Arama sonuçlarınız

1. Sylex

Yardım Pluginer veya Skripter arıyorum. (Ücretsiz Çalışacabilcek)

Arkadaşlar merhaba, son zamanlarda bir server açmayı düşünüyodum ve açtım da hiçbir kod bilmememe rağmen bayağa bir geliştirme kaydettim, kod bilmememe derken skript kodlamayı falan plugin kodlamayı falan yeni öğrendim yani. birçok arkadaşa başvurdum ve reddettiler bu isteğimi, bende forum...
  2. Sylex

:kgül:

:kgül:
  3. Sylex

Yardım Skript oluşturuyorum ve bir konuda yardıma ihtiyacım var.

Arkadaşlar merhaba bir skript kodluyorum da 1 haftalık skript bilgimle gereksiz diyebilirsiniz ama benim için önemli. Size bir kod atıcam da şimdi acaba nasıl eşya ismi ve eşyanın kaç adet olduğunu yazabilirim? Komut bu arkadaşlar: On Drop: #Kişi yere bir şey attığında olacaklar. send...
  4. Sylex

Yardıma ihtiyacım var !

IP Kaydetme sona erecektir derken 10 dakika sonra otomatik girişi kapatıcak mı yoksa 10 dakika sonra oyundan mı atıcak. Mesela ben o timeout u 999 yapsam IP kayıt etme olayı hiç bitmez değil mi?
  5. Sylex

Yardıma ihtiyacım var !

Arkadaşlar merhabalar son zamanlar Minecraft Sunucusu açmaya kök saldım ama Pluginerlerin geneli para istediği için öğrene öğrene gidiyorum ve bir kaç konu hakkında yardım ve isteğim var. Yardım ederseniz ne mutlu bana :) İSTEKLER • AuthMe pluginini Maximum 2 hesap açmaya ayarlamak. •...
  6. Sylex

Sunucumun Web Sitesini Ücretsiz Tasarlayacak Gönlü Güzel Arkadaşlar Aranıyor!

Arkadaşlar merhaba ben Skyblock sunucum için bir Web Site tasarlamak istiyorum da pek anlamadığım şeyler olduğu için yapamıyorum hiçbir şey. Web site batihost hizmetlerinden alınmıştır, yardım edebilcek kişiye çok çok teşekkür ediyorum ücretsiz yaparsa çok mutlu olurum, iletişim adresimi...
  7. Sylex

Sunucumun Web Sitesini Ücretsiz Tasarlayacak Gönlü Güzel Arkadaşlar Aranıyor!

Arkadaşlar merhaba ben Skyblock sunucum için bir Web Site tasarlamak istiyorum da pek anlamadığım şeyler olduğu için yapamıyorum hiçbir şey. Web site batihost hizmetlerinden alınmıştır, yardım edebilcek kişiye çok çok teşekkür ediyorum ücretsiz yaparsa çok mutlu olurum, iletişim adresimi...
  8. Sylex

Konu Silindi, Kapatabilirsiniz.

Gg
  9. Sylex

Holy Network - Spawn, Arena, Çakma Lobi! Bedava Maplar...

-play.holynw.com- HolyNetwork Adlı sunucunun çaldığı spawn, arena ve çakma lobiyi veriyorum arkadaşlar nasıl bir insanlar olduğunu görürsünüz en azından benim paketim benim mapım diye geçiniyorlar birde :D yazık... Başka swlerin de maplarını isteyen yorum olarak yazsın en yakın zaman da...
  10. Sylex

Plugin ve Skript'ten anlayan bedava çalışacak koca yürekli insan aranıyor...

Sunucu OPSkyblock yaklaşık 3 gün önce plugin editlemeye başladım öğrenmeis kolay oldu tabii ki hatasız kul olmaz elbet ki hatalar yaptım ama bunlar düzeltilmeyecek hatalar olduğu için çok fazla yardıma ihtiyacım var. Hayatımda açtığım ilk server ve kullanması da zor eğer ki WEB Panel'den anlayan...
  11. Sylex

Pluginer Arıyorum Çok Acil 1.8 OPSkyblock Server Lütfen

Sunucu IP'si değil de Discord dan eklesen? Sylex#1275
  12. Sylex

Pluginer Arıyorum Çok Acil 1.8 OPSkyblock Server Lütfen

Abi şimdi plugin yapmasına gerek yok bendeki pluginlerin bozuk olanlarını düzeltebilirse veya eklemek istediği bir şey varsa eklerse çok mutlu olurum bedava yapsın bide abi. Ulaşmak isterse Discord Adresim: Sylex#1275