Arama sonuçlarınız

1. berateren1233

REKLAM Aternos 2 Adet builder gerek alımlar baştan LPXSkyblock.aternos.me

Başka alımlar varmı diye soracaklar için var ama server açılınca 2 mimarı alıp bakıma alacağım buildi güzel mimarlar gerek.
  2. berateren1233

REKLAM Aternos LPXSkyblock.aternos.me aternos skyblock server!

Opskyblock serverime alım var Alımlar 1 Adet Admin 2 Adet Moderatör 1 Adet Mimar 3 Adet Rehber buyurun gelin
  3. berateren1233

Batihost Server içeriye Dal!

Youtuber Gerek serverimize Ben Moderatör ShadowNinja21 Ve Reklamcı alımız Var gel oyna serverimiz opskyblockdur iyi forumlar.
  4. berateren1233

REKLAM Aternos Kendi ellerimle hazırladığım emek verdiğim güzel bir server oldu gelin bi bakın alımlar yeni başladı TurkCraftBW.aternos.me

Alımlarım x1 : Servere ilk gelen admin olur ! hızlı ol x2 : Bilgiye göre moderator 2 tane x2 : Rehber bilgiye göre x1 : Mimar x1 : UstaMimar güzel build yapan
  5. berateren1233

REKLAM Aternos Aternos ama emek var gerçekten baya güzel tamamlanmamış efsane servere alım var

VictoryCraftSNW.aternos.me Kurucu hariç alımlarımız başladı.
  6. berateren1233

REKLAM Aternos Aternosların içerisindeki en iyi server gerçekten bi bak deerim alımlar yeni başlıyor

Alımlarımız X1 : Moderator X1: ADMİN x2: Mimar x3: Rehber
  7. berateren1233

Play.MedyumCraft.tk Alımlarımız devam ediyor /Vipol komutu ile 3 günlük Vip!

Alımlarımız Pluginer + Moderatör + Mimar + Rehber + Tasarımcı + Pluginer (Pluginere panel verilmeyecektir beğenilirse panel verilecektir güven sağlaması gerek) Mimar + Youtuber )
  8. berateren1233

REKLAM Aternos EnjoyHost.aternos.me Alımlar başladı

Gelin bütün alımlar var kurucu dahil!
  9. berateren1233

konu silin pls

konu silin pls
  10. berateren1233

Servere Gelin alımlar bitmedi

Alımlar : Rehber 3 tane Mimar 1 tane youtuber sınırsız reklamcı
  11. berateren1233

REKLAM Aternos Minecraft aternos olmasına ramen çoğu şeyi ayarladım alımlar şimdi başladı lets go

Alımlar x:1 Moderatör x1:Admin x2 veya 3: Rehber x2: Builder x1: Usta Builder Hızlı ol alımlar bitebilir beyler çok güvenirsem güvenimi kazanırlarsa ama büyük ihtimal vermem bir pluginci arayabilirim ip : EnjoySkyblock1.aternos.me
  12. berateren1233

REKLAM Aternos Serveri düzeltecek birisi lazım

Arkadaşlar sıkıntı yaşıyorum şu an her alımdan var önemli olan pluginden anlayan işi düzeltebilecek birisi discorddan ulaşın öncelikle Hilmi Sefa#5167
  13. berateren1233

REKLAM Aternos bir aternos server açacağım taglar konusunda sıkıntı yaşıyorum gelin beraber açalım bana yardımı dokunacak

arkadaşlar groupmanagerim çalışmıyor bu nedenden temiz bir server açıp sizin yardımınızla pl alımı olacak bilgisi olan gelsin taglarla Kopyalınabilir ip : SkyBlockFT.aternos.me
  14. berateren1233

Onaylı Tanıtım Group Manager Tag Gözükmeme Hatası

ya her şeyi yapıyorum ama tag gözükmüyo anlamamdım her şeyi doğru yapıyorum ama olmuyor
  15. berateren1233

Benimle beraber server açmama yardımcı ol Yetkiler verilecek.

Kopyalınabilir ip : SkyBlockEnjoy1.aternos.me Gelin beraber skyblock sunucusu kuralım ve ondan sonra yetkili ayarlarına bakalım
  16. berateren1233

AquaNW.mcnetwork.me Gelin

Alımlarımız X1 : Reklamcı Ve youtuber serverimize gelin +10da vip çekiliş ve dev eventimiz olacak serverimiz skyblock gelin oynayın eğlenin
  17. berateren1233

REKLAM Aternos Arkadaşlar serverimiz gelişiyor güzel bir plci buldum alımlarım devam ediyor buyurun gelin

Arkadaşlar öncelikle forum yapacağım onu doldurun alta cevap yazın Adın : Minecraft adın : Discordun : (Discordun yoksa rehberden yüksek yetki alamassın) İstediğin yetki : Minecraftı kaç yıldır oynuyorsun : Ne kadar çok aktifsin : Daha önce hangi serverlerde yetkili oldun ve...
  18. berateren1233

REKLAM Aternos Güzel bir aternos serverine katılmak istermisin?

Alımlarımız Pluginci doldu En önemli Mimar lazım 1 tane iyi build yapabilen resimini gönderirseniz sevinirim Daha alımlarımız var swye gelin konuşalım Kopyalınabilir İP : EnjoyHost.aternos.me
  19. berateren1233

REKLAM Aternos Açacağım aternos server alım bilgisi olan gelsin en iyi skyblock serveri olmak için

öncelikle açacagım aternos serverinde plugin işinden anlayan 1 kişi gerek 1: Admin 2: Builder 1: Mod 2 : Rehber alımlar bitince vip vip+ mvip mvip+ gibi çekilişlerimiz olacaktır Discord adresine gelin oradan konuşalım https://**********/XAGUQn Kopyalınabilir ip:EnjoyHost.aternos.me
  20. berateren1233

REKLAM Aternos Aternos server açacagım yakında batihost

öncelikle açacagım aternos serverinde plugin işinden anlayan 1 kişi gerek 1: Admin 2: Builder 1: Mod 2 : Rehber alımlar bitince vip vip+ mvip mvip+ gibi çekilişlerimiz olacaktır Discord adresine gelin oradan konuşalım https://**********/XAGUQn
  21. berateren1233

REKLAM Aternos Serverimizde alımlar başladı

Öncelikle merabalar Açacagımız aternos server için alımlarımız başladı PvP Server olacaktır Alımlarımız:Builderx2,Moderator x2,Admin x1 Gelin bilginizi ölçelim İp : cypherblock.aternos.me
  22. berateren1233

Benimle Birlikte bi sunucu açacak bilgisi olan birisini arıyorum

Benimle birlikte server açacak birisini arıyorum Discorddan ulaşın konuşalım Hilmi Sefa#5167 Discordumdan ulaşın