Arama sonuçlarınız

1. berateren1233

Heysen hub sunucumuza gel İçindeki Oyunlar Skyblok Survival Yakında yen şeyler eklenecek

Alım yoksa kaldır yoksa şikayet edeceğim yanlış yerdesin
  2. berateren1233

AgosNetwork.Batihost.Net Alımlı Minecraft OpSkyblock

Siteden kayıt olmama ramen siteden kayıt ol diyor Moderator alımı için gelmiştim.
  3. berateren1233

Play.MC-MiddleEarth.Com | HUB | 256 GB Ram | 1.8X&1.14.X | Reklamcı Alımı !

Ben serverde oynadımda biraz lag ve ping var sanki internetimin iyi olmasına ramen oynayamadım sadece lobide pingim azalıyor genel server iyi elinize sağlık.
  4. berateren1233

REKLAM Aternos 2 Adet builder gerek alımlar baştan LPXSkyblock.aternos.me

Başka alımlar varmı diye soracaklar için var ama server açılınca 2 mimarı alıp bakıma alacağım buildi güzel mimarlar gerek.
  5. berateren1233

VENONETWORK | Alımlar Aktif Hemen Aramıza Katıl !

İsim/soyisim: Eren Soy adımı vermek istemiyorum. Yaş(+15):15 İletişim adresi: Discord=ShadowNinja21#0049 Tecrübeleriniz: çoğu batihost serverde admin ve moderatör olarak çalıştım sizede yardım etmek istiyorum İstediğiniz yetki: Rehber,MOD
  6. berateren1233

REKLAM Aternos LPXSkyblock.aternos.me aternos skyblock server!

Opskyblock serverime alım var Alımlar 1 Adet Admin 2 Adet Moderatör 1 Adet Mimar 3 Adet Rehber buyurun gelin
  7. berateren1233

Batihost Server içeriye Dal!

Youtuber Gerek serverimize Ben Moderatör ShadowNinja21 Ve Reklamcı alımız Var gel oyna serverimiz opskyblockdur iyi forumlar.
  8. berateren1233

REKLAM Aternos Kendi ellerimle hazırladığım emek verdiğim güzel bir server oldu gelin bi bakın alımlar yeni başladı TurkCraftBW.aternos.me

Alımlarım x1 : Servere ilk gelen admin olur ! hızlı ol x2 : Bilgiye göre moderator 2 tane x2 : Rehber bilgiye göre x1 : Mimar x1 : UstaMimar güzel build yapan
  9. berateren1233

REKLAM Aternos Aternos ama emek var gerçekten baya güzel tamamlanmamış efsane servere alım var

VictoryCraftSNW.aternos.me Kurucu hariç alımlarımız başladı.
  10. berateren1233

REKLAM Aternos Aternosların içerisindeki en iyi server gerçekten bi bak deerim alımlar yeni başlıyor

Alımlarımız X1 : Moderator X1: ADMİN x2: Mimar x3: Rehber
  11. berateren1233

Play.MedyumCraft.tk Alımlarımız devam ediyor /Vipol komutu ile 3 günlük Vip!

Alımlarımız Pluginer + Moderatör + Mimar + Rehber + Tasarımcı + Pluginer (Pluginere panel verilmeyecektir beğenilirse panel verilecektir güven sağlaması gerek) Mimar + Youtuber )
  12. berateren1233

Medyum Craft OpSkylbock Tüm Yetkililerini Arıyor

Knk ben shadowninja21 servere noldu kapandı sen mi kapattın açamıyorum ip mi değişti discordumu atayım ulaş bana knk nolur ShadowNinja21#5167 ulaş bana
  13. berateren1233

REKLAM Aternos EnjoyHost.aternos.me Alımlar başladı

Gelin beyler kapattım whitelisti
  14. berateren1233

REKLAM Aternos EnjoyHost.aternos.me Alımlar başladı

Gelin bütün alımlar var kurucu dahil!
  15. berateren1233

REKLAM Aternos Skyblock Yapacak Plci Lazım Krdşm :) ModernCity2050.aternos.me

Knk Ben ShadowNinja21 serverin plcisiyim serveri açalım ayarılyacağım
  16. berateren1233

REKLAM Aternos LifeSkyMC.aternos.me gel puliginci ve sikript haric her şey var

hey ban yedim admindim galiba yanlışıkla birisi ban Attı nick ShadowNinja21
  17. berateren1233

Arkadaşlar Paralı Servere Alım Var !

senin o Adminin yüzünden yetkim gitti ve serverden ban yedim her neyse çöp server için kendimi yormamalıydım saten Nick : ShadowNinja21 DarkGren adlı admin saolsun
  18. berateren1233

Play.Coleries.Com > Emek Skyblock ve OP Skyblock | Süreli Uçuş | Ada Gelişim Sıralaması | Gelişmiş Ada Market | Özel Eşyalar; Sandalye, Televizyon...

meraba servere giremiyorum hile tespit edildi diyor hile kullanmıyorum versions dosyamın içindede yok ama neden?