Arama sonuçlarınız

1. ibrahimbs

SancakCraft 1.8 / 1.14 Yarı OpFaction Yarı Emek / büyü sistemi / görev sistemi / boss sistemi / hemen gel sende bize katıl

NOT: Servere girmeden önce web sitemizden kayıt olun web sitemiz: SancakCraft - En İyi OPFaction Sunucu
  2. ibrahimbs

Yardım Crazy Creates kasa iceriğini nasıl düzneleirm

merhabalar arkadaşalr Crazy Creates kasasının icerisini nasıl düzenlerim biglisi olan varmı şimdiden teşşekür ederim
  3. ibrahimbs

SancakCraft oyna.sancakcraft.com görev sistemi günlük ödül ve at sistemi sende bize katıl

Server adı: SancakCraft NOT: Web sitemizden Kayıt olun daha sonra Oyuna giriş yapın SancakCraft - Hayatta Kalmaya Çalış! Web Sitemiz: SancakCraft - Hayatta Kalmaya Çalış! Server ip: oyna.sancakcraft.com Server Sürüm: 1.8 / 1.15 NOT: Serverimizi 1.15.x Sürümü ile Oynayabilirsiniz Kaliteli bir...
  4. ibrahimbs

İstek Ücretli Minecraft Survival Plugin Paketi

merhabalar ücretli minecraft survival plugin paketi arıyorum ve map da içinde ayarlı olacak optimizasyon edilmiş sürüm 1.15 falan olursa sorunsuz çalışan Bütçem 100 TL dir yorumlara link bırakırsanız mutlu olurum
  5. ibrahimbs

Yardım sanal çiftlik yardım

konumun başlığındanda anlaşıldı gibi sanal çiftlik skript i kullanıyorum serverimde fakat op olanlar süt ve yumurta satabiliyor sanal çiftlikte op olmayanlar süt ve yumurta satamıyor sorun bu nasıl cözerim yada yardımcı olurmusunuz teşşekkürler :)
  6. ibrahimbs

Yardım GroupManager oyuna girip çıkınca yetkiler sıfırlanıyor

selam beyler bayanlar oyuna girip tag veriyorum ve oyundan cıkıp girince tag gidiyor yetki sıfırlanıyor gene oyuncu oluyorum bu sorunu nasıl cözerim kullandığım plugin GroupManager lütfen acil çözüm arıyorum
  7. ibrahimbs

Yardım serverimde itemler düşmüyor

konu kilit @EmirHUB tarafından çözülmüştür
  8. ibrahimbs

İstek Survival serverler icin Görev skripti

merhaba beyler bayanlar Survival Server icin Görev Skripti varmıdır yada nasıl yaparız varsa eğer yorumda link atarmısınız yardımcı olurmusunuz
  9. ibrahimbs

İstek Minecraft Survival Server icin Görev Skript yada plugini

Merhaba Beyler Bayanlar benim bu forumda ilk konu yakında açacağım survival hayatta kalma Minecraft Serverim için görev skripti yada scripti arıyorum eğer ücretsiz bir şekilde bana skript yapabilirsiniz çok yararınız olur yada detaylı bir şekilde görev nasıl eklerim ve pluginin linkini atarsanız...
  10. ibrahimbs

Transformice MySQLdb Source hatası lütfen yardımcı olurmusunuz

merhaba beyler bayanlar maysql sourceyi acamıyorum ayarları yaptım fakat acılmıyor aşağıdaki hatayı veriyor Traceback (most recent call last): File "C:\Users\tfm\Desktop\1.540\Initialize.py", line 2, in <module> import os, sys, json, time, random, base64, traceback, urllib2, uuid, re, My SQLdb...
  11. ibrahimbs

TokenMice 1.419 uzun ömürlü pvp server

Tokenmice yeni pvp serverimiz açıldı alım var herkesi bekliyorum sürüm: 1.419 Server ismi: Tokenmice Link: https://www.tokenmice.com/ Racing %100 Survivor %100 vanilla %100 Modül %100 Bootcamp %100 Defilante %100 Müzik: Çalışmıyor Fix Köy: %100 300 Level Başlangıc 999999 Peynir 999999 Çilek...