Arama sonuçlarınız

1. hyagmur33

Sağlam bir arkadaş aranır minecraft hamachili survival oyniyacak !!

Minecraft hamachili survival oynaya bilen gelsin şimdi diceksiniz neden hamachi discord değil arkadaşlar eski şeylerin zevki çıksın diye şimdi ise çok sıkıcı ondan gelmek istiyeni beklerim AĞ adı: minecraftsunucums Ağ Şifre: 123 hepinizi bekliyorum çok eğleniriz hamachi kullanmak nedenim...
  2. hyagmur33

Spigot seçimi kararsız kaldım!

Merhaba arkadaşlar ben halil hemen konuya girem ben sunucu açıcağım ama hangi spigot'u kullancağım bilmiyorum mesela ÖRNEĞİN: Spigot PaperSpigot TacoSpigot AtomSpigot yani anlayan anladı hangi spigot daha iyi
  3. hyagmur33

TitanSurvival - | Coin | İksir Stacklama | Maden Tavuk | 1.8.x 1.12X | [HADİ DURMA MACERAYA KATIL!]

* Sunucu IP: TitanSurvival.Batihost.Net * * Sunucu Sürümü: 1.8 - 1.12.X * * Sunucu Slotu: 100 * * Sunucu Ramı: 6GB * * Sunucu Türü: Hayatta Kalma * * Açılış Tarihi: Yarın Saat: 19:00'da * * Günlük ödül sistemi - /günlüködül * * Rütbe sistemi - /rankup * * Maden tavuk sistemi - /tavuk * *...
  4. hyagmur33

Yardım yadım lazım!

merhaba arkadaşlar benim sunucum var ama sunucum hardsurvival ekliyorum bende spawn eklemicem servere ama sunucuya girerken oyuncuları world dünyasında bir yerlere atsın mesela randomtp gibi işte ama girerken atsın!
  5. hyagmur33

Yardım skript hata veriyor

Merhabalar ben halil benim bi skript var hata veriyor aslında yanlış anlamayın şimdi diceksinizki skript kodlarını niye atmadın aslında ücretli aldım ya ondan atmadım yapa bilcek biri varsa lütfen yazsın şimdiden iyi günler
  6. hyagmur33

TitleManager & ScoreBoard - GriefPrevention içeri gir

beyler sorun bu!!! Claim plugini Unclaimed kaldırmak istiyorum hiçbir şey yazmasın orda sorunu bilen varsa yazsın!!! [iyi günler]
  7. hyagmur33

[TitleManager] - [GriefPreventionData] beyler çüzüm bitmedi daha içeri gir hata var

Merheba arkadaşlar ben title manager scoreboard daki bi sıkıntı yaşadım bir türlü yapamadım 1 haftadır uğraşıyorum aslında isdediğim bu işte titlemanager scoreboard ına bunları eklemek istiyom ama kodları ne bulamıyom Arazi Sahibi: ne kod gelcek Arazi Bloğun: ne kod gelcek Yardım ederseniz...
  8. hyagmur33

LORESURVIVAL 1.8X / DAHA ÖLMEDİK - [Maden & İksir Tavukları] - Sunucu Aktif! 45+ ONLİNE

Ram = 8GB Slot = 100 Sunucu Sürümü = 1.8X Sunucu Türü = [Orta Derece] Survival Günlük ödül sistemi - /günlüködül Rütbe sistemi - /rankup Pot sistemi - /pot Sanal market sistemi - /market Oyun market sistemi /ah Takım sistemi - /party Kasalar sistemi - /warp kasalar Claim sistemi - /kit claim...