Arama sonuçlarınız

1. M

Minecraft Survival oynayacaklar bu konuya gelsin

Uzun bir survival macerası yapmak isteyenler benimle iletişime geçsinler. cartiex#2284 discord arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz.
  2. M

1.16.4 Minecraft Survival

Olgun şımarık olmayan herkes ekleyebilir discord kullanıcı adım cartiex#2284 ekleyebilirsiniz.
  3. M

Oyun Oynayacak Ekip Kuruyorum! Gel

Discordun olmuyor beni ekle cartiex#2284
  4. M

Minecraft oyun arkadaşı arıyorum. (15+ yaş)

Konu aktif discord adresin aynı.
  5. M

Minecraft oynasak mı?

Minecraft oynayacak kişiler aranıyor. 13 yaşındayım ama yaşa takılmayın uzun süre oynayacak varsa hemen sunucu kurabiliriz. Benim için sürüm farketmez ama hilesiz olursa eğlencesi olacağı için bug tarzı olaylarda bile hile yapmama taraftarıyım. Discord adresim Kızıl#2234 yaşa takılmayın cidden...
  6. M

Birlikte Survival 1.14.4 Modsuz Oynıyacak Var Mı?

@Rep425 bende 13 yaşındayım istersen oynayak dc Kızıl#2284
  7. M

Arkadaşlar Survival 1.14.4

benim sinirlendiğim şey ne kadar oyunu bilmesende geliyorsun servera ben sen geldin diye flowersle oynadığım şeyi siliyorum yeniden başlatıyorum sen gelmiyorsun sonra flowers da gitti
  8. M

Minecraft Survival oynayacak ekip.

sen gelmeden beraber elmas topladık sen geldin ben senin için sunucuyu sıfırladım sonra gelmedin amerika senin için uğraşıyoruz sen siktir çekiyorsun
  9. M

oynayacak bir ALLAH IN kulu yok mu şu forumda?

kinci değilim sana at veriyorum sürmeyi bilmiyorsun balık farmından büyülü kitaplar çıkıyor dedim 5 dakka yaptım size büyü çıkıyor bana balık diyip ağlıyorsun boş yapma
  10. M

oh be 1.8 ci kardeş discord vereyim gel konuşak oynayak ya
  11. M

ALLAH AŞKINA HAFTALARDIR OYNAYACAK BİRİLERİNİ ARIYORUM BİRİNİ BULUYORUM ENGELLİYOR BİRİNİ BULUYORUM ŞEKER KAMIŞI FARMINA HİLE DİYOR BİRİNİ BULUYORUM ATI SÜRMEYİ BİLMİYOR ALLAH AŞKINA ŞU OYUNU OYNAMASINI BİLEN BİRİ GELSİN OYNAYALIM
  12. M

kusura bakma ama daha atı kullanmayı bilmiyorsun evi bana yaptırdın iron ben topladım gittin 3 elmas bulduk kılıç yaptın kazma yapmadan böyle oyun olmaz
  13. M

Arkadaşlar Survival 1.14.4

oynamaya başladık daha atı nasıl süreceğini bilmiyorsun her şeyi ben yapıyorum dünyada böyle oyun olmaz
  14. M

Minecraft 1.14.4 7-8 Kişi Eklentili Survival

Çok kafa karıştırıcı şey var sade bir survival daha hoş oluyor.
  15. M

Ben 13 yaşındayım yaş hiç farketmez bana 13 yaşında olmama rağmen olgun birisiyim şımarık falan değilim.
  16. M

Oynayacak bir ekip arıyorum 2 olur 3 olur 4 olur 10 olur farketmez. Minecraft bilgim ultra fazla değil ama işime yarayacak farmlar kurabiliyorum, madende iyi işler çıkarıyorum fakat build konusunda çok iyi olmasam da idare eder seviyedeyim. Eklerseniz sevinirim uzun süre oynarız.
  17. M

MİNECRAFT survivor başlıyoruz

adamda senle konuşmak için lol indircekti he amerika he
  18. M

Modsuz Klasik Survival 2-3 Kişi

@GaraHayaL seni dc den ekledim fakat engelledin garipsin
  19. M

Minecraft Efsane RPG Köy Kurucagız....

burdaki klasik insanlar ile rp yapılmaz çökertirler
  20. M

Minecraft oynayacak +18 aklı başında arkadaşlar aranıyor

Ben gelirim survival hakkında bilgim var şımarık bir çocuk değilim ortamlara ayak uydururum fakat yaşımı sorduğun gibi discorddan engellendim. Engeli kaldırabilirmisin? Beraber oynarız.