Arama sonuçlarınız

1. A

EjderOyuncu - Rehber Alımları [EmekSkyBlock]

Sunucu Bilgileri: Sunucu IP: Play.EjderOyuncu.XYZ Sunucu Türü: EmekSkyBlock Sunucu Sürümü: 1.8 - 1.16.5 (1.8.8) REHBER 13 Yaş ve üstü olmalısınız. Türkçe kullanımınız iyi olmalı ve noktalama işaretlerine dikkat etmelisiniz. Daha önceden tecrübeniz olması gerekmektedir. Mute, Kick, Ban gibi...
  2. A

Play.EjderOyuncu.xyz - EmekSkyBlock - Gelişmiş Sandık - Uzay - Turnuvalar - Minyonlar - Horoz Dövüşü - Ejder Pass - Yeni Açıldı (1.8 - 1.16)

SUNUCU IP: Play.EjderOyuncu.XYZ Sunucu Açılış Tarihi: 7 Ağustos Cumartesi 15:00
  3. A

Play.KorsanOyuncu.TK | UltraOPSkyBlock | Seviyeli Spawnerler | KorsanPass | Wipeout | Ejderha | Kuyu | Ada Envoy | FastPlace | World Edit [1.8-1.16]

Sunucu IP: Play.KorsanOyuncu.TK
  4. A

Play.SpaceCubeMC.TK | 1.12.2 Tabanlı | Gelişmiş Spawnerler | Balık Etkinliği | Çeteler | Özel Huniler | Gelişmiş Kilit | Meslekler | Görevler |

Bazı Sistemler ve Videoları SUNUCU IP ADRESLERI Play.SpaceCubeMC.TK Daha fazlası için sunucumuzu ziyaret edebilirsiniz.
  5. A

Alımlar Bitti SpaceCube Survival - Admin & Rehber Alımları

Yakında açılacak survival sunucumuz için 2 rehber 1 admin arıyoruz. REHBER (2) -Genel Rehber Komutlarını Bilmesi - Oyunculara Yardımcı Olması - Tecrübesi Olması - Günde en az 4 saat aktif olması GEREKIYOR ADMIN (1) -OYUNCULARIN İSTEKLERİNİ DİNLEMESİ - SUNUCU HATALARINDA YARDIMCI OLMASI -GÜNDE...
  6. A

SpaceCube Survival - Rehber Alım

Yakında açılacak survival sunucumuz için 2 adet rehber arıyoruz Şartlar 1 - 15 yaşını doldurmuş olmanız gerekli 2 - Rehber komutlarını bilmeniz gerekli 3 - Discord kullanmanız gerekli 4 - Aktifliğinizin yüksek olması gerekli 5 - Deneyimli olmanız gerekli İletişim Discord: Artgum#3900
  7. A

Alımlar Bitti SpaceCube UltraOPSkyBlock - Rehber Alım

Yakında açılacak ultraopskyblock sunucumuz için 2 adet rehber arıyoruz Şartlar 1 - 15 yaşını doldurmuş olmanız gerekli 2 - Rehber komutlarını bilmeniz gerekli 3 - Discord kullanmanız gerekli 4 - Aktifliğinizin yüksek olması gerekli 5 - Deneyimli olmanız gerekli İletişim Discord: Artgum#3900
  8. A

Yardım Sunucuya Girilmiyor

[15:09:13] [Server thread/INFO]: Crypton lost connection: Internal Exception: java.lang.IllegalStateException: ReceivedPacketEvent may only be triggered synchronously. sunucu sürümünü 1.12 den 1.16 ya yükselttim ama sunucuya giremiyorum böyle hataveriyo
  9. A

Play.SpaceCubeMC.Tk | UltraOPSkyBlock | Gelişmiş Spawnerler | Fabrika | Madalya | Ada Oylama | World Edit | 1.8 - 1.16 | YENI AÇILDI!

