Arama sonuçlarınız

1. KingCrafts

Profesyonel dolandırıcı ile bir günüm

Bu dolandırıcının Yusuf Ayhan ile bir ilgisi yok zaten adam en sonunda youtube kanalında yalancı topluluğunu atıyor, Çocuk beleşten böyle para kazanıyor ama alan arkadaş da ismi YusufAyhan olmayan ve profilinde kanalı ekli olmayan birini gerçek zannetiysen yapacak bir şey yok.
  2. KingCrafts

Zorlu Survival [1.8-1.4] Serverimizde Hem Orman Hem Şehir Vardır ! IP: Zorlu.Batihost.Net

o günler çok güzel günlerdi ama insanlar artık birşeyin farkına varınca oynamıyor :(
  3. KingCrafts

Elinizde OPSkyblock sunucuları için güncel otosat skripti varsa verebilirmisiniz çok acil lazım bulamadım

Elinizde OPSkyblock sunucuları için güncel otosat skripti varsa verebilirmisiniz çok acil lazım bulamadım
  4. KingCrafts

Zorlu Survival [1.8-1.4] Serverimizde Hem Orman Hem Şehir Vardır ! IP: Zorlu.Batihost.Net

Mapler çalıntı değil fakat çok kalitesiz, onları düzeltin biraz çiftlik market olsun, spawnermarket olsun
  5. KingCrafts

King.Batihost.Net | OPSkyblock ve Emek Skyblock Sunucusu +30 Aktif Oyuncu 20 GB RAM | 3 Aydır Açık | ( Edit, GünlükÖdül, EditMarket, Coin, Adafly )

KingCraft.Batihost.Net / KingCraft.Mc.Tc [ KingCraft Sunucu Tanıtımı ]...
  6. KingCrafts

Kötü yorumlarımı bir kenara bıraktım, Sunucu kendini toparlama başlamış. Tekrardan tavsiye ederim :)
  7. KingCrafts

Yardım Sunucuda otosat ve sandıksatar skripti var ama sunucuda çalışmıyor para eklendi yazıyor fakat gelmiyor para başka sunucuda çalışıyor yardım edin

options: p: &bKing&fCraft &e> demirfiyat: 30 demiradet: 1 altınfiyat: 45 altınadet: 1 elmasfiyat: 60 elmasadet: 1 zümrütfiyat: 75 zümrütadet: 1 taşfiyat: 15 taşadet: 1 yosunlutaşfiyat: 100 yosunlutaşadet: 64 on first login: set {otosatdemir::%player%} to false set {otosataltın::%player%} to...
  8. KingCrafts

Yardım Sunucuda otosat ve sandıksatar skripti var ama sunucuda çalışmıyor para eklendi yazıyor fakat gelmiyor para başka sunucuda çalışıyor yardım edin

para eklentisi olarak GuiBalance kullanıyorum + factions yüklü nedense onu silecem de çalışırmı
  9. KingCrafts

options: p: &bKing&fCraft &e> demirfiyat: 30 demiradet: 1 altınfiyat: 45 altınadet: 1 elmasfiyat: 60 elmasadet: 1 zümrütfiyat: 75 zümrütadet: 1 taşfiyat: 15 taşadet: 1 yosunlutaşfiyat: 100 yosunlutaşadet: 64 on first login: set...
  10. KingCrafts

Sunucuda otosat ve sandıksatar skripti var ama sunucuda çalışmıyor para eklendi yazıyor fakat gelmiyor para başka sunucuda çalışıyor yardım edin
  11. KingCrafts

:) sonuçta gerçekler ortada artık kim giderse umrumuzda değil
  12. KingCrafts

KingCraft.batihost.net > Keyifli vakit geçirmek istiyorsan burası tam sana göre! ( Skyblock + Faction + Creative )

Teşekkür ederim evet dedikleriniz doğru ama her sunucu aynıdır zaten
  13. KingCrafts

KingCraft.batihost.net > Keyifli vakit geçirmek istiyorsan burası tam sana göre! ( Skyblock + Faction + Creative )

Yok bizim sunucumuz farklı yani mapler sistemler felan yinede teşekkür ederim :)