Arama sonuçlarınız

1. Ownageknight12312312

LPX SkyBlock Yetkili Kadrosu Alımları +15 500 Kredi Çekilişi İçeriyi Okumadan gelme

Sunucumuza Yetkili Kadromuzu Ayarlıyoruz.Lütfen En iyi Olduğunuz Rütbeyi Seçin ve Hemen Üst Rütbeye Atlamayın. Biliyorum Üst Rütbede Olmak Daha Havalı Gibi Geliyor Ama Önemli Olan En Üst Rütbede Olmak Değil İşimizi Düzgün Yapmaktır.Deneyimli Becerikli ve Rütbesinde Usta Kişiler Arıyoruz...
  2. Ownageknight12312312

LPX SkyBlock Yetkili Kadrosu Alımları +15 500 Kredi Çekilişi İçeriyi Okumadan gelme

Sunucumuza Yetkili Kadromuzu Ayarlıyoruz.Lütfen En iyi Olduğunuz Rütbeyi Seçin ve Hemen Üst Rütbeye Atlamayın. Biliyorum Üst Rütbede Olmak Daha Havalı Gibi Geliyor Ama Önemli Olan En Üst Rütbede Olmak Değil İşimizi Düzgün Yapmaktır.Deneyimli Becerikli ve Rütbesinde Usta Kişiler Arıyoruz...
  3. Ownageknight12312312

LPX SkyBlock Rehber Alımları|3x Rehber!|İçeri Gel!

3x Rehber Alımı Var şartlar gelince verilecek sunucuya gel Ip ^^^^^^^^
  4. Ownageknight12312312

JoyFullNW Mimar Alımları! IP JoyFullNW.mcnetwork.me

JoyFullNW.mcnetwork.me Gelin Mimar alımı
  5. Ownageknight12312312

JoyFullNetwork|Pluginler Hazırlanıyor| SkyBlock Warpları İçin 2 Mimar Lazım!

JoyFullNetwork SkyBlock Spawnı İçin 2 Mimar Lazım Pluginler Hzırlanıyor. Lütfen SUnucuya Girip Mimar Haricinde Rütbe İstiyorum Diyip Durmayın. Forumu Okumadanda Gelmeyin.Tecrübeli 2 Mimar Arıyorum
  6. Ownageknight12312312

REKLAM Aternos ConConCraft Server Alımı 1.8

Sunucu IP'si Üstte! Lütfen Gelip EN Yüksek Rütbeyi Seçmeyiniz.Kendinize Uygun Rütbeyi Seçiniz. (ATERNOS)
  7. Ownageknight12312312

LPXSkyBlock Kalitenin Adresi İçeride! OPSKYBLOCK Aternos Değil!

Sunucumuzda Alım Yoktur. Ama 10 Oyuncuda Etkinlik olacaktır.! Gelmeyi Unutmayın!
  8. Ownageknight12312312

REKLAM Aternos ItsCSGO Yetkili Alımları

Sunucumuza gelipte lütfen En yüksek rütbeyi seçmeyiniz.Doğruları açıklayınız ve bu bölümü okuyunuz. Alımlarımız: 1x mod 1x admin 1x mimar 1x youtuber 1xReklamcı 1xRehber 1xAsistan
  9. Ownageknight12312312

ItsCSGO Yetkili Alımları

ItsCSGo Yetkili Alımları Alınacak Yetkiler: BaşAdmin Admin Mod Asistan Rehber Mimar NOT: Açgözlü Olup En Yüksek Rütbeyi Seçmeyiniz!!!
  10. Ownageknight12312312

REKLAM Aternos EfsaneCraft Aktif Yetkililer Arıyor!

I=================================Bilgilendirme=================================I EfsaneCraft'a Alım Yapıyoruz.Yetkili Şartları Aşşağıdadır. NOT: Lütfen En Yüksek Rütbeyi Hızlıca Seçmeyiniz. NOT: Sunucu Daha Yapım Aşamasındadır...
  11. Ownageknight12312312

REKLAM Aternos CsGo sunucusu Kuracağım Yardım Edicekler İçeriye Plz

Merhaba Forum Gamer üyeleri, kendime Sunucu Kurucam Aternos Olucak Ortak arıyorum (x2) bu yüzden birilerini arıyorum. NOT: Plugin Skript Bilgim vb. var Lütfen Ben Skripter olucam vb. demeyiniz. Kısacası Sunucu yönetmeyi bilen kişiler arıyorum Şöyle olucak kriterler: - Adınız: - Oyun...
  12. Ownageknight12312312

Alımlar Bitti BurakCraft Mimar Alımı (Şartlar İçeride)

Merhaba Sevgili Forum Gamer Üyeleri BurakCraft Sunucumuza Mimar Alımımız vardır. NOT:Sunucu Aternos'tur. İşte Şartlar; 1- Adınız: 2- Neden Bizimle Mimar Olmak İstiyorsunuz: 3- Yaşınız: 4- Daha Önce Hiç Mimar Oldunuzmu: 5- Neden Bizi Seçtiniz? 6- Yaptığınız Buildlerin Görsellerİ: NOT: Bunları...