Arama sonuçlarınız

1. M

Yardım 1.8 Paketi 1.12 'ye çevirmek mümkün mü ?

Merhabalar herkese.Önceden açtığım 1.8 sunucumu 1.12 sürümüne adapte etmek istiyorum.İntelliJ İdea üzerinden bu işlemi yapabilir miyim ? Yaparsam nasıl yapılıyor ? Yardımcı olanlara şimdiden sonsuz teşekkürler.
  2. M

Yardım Teyyap Hatası

Çözümü nedir? :7
  3. M

Yardım Sanal Spawner Skripti Yapmak İstiyorum

GuiMenu üzerinden bir sanal spawner skripti yapmak istiyorum.Yeni sayılırım yardımcı olabilecek var mı? Spawnerlar sanal üretim yapacak ve oyun parası ile seviyesi arttırılıp üretim hızı artacak. Discord:hazreti batu#7910
  4. M

Yardım Scriptler çalışmıyor.

Bunlar sanırım tüm hatalar @furkan3000
  5. M

Yardım Scriptler çalışmıyor.

Script üzerinde gelişmek için forumdaki bazı scriptleri(sanalfırın vb.) rastgele çalışan bir plugin paketinde denemek istemiştim.Bu ve bazı başka scriptleri script klasörüme yükledim fakat scriptlerin komutları girildiğinde çalışmıyordu(/sanalfırın vb.)Acaba sorun neyden kaynaklanıyor olabilir...
  6. M

Crash Bukkit Sunucumu Açamıyorum

config.yml dosyasını indir - download authmeden dolayı sunucu açılmıyor tek sorun ban değil
  7. M

Yani önerebiliceğiniz bir authme
  8. M

Hocam peki ''Your country is banned from this server'' hatasının çözümünü biliyor musunuz
  9. M

Ya loglardaki hataların çözümü sorunu çözer sanırım
  10. M

Unknown server log [#NWEURrD] - mclo.gs Yine olmadı
  11. M

Unknown server log [#4OUd1VP] - mclo.gs Bu linkte sunucunun logları var
  12. M

Çıkmam gerekti bilgisayardan yarın deneyeceğim teşekkürler
  13. M

Merhabalar arkadaşlar bukkit sunucu açmaya çalışıyorum her şey yükleniyor mapler pluginler vs. sonra ise devam etmek için bir tuşa basın hatası geliyor sonrasında ise crash şeyinde bunlar yazıyor...