Arama sonuçlarınız

1. H

Onaylı Tanıtım minecraft scoreboard ayarlama

minecraftta scoreboard yapacam komutlarla scoreboard mavi takımın ve kırmızı takımın toplam öldürme sayısını gösterecek ama nasıl yapacam bilmiyorum yardımcı olabilecek varmı
  2. H

Yardım minecraft komut ile renkli deri kask verme

gençler sa bir map üzerinde çalışıyorum burdaki kaskı nasıl mavi yapabilirim lütfen yardımcı olun /replaceitem entity @a[team=Mavi,distance=..200] armor.head minecraft:leather_helmet{display:{Name:"\"FireCraft Kaskı\"",Lore:["\"FireCraft\""]},Unbreakable:1,} 1
  3. H

Yardım Skyblock için bloksuz nether yapma

hll olsun belki bu dediğin işime yarar araştıracam
  4. H

skyblock bloksuz nether nasıl yapılır sürüm 1.14

1.14 ile uyumlu değil
  5. H

saol ama benimde ingilizcem var :D bende denedim internette sorunumu çözebilecek hiçbir bilgi bulamadım
  6. H

alibey adlı bir kanalın skyblock serisi var bakacak olursan sürümü 1.14 ama yine bloksuz nether yapmış
  7. H

kimse sorunuma çözüm bulamayacakmı ya dünyanın dosyalarından falan yapamazmıyım
  8. H

amacım netherı kapatmak değil nether portalı yapılabilecek ve nethera gidilebilecek ama nethera gittiğinde sadece bir uçan ada olacak ve etrafta hiç blok olmayacak ve bahsettiğin plugin 1.14 ile uyumlu değil
  9. H

silmek değil hani skyblock da normal dünyada hiç blok olmaz ya etrafta bende bunun aynısını netherda yapmak istiyorum yani netherda uçan bir ada olacak ve etrafta hiç blok olmayacak ama nasıl yapacağımı bilmiyorum 1.14 için
  10. H

forumda yeniyim nereye açmam gerektiğini bilemedim rica etsem söylermisiniz nereye açmam gerektiğini bu arada askyblock plugini 1.14 ile uyumlumu
  11. H

merhaba Ben bir Skyblock haritası yapıyorum sürüm 1.14.4 netherdaki bütün blokları yok etmem gerekiyor rica etsem nasıl yapabileceğim konusunda bilgi verebilirmisiniz eğer güzel olursa internette paylaşmayı düşünüyorum lütfen yardım olun
  12. H

Ben bir Skyblock haritası yapıyorum sürüm 1.14.4 netherdaki bütün blokları yok etmem gerekiyor rica etsem nasıl yapabileceğim konusunda bilgi verebilirmisiniz eğer güzel olursa internette paylaşmayı düşünüyorum lütfen yardım olun
  13. H

Yardım özel köylü

sana ne desem azdır adamsın senin sayende map yapabilecem
  14. H

Yardım özel köylü

merhaba ben 1.14 de bir custom villager oluşturmak istiyorum aslında yaptım ama villagerın sattığı iteme ad vermek istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin