Arama sonuçlarınız

1. C

İstek ChatFormat İSTEK

Cevabın için Teşekkürler. Deneyeceğim.
  2. C

İstek ChatFormat İSTEK

Sorun Değil, Beni Önemseyip Araştırman Beni Mutlu Etti. @Alden.SH Arkadasımız Bulmus. Ondan Bakarak Deniyeceğim.
  3. C

İstek ChatFormat İSTEK

Arkadaşlar ChatFormat Config Anlayan Varsa Buyrun, Bende Olan: [adaleveli] Tag İsim: Mesaj istediğim: [ada leveli ama 123123 gibi değil 100K 50K olan] Tag İsim: Mesaj Chatformatin Configini Atayım Bakın Siz. Please Yardım Ya #Variables: # PREFIX - {PREFIX} # SUFFIX - {SUFFIX} # RANK...
  4. C

İstek SkyBlock Serveri için yardım istiyorum. ( SKRİPT )

Cevabın İçin Teşekkür ederim. Bu Configlerde Bir Skript, bir kod değil mi ? o yüzden buraya yazdım. Cevabın için tekrar teşekkürler
  5. C

Wolfteam Gelişim Puanı (GP) Kasıyoruz Konuya Girin.

Aga Minecraft Script anlıyorsan Forumlardan Skript Desteğe gelirmisin
  6. C

İstek SkyBlock Serveri için yardım istiyorum. ( SKRİPT )

Selam Arkadaşlar Aşağıdaki Kodu Değiştirerek İstediğim Blok Levellerini Yaparsanız Beni Çok Mutlu Edersiniz ben yapamadım o yüzden size başvurdum. Bu Blokların Dışında hiçbir Blok Level Vermesin Lütfen. Elmas Block : 100 Level Altın Block: 50 level Demir Block: 10 Level Zümrüt Blok: 5 Level...
  7. C

Yardım Fikir Verirmisiniz İçeri Girin

Olabilir Teşekkürler. Kullanacağım.
  8. C

Yardım Fikir Verirmisiniz İçeri Girin

Arkadaşlar ben bi sw Aççamda ismi ne olsun OpSkyBlock olcak Craftlı Mraftlı olmasın Network olsun Please
  9. C

Yardım CrazyCrates Yardım

Crates.rar dosyasını indir - download
  10. C

Öncelikle Uyarınız İçin TEşekkürler, Hemen Düzeltiyorum. Sorun Olan Sandığın dosyasını şimdi atıyorum
  11. C

Selam arkadaşlar benim bir sorunum var arkadaşlar anlayan varmı ben anlamadım yardım edermisiniz.. Aşağı bak Arkadaşlar CrazyCrates Pl sinde Sandığı Açıyoruz Sp çıkarsa o Sp çıkmasını istiyoruz ama çıkmıyor.
  12. C

Yardım DuckDNS nasıl yapılır?

Ama Bana Suç Atmayın, Sunucu Kurma Videosunda Böyle Gösteriliyordu. Port Vesaire Açtık.
  13. C

Teşekkür Ederim. <3 Bu arada Beni Hatırladınız mı ? Minecraft'ı açamıyordum. Sorunumu Çözdüm, DriverMAX adlı uygulamadan Driverimi Güncelledim. Sorun Çözüldü
  14. C

Arkadaşlar Bir Sunucu kurdum. İP : 192.168.1.2 Reklam Değil Yardım istiyorum. DuckDNS olarak nasıl yapabilirim? Bilen varsa Yazabilirmi Yaptım Olmadı. Resimli Olarak Anlatırsa Sevinirim.
  15. C

Crash Sorunum Düzeldi. Ekran Kartı Driverimi Güncelledim...

Sorunum Düzeldi. nasıl Düzelttiğimi Söyliyim : DriverMax Adlı Uygulamadan Driverlerimi Güncelledim. Bir Kere Denedim Ve minecraft Açıldı... Yardımlarınız İçin Teşekkürler @ErhanERT ve @LifeMCServer
  16. C

Ayrıca Knk Gerçek Hayatta Kurda Dönüşemezsin wolfteamda 3 e basıyosun ? :D ama bak sana tavsiye Kağıda KOCAMAN 3 yaz BAS üstüne Ayağınla belki olur qweqwe
  17. C

Valla Knk hiiiç Wolfteamda Kükrerken falan deme sen direkt her türlü gerçek hatta kükrersen Bırak Kurdu Rahmetli Olursun aman dikkat et :D Ayrıca Dc link atayımmı GP kasarız ?
  18. C

Sizide Fazla Yordum Kusura Bakmayın Bayram Günü Hakkınızı Helal edin Olmuyorsa Boşverin :( :( Minecraft oynamasamda olur ama çok koyar bana :(
  19. C

Görüntü Bağdaştırıcıları kısmında yazan şey : Radeon X300/X550/X1050 Series (Microsoft Corporation WDDM) Ekran kartımda bir sıknıtı olduğunu düşünmüyorum Çünkü Wolfteam ve Zula oynayabiliyorum. Format attırdıktan sorna kartlarda herhangi bir şey yapılmamıştır diye düşünüyorum. Eski formattada (...
  20. C

Selamlar Arkadaşlar Ben İsmail Wolfteamda Gelişim Puanı ( GP ) Kasmamız İçin Bu Konuyu Açıyorum Discord Adresime Gelerek İletişime Geçebiliriz. Özel Bir Metin Kanalı Açıp...
  21. C

Ram: 2 GB 32 BİT ayrıca iletim sistemi ve Windows 7 ULTİMATE İşlemcim : Intel Core 2 Do CPU E7300 @ 2.66GHz 2.67 GHz Ayrıca Son Dediğiniz Son oyuncu launcher ile girdiğimde %100 olduktan sonra launcher kapanıp hiçbirşey olmamıştı. TeamExtreme Launcher ile girdiğimde sorunumu resimli...
  22. C

malesef donanımım kötü, win 10 yapamam ama gezginler.com sitesinden driver boost indirdim ama görüntü bağdaştırıcılarında bir sıkıntı yok dedi, Sistem Aygıtları Ağ Bağdaştırıcıları ve ses video ve oyun denetleyici çıktı ve şu anda güncelledim Radeonun Sitesine Girdiğimde ise Radeon x300 x550...
  23. C

ilki crash report 2. si game output ---- Minecraft Crash Report ---- // I'm sorry, Dave. Time: 10.08.2019 19:40 Description: Initializing game org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at...
  24. C

videosunu çekip atayım isterseniz 1 dk
  25. C

parantezsiz olanı indirdim