SUNUCU IP ADRESLERI Play.SpaceCubeMC.tk Konu tasarımında sistemler kısmı biraz garip gözüküyor olabilir yakın zaman da tasarım değişecektir. Daha fazlası için sunucumuzu ziyaret edebilirsiniz.
  10. A

SpaceCube UltraOPSkyBlock Yetkili Alımları

Herkese merhaba, ben lawliet spacecube sunucusu için yetkili alımı yapacağız bende sunucunun adminiyim discord uygulamasından bana ulaşabilirsiniz. Discord Adlı Uygulamadır Adım ve Kodum: Lawliet#6103 Sunucumuz UltraOpSkyblock'tur. Öncelikle Aranan Yetki 2 Tane Rehber Yetkisidir. Tecrübeli...
  11. A

SpaceCube.Keyubu.Com | OPSkyBlock | 1.8 - 1.15.2 | Geliştirilebilir Spawnerler | WorldEdit | Hologram Reklam| Kredi Market | Bugün Açılıyor!

DAHA BİRÇOK SİSTEM BULUNUYOR İNCELEMEK SUNUMUZA GİRİŞ YAPABİLİRSİN :) Kopyalanabilir IP: SpaceCube.Keyubu.Com Açılış: 26.06.2020 Cuma 15:00
  12. A

Yardım ASkyBlock Ada Kırılmıyor

Bu sorun her zaman değil bazen olmaktadır. Kırınca hiçbir hata vermemektedir. Yardımcı olursaniz teşekkür ederim <3
  13. A

Alımlar Bitti SpaceCube Network | Rehber Alımları Aktif!

Rehber Alımı İçin Gerekenler; 1 - Günde en az 3 - 4 saat aktif olması 2 - Rehber komutlarını iyi bilmesi 3 - Adaletli ve saygılı davranması 4 - 13 yaş ve üstü olması 5 -Discordu olması gerekiyor. 6 - Oyunculara yardımcı olması 7 - En fazla 2yıl en az ise 1 yıl minecraft oynaması gerekiyor. 8-...
  14. A

SpaceCube.Keyubu.Com | Süreli Uçuş | Dakika Coin | Çeşitli Etkinlikler | Level Saklama | Ada Görevleri | Yeni Açıldı | 1.8 - 1.15.2

Kopyalanabilir IP : SpaceCube.Keyubu.Com
  15. A

SpaceCube | Admin Alımları | SpaceCube.Keyubu.Com

REHBER -Genel Rehber Komutlarını Bilmesi - Oyunculara Yardımcı Olması - Tecrübesi Olması - Günde en az 4saat aktif olması GEREKIYOR ADMIN -SUNUCU SORUNLARINDA YARDIMCI OLMASI -OYUNCULARIN İSTEKLERİNİ DİNLEMESİ -HATALARI BULMASI -GÜNDE EN AZ 3 SAAT AKTIF OLMASI GEREKIYOR - TUM ADMIN KOMUTLARINI...
  16. A

SpaceCube.Keyubu.Com | Oyuncu Warpları| Çeteler | Ejderha Eventi | Meslek | Level Saklama | Görevler | Çete Reklamları | YENI AÇILDI! | [1.8 - 1.15.2]

İhale Sistemi istediğiniz ürünlerinizi ihale sistemiyle açık arttırmaya sunabilirsiniz. FastCraft bu sistemimiz sayesinde sunucumuzda kolayca craft yapabileceksiniz. Spawner Level spawnerlerinizi artık tek tek koymanıza gerek yok spawnerlermiz levelli! Rütbe Sunucumuzda 14 adet rütbe...
  17. A

Yardım World Border

SUNUCUMDA WARP ORMANIN 100BİN BLOK İLERİSİNE SINIR YAPMAK İSTİYORUM NASIL YAPABİLİRİM BÖYLE WORL
  18. A

Yardım Survival Claim

SUNUCUMDA KORUMALI YANI RG LI ALANLARADA CLAİM ATIILABİLİYOR YARDIMCI OLURSANIZ TŞK
  19. A

SpaceCube.Batihost.Net |Hile Serbest | Sanal Pazar| Takım | Spawner Level | Para Çeki | Level Saklama | Görevler | YENI AÇILDI! [1.12.2 - 1.15.2]

* Daha Fazlası için Sunucumuzu Ziyaret Edebilirsin. Kopyalanabilir IP : SpaceCube.Batihost.Net
  20. A

ArrowMC Ekibi Mimar Arıyor..

Alım için IP : arrowmc.keyubu.com
  21. A

Skripter Alımı ip : arrowmc.keyubu.com

Alım Denemesi için sunucu adresimiz ip : arrowmc.keyubu.com
  22. A

ArrowMC.Keyubu.Com Yetkili Alımları - Pluginer & Skripter

Alım Denemesi için sunucu adresimiz ip : arrowmc.keyubu.com