Arama sonuçlarınız

1. D

2012 adet 2012 ödülünüz 2012 yıl içerisinde gönderilecek. Gönderilmemesi durumunda Windows'u...

2012 adet 2012 ödülünüz 2012 yıl içerisinde gönderilecek. Gönderilmemesi durumunda Windows'u silmeyi deneyin.
  2. D

kesinlikle

kesinlikle
  3. D

Hala Discord mu kullanıyorsun? Peki ya daha iyisinin olduğunu söylesem?

Şifrelenen mesajları erişimi olan kişiler okuyabiliyor, platformun okuyabilmesine gerek yok. Ayrıca özel konuşmalar dışındaki odalar için şifreleme zorunlu değil. Asıl sorun mesajların şifrelenmemesi. Mesajlar şifrelenmediğinde gönderilen dosyalar herkes tarafından görülebilir (Platforma göre...
  4. D

"Popülerliğini kaybetmesi zor" diyerek kullanmaya devam etmek yerine alternatiflerini kullanmamız gerekiyor.
  5. D

Hayır, bir gün Discord'dan daha popüler olsa bile özelliklerini ücretli yapmaz, yapamaz. Çünkü Matrix özgür ve tek merkezli değil. Mesajların şifrelenmesi ise zaten her iletişim platformunda olması gereken bir standart. Güvenlik ve gizlilik konularına gelecek olursak, kullandığın Matrix sunucusu...
  6. D

Discord'u şimdi bırakmayanların Discord reklam göstermeye başlasa da bırakacaklarını sanmıyorum. Mesajların şifrelenmemesi platformu kullanmamak için tek başına bir sebep ama insanlar hala önüne gelen yazılımı kullanmaya devam ediyor. XMPP'den hiç bahsetmedim çünkü çoğu insanın kendi sunucusunu...
  7. D

Bulunduğumuz günlerde Discord oldukça popüler olsa da Discord'un berbat bir platform olduğu bir gerçek. Daha iyisi varken neden onu kullanalım ki? Hem de bahsettiğim platform özgür ve tamamen ücretsiz. Evet, 8 MB'tan büyük ve 100 MB'tan küçük dosyalar yüklemen için aylık 9.99 Dolar istemeyen bir...
  8. D

Forum Oyunu Haydi tuttu tutmadı oynayalım!

Tutmadı. Sonraki kişi Firefox kullanıyor.
  9. D

Ekran Koruyucu nasıl yapabilirim?

Windows'un berbat bir işletim sistemi olduğunu ve Linux'a geçmenin daha iyi olacağını söyledim. Linux'a geçersen XScreenSaver kullanabilirsin.
  10. D

Ekran Koruyucu nasıl yapabilirim?

Windows isimli şişirilmiş virüsü temizle ve bir Linux dağıtımı kur. X11 kullanırsan XScreenSaver kullanabilirsin.
  11. D

Forum Oyunu En Son Yorumu Kim Yapacak ?

ilk mesajı oku
  12. D

Efendy'nin selamı var. Evet, Efendy sattı.

Efendy'nin selamı var. Evet, Efendy sattı.
  13. D

beyler visual studio code kullanıyoum dc bot yapmaya çalısıyorum bot açılmıyor

Discord botu yapmak için JavaScript bilmeden Node.js kullanmaya çalışmak yerine Python öğrenip discord.py kütüphanesini kullanabilir veya kodlama gerektirmeyen bot oluşturma araçlarını kullanabilirsin. JavaScript ve Node.js öğrenmek de bir seçenek ancak yalnızca Discord botu geliştirmek için...
  14. D

Discord, Microsoft partnerliğini duyurdu.

Discord'un duyuru videosu:
  15. D

Discord'dan Hacklenmek?

Oltalama yani. Linklerin sonunda dosya adı ve uzantısı bulunuyor. Tuzağa düşmemek için linklerin sonunu kontrol edin. Aldığınız link kısaltılmış yönlendirme linki ise WhereGoes gibi siteler ile nereye yönlendirdiğini kontrol edebilirsiniz.
  16. D

(GNU+)Linux > Windows

(GNU+)Linux > Windows
  17. D

Mobil Site Yerleşimi

Merhaba, Siteyi telefonda kullanırken son konular ve son mesajlar kısımları sayfanın en altında kalıyor ve kullanıcı deneyimini olumsuz yönde etkiliyor. Sık kullanılan bölümler oldukları için üst tarafa alınmalılar. İyi günler.
  18. D

Yardım minecraft 1.12.2 modpaketi (düşük pc kasmaz) açıklama oku

Merhaba, forum deneyimini yükseltmek için birkaç şeyden bahsetmek istiyorum. Yardım etiketi, yardım arayan insanların kullanmasını amaçlayan bir etiket. Bu tür konularda bu etiketi kullanmana gerek yok. Ayrıca konu açtığın forum bölümü, mod destek bölümü. Yardım etiketi ile aynı şekilde, bu...
  19. D

dom dom dom domates doma doma tes, tatlı domatesleeeer

dom dom dom domates doma doma tes, tatlı domatesleeeer
  20. D

21. D

Masaüstü Ekran Görüntüleri

Font güzel bence, kişiye göre değişir tabii ki :D
  22. D

1 Dilek Hakkınız Olsaydı Ne Yapardınız ?

Aynı şeyler değil. JavaScript'i anlamak için ana dilini öğrendiğinden farklı bir şekilde çalışman gerekiyor. Bu şekilde öğrenmeyi başarsan bile "çalışarak" öğrenmenden daha fazla zaman alacağı kesin. Ne kadar zaman ayıracağından bağımsız konuşuyorum.
  23. D

Masaüstü Ekran Görüntüleri

Mobil işletim sistemleri dahil tüm işletim sistemlerindeki masaüstünüzün ekran görüntülerini paylaşabilirsiniz. Benimkiler: Arch kullanmadığım için neofetch atamıyorum Linux dağıtımı: Pop!_OS (Manjaro veya Arch'a geçeceğim, havalı oldukları için değil.) Masaüstü ortamı: KDE Plasma 5 Kvantum...