Arama sonuçlarınız

1. M

Yetkili Alımı (15 RAM)

Admin için şartlar Edit Yapa Bilicek ve en az 2 yıl deneyimi olması lazım Detaylar için Discordumdan Bana Ulaşın Discord : MaximaMurphy#6581
  2. M

İstek SkyBlock da Ölünce Açlık Barı Dolmamasını Nasıl Ayarlicam

SkyBlock ta ölünce veya dünya değiştirince açlık barı doluyor ben dolmamasını istiyorum nasıl ayarlarım
  3. M

Pluginer Alımı (15GB Ram)

Şartlar : Java Kodlamayı Bilmesi Sıfırdan Plugin Yapabilmesi Mikrafon Şart Discordum : MaximaMurphy#6581
  4. M

Ücretli Pluginer Alımı Vardır (16gb ram 250gb ssd )

Ücretli Pluginer alımı vardır Şartlar : Java yı Bilen Sıfırdan Plugin Yapa Bilen Kişiler Discordumdan Bana Ulaşsın : MaximaMurphy#6581 BOŞ YAPICAK GELMESİN
  5. M

İstek FabledSkyBlock a Uyumlu Rank Plugini

fabledSkyBlock uyumlu rank pl si lazım thebestranks ve saranks ı denedim ama çalışmadı başka bildiğiniz Rank Pl si varmı
  6. M

Ücretli Pluginer Aranır ( 16GB RAM )

Java Kodlamayı Bilen / Plugin Kodlarına Hakim olan Sıfırdan Plugin Yapabilicek Boş Boş Yorum Yapıcak Gelmesin Discorduma Şu Şekilde Yazarsanız Yardımcı Olurum İsim : Yaş : Günlük Aktiflik : Discordum : MaximaMurphy#6581
  7. M

Pluginer Alımı Vardır ( 16GB Ram )

Şartlar : Kodlara Hakim Ve Java Bilgisine Sahip olması lazım Discord ve Mikrofon Şart Plugin Kodlicak Seviyede Olması Lazım İsim : Yaş : Gündelik Aktiflik : Discorduma Bu Şekilde Yazın Discord : MaximaMurphy#6581 Lütfen Saçma Sapan Şeyler Yazıcak Gelmesin
  8. M

Minecraft Server Sunucumuza Yetkili Alımları Başladı (16GB Ram)

Builder Alımları İçin Şartlar : Build Komutlarını Bilmesi Yapmış Olduğu Buildi ss Atması Builderlara Yaptırılıcak Örnek Build : Pluginer Alımları İçin Şartlar : Plugin editleyip Yapabilicek Rehber Alımları İçin Şartlar : Belli Komutları Bilicek En az 2 yıl Rehberlik yapmış olması lazım Admin...
  9. M

Sunucuma Yetkili Arıyorum 12GB Ram

Selam forum gamer ailesi, iyi günler iyi forumlar dilerim. Kurmuş olduğum skyblock sunucusuna yetkili aramaktayım işinin ciddiyetini ve kendine güvenen kişileri arıyorum. Adınız: Yaşınız: Deneyiminiz: Olmak İstediğiniz Yetki: Not: Sunucu baya bi sistemli olucak skyblock plugini olarak...
  10. M

İstek Logo Tasarlamayı Bilen

Beyler Logo Tasarımı yapıp bize yardım edicek biri varmı Discord : MaximaMurphy#6581
  11. M

Minecraft Server Pluginer Ve Builder Alımı

Beyler Gelen Pluginerlara Bazı Sorular Sorucaz Eğer Biliyorlarsa Alıcaz Gelen Builderlara da Build için Kullanılan Komutları Sorucaz ve Build Yapmasını isticez ALIMLARDA SINIR YOKTUR Şartlar : Discord Mikrofon olmasına gerek yok Discordum : MaximaMurphy#6581
  12. M

Minecraft Pluginer Ve Builder Arıyorum

Şartlar : Discord Olmak Zorunda Discord : https://**********/CwJQJUQ
  13. M

Beyler Builder Alımı Yapıyoruz

Builder Alımı İçin Gerekli Şartlar : Discord Discord : MaximaMurphy#6581 2 Kişi Alıcaz
  14. M

Yardım Minecraft YarıOPSkyBlock Server Block Levelleri Kaç olmalı

Arkadaşlar YarıOpSkyBlock Serveri Açıyorum Sizce Block Levelleri Kaç Olmalı
  15. M

Yardım Minecraft YarıOPSkyBlock Server Block Levelleri Kaç olmalı

Beyler YarıOpSkyBlock Serveri Açıyoruz da Block Levelleri Sizce Kaç Olsun OPSkyBlokun ve EmekSkyBlockun ortası birşeyler Sölerseniz Sevinirim
  16. M

Minecraft Server Pluginlerden Anlayan Yetkili alınıcaktır

Beyler Serverlarla daha Önceden Uğraşmış Yetkili Alınıcaktır Discord : MaximaMurphy#6581
  17. M

Yardım Minecraft Server OPSkyBlock Blok Levelleri Ayarlama

Arkadaşlar Serverda Block Levellerini Nasıl Ayarlicam yardım edermisiniz
  18. M

Yardım Minecraft Server GroupManager

Beyler Serverda YouTuber Yetkisi Tab ta YouTuber olarak gözükmüyor onun yerine oyuncu gibi gözüküyor nasıl ayarlicam
  19. M

Yardım Minecraft Server Sorun

Beyler Bu Yazıyı Ve Özelliği Kaldırmak İstiyorum ama bir türlü Bulamadım Oyuncular Büyük Harflerle Yazınca Bu Çıkıyor
  20. M

Yardım Minecraft Server PVP Hitleri Nasıl Ayarlanır

Minecraft Server Hitlerini ayarlamak istiyorum nerden yapıcam
  21. M

Yardım Minecraft Server

Serverimda Mesela /Spawn Yazınca -[BATİHOST] Işınlama gerçekleşiyor diyor o Batiohost yazısını nasıl değiştirebilirim [BATİOHOST] Bu Komutu Kullanmaya Yetkiniz Yok - dediğinde de aynı şey oluyor bu baştaki batihost yazısını nerden kaldırıp yerine başka bir şey yazıcam
  22. M

Minecraft Server

Serverimda Mesela /Spawn Yazınca -[BATİHOST] Işınlama gerçekleşiyor diyor o Batiohost yazısını nasıl değiştirebilirim [BATİOHOST] Bu Komutu Kullanmaya Yetkiniz Yok - dediğinde de aynı şey oluyor bu baştaki batihost yazısını nerden kaldırıp yerine başka bir şey yazıcam
  23. M

Yardım Minecraft Server İçin Anti-Hack Varmı

Anti-Hack olarak skript veya pl varmı
  24. M

Yardım Beyler Serverime Makro Koruması Ve Hack Koruması için pl veya skript olan varmı

Elinde Makro Koruması Ve Hack Koruması Olanlar Yardım Edebilirimi
  25. M

Yardım Pvp Serverinde Hangi Pluginler Olmalı Yardımlarınız İçin Teşekkürler

Yüklediğim Pluginler EssentialX WorldGuard ClearLag SupperLobyPluse WorldEdit UberEnchant Shopkeepers ChairStairs iDisguise PvP FFA Serveri bazılarını yanlış yüklemişim :)