Arama sonuçlarınız

1. TRPixelServer

Yeni Youtube Formatı I Animasyonlu Korku Hikayeleri

Hepinize merhaba arkadaşlar uzun zamandır bir seriye başlamak istiyordum bu seride sizlerden gelen gerçekten yaşanmış paranormal yada katil vs içeren hikayeleri yazmanızı istiyorum. Bunları animasyona çevirip youtube kanalımda sizin izninizle yayınlayacağım ayrıca forum gamer nickiniz yada...
  2. TRPixelServer

RushNW I Açık I Düşük Laglı PVP

Yapılar:
  3. TRPixelServer

Unity Karakter Hareket kodu 2d

Biliyosunuz artık fazla ders atamıyorum pek cok projede çalışıyorum ve forumdaki hiç kimse yardım etmyor buda ayrı konu ben size yardım ediom siz etmiosunuz o zamaan neden ders atıyım: Zaten projeye yardım eden olmazs ailerlemez buyrun kod: using System.Collections; using...
  4. TRPixelServer

Red Mania çekilişi

Merhaba arkadaşlar sizlere yatığım oyunun bir test versiyonunu vermek istedim oyun bitmedi ve oyunda cok hata var birinin oyunu denemesi fikir vermesi ve buglara karşı geri bildirimde bulunması gerekiyor . Bir çekiliş yapmaya karar verdim katılan kişinin youtube kanalı varsa ve abone sayısı...
  5. TRPixelServer

Minecraftın Silinen Sürümü!

Ergenlikten dolayı sesim kötü gelmiş olabilir kusura bakmayın. Minecraftın gizli bir sürümü var ve rana isminde yaratıklar içermekte fake diyenler icin minecraft wikia sayfası:Rana launcherde bulunmayan bir sürüm sürüm adı:c0.30_02 bulabilirseniz cok zor bulması neyse videomuza geçelim
  6. TRPixelServer

İsim hakkı konuları

Merhaba oyun gelistirken pek cok sorunla karsılasıtıgınızı biliyorum bunlardan en buyuklerinden biride bir isim bulma ve patentir. Gelin bunlara hep birlikte bakalım. Bir oyun ismi buldunuz diyelim adı örnek1 oyununuzun adını baskalarının kullanmasını istemiyorsunuz diyelim iste bu durumda...
  7. TRPixelServer

Bilgisayar oyunları nasıl bozulur?

Merhaba arkadaşlar sizlere bilgisayar oyunları nasıl bozulur dicemde sacma desenizde aslında yabancılar bunları gulmek icin yapıyor karakterin agızının kayması beyninin ucması gibi anlar komigimize gidiyor iste bundan dolayı eglence amacıyla yapılır internete 3d game corruptions yazın neler...
  8. TRPixelServer

konu çöpe!!!

konu cope gidiyor
  9. TRPixelServer

Blender nasıl rig yapılır?

Blender 3d modelleme yazılımında nasıl rig yaparız önce bir küp yapıyoruz yada siizn model herneyse. Bu bölüm biraz isteksiz oluyo çunku dalga gectiler neyse... Objectsten armature ekliyoruz onuda modelimize bağlamak için önce modeli ardından armeture (armatür)'ü seçiyor ardından ise modeli sağ...
  10. TRPixelServer

Animasyon projesi-Nuked Civilians1(Patlamış İnsanlar)

Merhaba arkadaşlar okulda pivot animator ile yapığım bir animasyon calısmamı internete attım ama yeterli izlenmeye ulaşamadı. Kısa olduğuna bakmayın baya baya 2 saatlik emek var uzerinde:
  11. TRPixelServer

Gamehat projesi

Merhaba arkadaşlar sizlere gamehatı tanıtacağım burada sizlerin yaptığı oyunları ekliyeceğiz böylece. Oyunlarınız daha cok tanınacak. En iyi oyunlar listelenecek. Beğeni ve beğenmeme gibi özelliklerde olcak site test aşamasında yani şuanlık bir işlevesllik fazla yok eğer sizin yaptığınız bir...
  12. TRPixelServer

Yeni oyun projemiz:Oyun ismi isim hakkı nedeniyle gizlenmistir

Oyun ismi isim hakkı nedeniyle gizlenmistir isimli bir bilgisayar oyunu projesine başladık proje şuanda %6 oranında tamamlanmıştır. Sizinde desteğinizle bu oranı yükseltmek istiyoruz. Çünkü oyun ilerlemiyor ve şuanda oyunda olan özellikler hareket etmek,nesne tutup fırlatmak,zıplamak,silah,can...
  13. TRPixelServer

Unity can kodu!

