Arama sonuçlarınız

1. ErayAlkan

Minecraft Client Kodlama Dersi! Bölüm 1

Merhaba dostlar yeni bir seriye başladım Client Kodlama ile ilgili ilk videonun linki Not: DERS 30 - 35 BÖLÜMDEN OLUŞACAK BÜYÜK İHTİMAL TÜRKİYEDEKİ 2 BÜYÜK SUNUCUDA OLAN CLIENTLERİN AYNISINI YAPIP SERİ SONLARINA DOĞRUDA SADECE CLIENT İLE GİRİLEBİLEN BİR SUNUCU YAPARAK DERSİ BİTİRECEĞİM. DERS...
  2. ErayAlkan

Emek Skyblock Plugin Paketi! BeefTacos

Merhaba arkadaşlar ben BeefTacos Sizlere ücretsiz Emek skyblock plugin paketinin tanıtımını çektim indirme linki videonun açıklama kısmında VİDEO HERHANGİ PLUGİN PAKETİ SKRİPT PLUGİN İÇİN DESTEK ALMAK İSTERSENİZ DİSCORD ADRESİMİ EKLEYİN BeefTacos#1151
  3. ErayAlkan

Survival tecrübesi olan arkadaşlar içeri!

Merhaba dostlar. ben BeefTacos uzun süredir üzerinde çalıştığım Survival sunucusunu açmaya koyuldum bu yolda benim yanımda duracak ekip arkadaşları arıyorum mikrofon ve discord zorunlu onun dışında bir kısıtlamam yok faction ve survival tecrübeniz varsa alımlara katılın discord adresim...
  4. ErayAlkan

sennanetwork REZİLLİĞİ

LeBlach adlı kişi bana ulaşıp survival plugin paketi yaptırmak istediğini elimdeki paketlere göz atmak istediğini söyledi bende ona 2 paket gösterdim beğendiğini 6 hazirana kadar tamamlanmasını istedi ben genelde paketleri 2 günde bitirip teslim ettiğim için 7 gün bana çok rahat ve daha iyi...
  5. ErayAlkan

Türkçe Hile Koruma Eklentisi BeefKoruma V0.1

Merhaba Gamer Forum Ailesi üzerinde uzun süredir çalıştığım bir eklentiyi tanıtmak istiyorum sizelere Bu eklenti sayesinde sunucuya giren hileler %100 olarak engellenebilir. (Düzgün config yaparsanız) Çalışma mantığı sunucuya hile kurarak giren oyuncunun .minecraft klasörünü tarayarak sizin...
  6. ErayAlkan

Yardım CS GO SADECE bilenler cevaplasın lütfen

arkadaşlar csgo da hile açtım ve vac yedim şimdi ben hileyi artık bırakmak istiyorum normal hesap açıp seçkin olmak istiyorum fakat daha öönce ban yediğim için hesap açsam buda ban yermi ?
  7. ErayAlkan

SkyPvP Plugin Paketi 1.8-1.8.9

Arkadaşlar Merhabalar Bu Konumda SkyPVP Plugin paketini tanıtıcam indirme linki videonun açıklamasında. NOT: BU PAKETİ İSTEK ÜZERİNE YAPTIM FAKAT ALICAK MÜŞTERİ BOŞ YAPTIĞI İÇİN PAKETİ SATMADIM BEDAVA PAYLAŞIYORUM PAKETİN FİYATI 25 TL İDİ
  8. ErayAlkan

Plugin ve Skript Kodlayabiliyorum.

Ücretli olarak çalışacağım bir sunucu arıyorum discord adresim eryss800k#1151 eger dc hata olursa alta kendi dc nizi yazın
  9. ErayAlkan

TANITIM FACTİON Plugin Paketi İçin Sistemler Rulet-AirDrop-Minigames-PvpMaden-Sure

Merhaba Arkadaşlar bu konumda faction paketi için yaptıgım skriptleri tanıtacagım Dipnot:Burda gördüğünüz skriptlerin bi kısmı ücretli satılan skriptlerden bakıp kendim yazdım örnek: rulet sistemi ilk olarak Rulet Sistemini tanıtayım Rulet sisteminden diğer fotoğraf; Rulet sistemi yardım...
  10. ErayAlkan

Hub Server Rehber Mod Mimar Alımları.

Serverdeki Aktif Oyunlar : Survival Skyblock Faction Skywars Rehber ve Mod Başvuru için: Yaş: Servere Oyuncu Kazandırabilirmisin?: Kaç saat aktifsin?: Discord Adresin: Builder Alımı için: Yaş: Discord: Kaç saat aktifsin: BUİLDER ALIMI İÇİN BAŞVURANLAR EN AZ 2 TANE ÇALIŞMASINI DİSCORD ÜZERİNDEN...
  11. ErayAlkan

Modern SkyBlock Plugin Paketi 1.8.x-1.12.x

KLASİK PLUGİN PAKETLERİ GÖRMEKTEN SIKILDIYSANIZ VE OYUNCULARI 2 3 OYNATIP SERVERDEN UZAKLAŞTIRMAK İSTEMEDİĞİNİZ Bİ PAKET ARIYORSANIZ BU PAKET TAM SİZE GÖRE! İNDİRMEK İÇİN TIKLA PLUGİN PAKETİ ÖZELLİKLERİ KISACA ADA MENÜSÜ İLE HER ÖZELLİĞİ YÜKSELTME SANAL MARKET SİSTEMİ TASARIMI KLASİK DEĞİL...
  12. ErayAlkan

KONU SİLİNSİN

KOUYU SİLİN LÜTFEN