baş yapıttır açın configleri dil dosyalarını okuyun ezberleyin öyle bir şey bu paket ellerine sağlık gerçekten harika paket çıkmış ortaya
  11. ErayAlkan

(millie bobby brown gif pp) Gerçekten çok başarılı bir profil! profil arayanlara yardımcı...

(millie bobby brown gif pp) Gerçekten çok başarılı bir profil! profil arayanlara yardımcı olacağını düşünüyorum! en kısa zamanda ziyaret edeceğim!
  12. ErayAlkan

| TecnoSurvi | 2018 Avatar Plugin+Map Paketi (1.8.8)

plugin paketini arkadaşla beraber inceledik gerçekten çok başarılı bir paket.
  13. ErayAlkan

Emek Skyblock Plugin Paketi! BeefTacos

Merhaba arkadaşlar ben BeefTacos Sizlere ücretsiz Emek skyblock plugin paketinin tanıtımını çektim indirme linki videonun açıklama kısmında VİDEO HERHANGİ PLUGİN PAKETİ SKRİPT PLUGİN İÇİN DESTEK ALMAK İSTERSENİZ DİSCORD ADRESİMİ EKLEYİN BeefTacos#1151
  14. ErayAlkan

ücretsiz survival paketi +300 ONLİNE (saniye & kaosmc)

Üzüldüm dostum senin adına paketi inceledim skriptlerin hepsi biyerlerden arak işi bilenden almayı bilseniz keşke.
  15. ErayAlkan

Survival tecrübesi olan arkadaşlar içeri!

Merhaba dostlar. ben BeefTacos uzun süredir üzerinde çalıştığım Survival sunucusunu açmaya koyuldum bu yolda benim yanımda duracak ekip arkadaşları arıyorum mikrofon ve discord zorunlu onun dışında bir kısıtlamam yok faction ve survival tecrübeniz varsa alımlara katılın discord adresim...
  16. ErayAlkan

sennanetwork REZİLLİĞİ

Benden paket alan arkadaş bu paketin farklı versiyonunu atıp hand mc nin yöneticilerinden izin aldığını ve böyle bir paketin üzerine çalışmamı istediği için o paketi yaptım havlamana gerek yok rezil bir insansın konuşmalarındanda anlaşılıyor ki bu durumu sana o paketi gösterdiğimdede söyledim...
  17. ErayAlkan

sennanetwork REZİLLİĞİ

LeBlach adlı kişi bana ulaşıp survival plugin paketi yaptırmak istediğini elimdeki paketlere göz atmak istediğini söyledi bende ona 2 paket gösterdim beğendiğini 6 hazirana kadar tamamlanmasını istedi ben genelde paketleri 2 günde bitirip teslim ettiğim için 7 gün bana çok rahat ve daha iyi...
  18. ErayAlkan

64 GB Ramlı Emek SkyBlock Sunucusu - MoonGraphy Doğuyor! - !EKİP TOPLANIYOR!

2) Pluginer - Skripter Sunucumuz için 1 adet Pluginer/Skripter'e ihtiyacımız var. İstediğimiz türlerde skriptler yazabilmeli, ve hazır konmayan yani (Bknz : İnternetten hazır plugin paketi indirip editlemeyen) bir Pluginer/Skripter'e ihtiyacımız var. Pluginerlik/Skripterlik Forumu Ad : Eray Soy...
  19. ErayAlkan

OyunGG Network ┃1.17.10┃ MCPE SkyBlock Server & MCPE EggWars Server

Eski zamanlarda sunucu hatırlamadığım bir nedenden kapanacağı için hunger games oynamıştık çok üzülüyordum böyle bir server kapanıyor diye şimdi kocaman bir network olmuşsunuz başarılarınızın devamını dilerim.