Merhaba arkadaşlar uzun süredir eğitim paylaşamıyorum umarım bu sizi mutlu eder. Kendi projemde kullandığım kodu sizinle paylaşıyorum :) //TRPixelServer //Bu kod örnektir lütfen kopyalamayın kopyalayarak programlayamazsınız öğrenemezisiniz //her şey açıklanmıştır //Bir likeyi eksik etmeyin using...
  14. TRPixelServer

Köyde internet buldum yazılar gelcek

Size demiştim köye gideceğim diye internet buldum köyde ondan size yazılar yaznaya devam edeceğim Yarın size unity efekt eğitimi atacağım
  15. TRPixelServer

Oyununuzu yayınlarken dikkat edilmesi gerekenler

Beyler bu aylık yazabileceğim son konu köye gidiyorum.Köyden gelir gelmez bir sürü eğitim konusu atacağım.Yeni bir seriye başlayacağız adıda Unity-FPS Oyunu Yapıyoruz olacak. Şimdiki konumuz ise oyununuzu yayınlarken nelere dikkat etmelisiniz 1-Buglar: Kod mükemmel çalışıyor olabilir fakat...
  16. TRPixelServer

Köydeyim internet buldum konu silinsin

Merhaba arkadaşlar beni daha çok programlama derslerimle tanıyorsunuzdur. Ancak rahmetli Ananemin kabri ve fındık toplamak için gitmem lazım. Hoşcakalın.
  17. TRPixelServer

Oyun geliştirirken Kaynak Bulmakta zorlanan kişilere tavsiyler!

Biliyorsunuz oyun geliştirirken kaynak geliştirmek bazen çok zor olabiliyor. Bunlar dokular,sesler,modellemeler,kodlardır Oluşturmaları bir hayli zor olduğu gibi çıkacak en ufak kod hatasında sizin çıldırmanıza sebep olabilcek yoğun emek verilen şeylerdir. Bugun bu kaynakları daha hızlı...
  18. TRPixelServer

Minecraft'ta asla yapmamanız gereken I Oyuna ve bilgisayarınıza zarar veren hareketler

Merhaba arkadaşlar bugun sizlerle ilginc bir konu ile karsınızdayım.Minecrafta asla yapmamanız gereken şeyler. 1-Asla fazla tnt patlatmayın Bunu herkes bilsede bilmeyenler için söyliyeyim çok fazla tnt patlatmak pcnizin hella vella bir şekilde mavi ekran vermesiyle sonuçlanabilir. 2-Minecraft...
  19. TRPixelServer

REDHANDS--Türk Yapımı Bilgisayar Oyunu-Modellemeci-Scripter-Sanatcı Aranıyor!

Merhabalar ben 2 Ay önce IEDX Oyun motoru isimli bir oyun motoru geliştirmeye başladım. Oyun motoru öyle duruyodu onun üzerinde yapılan hic bir oyun yoktu.Aklıma geldiki neden adam öldürmeli bir aksiyon oyunu yapmıyoruz? Hemde türk yapımı bir oyun motoruyla!Oyuzden bize bir ekip lazım. Para...
  20. TRPixelServer

Unity Minecraft Benzeri Oyun Yapımı |Bölüm 1| Rastgele Harita

Merhaba arkadaşlar .Daha önceden spacın dersleriyle unityi az da olsa biliyorsunuzdur.Bugun kendimize Minecraft kodlayacağız. İlk olarak blok modeli bulammız gerek blender isimli programla oluşturabilir yada internetten bulabilirsiniz. Modelimizi indirdikten sonra Unity oyun motoruna...
  21. TRPixelServer

C++ Oyun Motorunuzu Yazın Serisi Bölüm 4 Shader I İlk Motorumu Yazıyorum Bitti

Arkadaşlar daha önceki projeniz malesef bozuk olduğundan sıfırdan yazmak zorunda kaldım.Size parıltı gibi pek çok özelliğin olduğu Kendi demomu vereceğim. Bu çok basit bir shader sonraki bölümde Gölgeleri göstereceğim bu arada bilgi vereceğim burdaki yazılar openglnin resmi sitesinde verilen...
  22. TRPixelServer

Bir yapay zeka nasıl olmalıdır?

Merhaba Arkadaşlar Bugün sizlere bir yapay zeka nedir ,nasıl olmalıdır? konusunda bilgi vereceğim ilk olarak bir Yapay Zeka Nedir? Bilgisayarın işlemcisi tarafından yönetilen canlılar veya...
  23. TRPixelServer

Yardım Minecraft bozuldu

Minecraft Rise Client ve diğer normal mc versiyonlarıyla girdiğim zaman oyun kafayı yemektedir her şey saçmalıyor.Tekrar tekrar kurdum olmuor
  24. TRPixelServer

C++ Kendi Oyun Motorunuzu Yazın-Bölüm 3 3Boyutlu Ortamda Hareket

Daha öncesinde Penceremizi yapmıştık arkadaşlar.Şimdi sırada hareket var ama ilk önce int main yazan yere glutDisplayFuncun tam altına şunu yazıyoruz glutKeyboardFunc (keyboard); bu klavyeden gelen girdileri kabul etcek komut. ardından projenin en başına includenin altına şunu...
  25. TRPixelServer

Oyun kariyerinizde nasıl ilerlersiniz?

Merhaba arkadaşlar bugun size oyun kariyerinizde nasıl yükselirsiniz onu anlatacağım. İlk kuralımız basit ve sade olun ama boş olmayın! Biliyorsunuz mobil oyun marketi aşırı oyunlarla dolmuş bulunmakta. Bu oyunlar sade basit ama boş değil gayet eğlenceli ve bağımlılık yapıcı can alıcı oyunlar...