Arama sonuçlarınız

1. FocusNetwork

İstek Ücret Karşılığı Pluginer Aranıyor!

Selamlar dostlarım. Biz Focus Network sunucusu olarak bir zamanlar kendi çapımızda belli bir kitleye sahip olduk. Zamanla insanlara kendimizi ve sunucumuzu sevdirdik. Fakat bizim sunucunun en büyük yaşadığı sorun genellikle TPS problemleri oldu ve bu sebepten en sonunda her zaman sunucuyu...
  2. FocusNetwork

Yardım Serverimde end worldünde end city yok (ÇÖZÜLDÜ)

Konu çözülmüştür. Server propertiesden bir ayar yapılması gerekiyormuş ama ben hem server.propertiesi hem de end dünyasını silip yeniden kurdum ve düzeldi.
  3. FocusNetwork

Yardım Serverimde end worldünde end city yok (ÇÖZÜLDÜ)

Sorunun sebebi nedir hiçbir fikrim yok. 3 kez end dünyasını yeniden kurdum ejderhayı öldürüp ender incisi ile portaldan geçtim fakat hiçbir şekilde end city yapılmamış kurulmamış. Locate komutunu denedim yakında böyle bir yapı yok dedi. Ejderhayı ikinci kez öldürdüm yeni açılan portala gittim...
  4. FocusNetwork

[ 1.16.5 ] FOCUS NETWORK - KAPANMIŞTIR - EMEK SURVİVAL - Çanta üretimi - Çeşitli takaslar - Bal farmı - Meslekler- Rütbeler - Yetenekler - Spawnerlar

SUNUCU AKTİF ! GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN DISCORD - TIKLA KURUCULAR RhothoN - FleXxius - TK_DONEX SEVGİLER FOCUS EKİBİ Efendim görseller dışında sizlere kendi yorumlarımı da belirtmek istiyorum. Biz yani Focus Ekibi 2019 Senesinden beri minecraft survival sunucusuyla...
  5. FocusNetwork

İstek 1.16 için sayfalı sanal sandık plugini mevcut mu ? (ücretsiz)

Taner bey baya zamandan sonra tekrar yazıyorum. Dediğiniz src tam olarak nedir bir bilgim yok ve ayrıca plugine nasıl çevireceğimi de bilmiyorum. Başka bir öneriniz var mıdır ?
  6. FocusNetwork

Yardım Rütbeleri yetkilendirme.

Sayın forum-gamer üyeleri hepinize merhaba. Öncelikle konuyu görüpte geçmediğiniz için teşekkürler. Şimdi asıl soruma geleyim. Efendim sunucum survival temalı sunucu. Sunucumda bazı rütbeler mevcut. Ben bu rütbelere yetki verirken bazılarının end portalından geçişini veya nether portalından...
  7. FocusNetwork

PLAY.REVİLSCRAFT.COM | SKYBLOCK | TARET Sistemi |Süt İneği Sistemi | OtoSat Çubuk Sistemi | Süreli Fly | Drop Eventi | KAPANMAMA GARANTİ

Elimde gereken kanıtlar var kanıtlarımı görmek isteyenler zaten kendileri bana ulaşır. Hiç uğraşasım yok seninle :/ yetkimi de dert etme hayatta bundan daha önemli sorunlarım var :)
  8. FocusNetwork

PLAY.REVİLSCRAFT.COM | SKYBLOCK | TARET Sistemi |Süt İneği Sistemi | OtoSat Çubuk Sistemi | Süreli Fly | Drop Eventi | KAPANMAMA GARANTİ

Öncelikle tekrar merhaba. Ben FleXxiusun ta kendisiyim. Attığın sste gayette belli olduğu gibi "at bakam" kelimesini kullanman benim hoşuma gitmedi. Zaten kendinde sorma şeklinin doğru olmadığını görüp tekrar atar mısın diye yazdın. Yetkimi yanlış yönde kullanacak herhangi bir haraket yapmadım...
  9. FocusNetwork

İstek 1.16 için sayfalı sanal sandık plugini mevcut mu ? (ücretsiz)

Arkadaşlar merhabalar.Ben baya araştırdım fakat bayada zorlandım hiç bulamadım.PlayervaultsX plugini 1.16 için mevcut fakat ücretli olduğu için satın alamıyorum.Bu yüzden 1.16 için mevcut olan playervaultsx benzeri,1 den fazla sayfası olan sanal sandık pluginine ihtiyacım var.Bildiğiniz herhangi...
  10. FocusNetwork

Gönüllü Mimar Aranır

Sayın forum-gamer üyeleri herkese selamlar.Sunucumun mimarının bilgisayarı bozulduğu için gönüllü bir mimara ihtiyacım var.Mimar olmak isteyen varsa lütfen benimle discord üzerinden iletişime geçsin.FleXxius | Focus Network#5872
  11. FocusNetwork

Yardım Cmd unknown command /help hatası (spam)

vallahi tüm pluginlere göz gezdirdim fakat çalışmayan bir plugin yok.Skriptlede ilgisi yok.NoCheatPlugins ile alakalı ola bilir mi acaba?
  12. FocusNetwork

o hata timingsin hatası sorun o değil şu an ilk sayfaya gidin ve yukarıdakı sorunuma bakın.
  13. FocusNetwork

hata tam olarak bu zaten :/ sadece help yazıyor
  14. FocusNetwork

Şunu anladım ki bir daha 100/100 iyi yapacağına emin olmadan birisine paket yaptırmicam.Hem başımı şişirdi hem 100 tl gitti.
  15. FocusNetwork

konuyu diyorsan baktım onlar zaten yapılmış şeyler bir tek dünya sınır plugini yok,ki eklemeyi pek düşünmüyorum
  16. FocusNetwork

ve şu an kendi kendine spam durmuş az sonra büyük ihtimal tekrar başlar ve yine tps düşer
  17. FocusNetwork

şu an oyuncu sayısı 20 ve tps 19 - 20 (Oyuncu sayısı +25 olduğunda bu tps sıkıntısı yaşanıyor)
  18. FocusNetwork

Timings alamiyorum paper spigotta olduğum halde timings on yapiyorum 1 saat sonra timings report yapinca hata veriyor panelde raporu alamiyorum (Timings jar diye bir şey varmıydı ? Timings jarını indirmem gerekiyor mu ?)
  19. FocusNetwork

daha önce skriptleri kapatıp denedim olmadı hocam