Arama sonuçlarınız

1. D

plugin hataları ve bir kaç soru yardımlarınızı esirgemeyin

malesef olmadı. plugini indiriyorum fakat 1.8 versiyonla girince hata veriyor
  2. D

1.8 ile girenler bu plugini çalıştırabilecekler mi ? claim sistemi 1.8 ile girenlerde aktif olmazsa nasıl olacak , birde diğer sorularım hakkında bilginiz var mı
  3. D

merhabalar arkadaşlar. https://www.spigotmc.org/resources/lands-land-claim-plugin-grief-prevention-features-gui-land-management-taxes-1-14-ready.53313/ adlı plugini indirdim fakat serverim 1.8 oldugu için çalışmıyor sanırım. bu pluginin versiyonunu 1.8 serverime nasıl uyarlayabilirim? yada bir...
  4. D

Merhabalar önemli bir kaç plugin soracağım yardım ederseniz sevinirim

spawner olayını entegre etme var mı ? bir bilginiz var mı
  5. D

1-bu tam aradığım şey olduguna emin değilim. daha çok pazar market villa tarzı yer satmak için yapılmış sanırım. benim istediğim şey ise tüm dünyayı eşit parsellere bölerek o bölgeleri kiralayıp claim atması. 2- peki doğadaki spawnerlara yaklaşınca kırılan plugin biliyor musunuz ? çok teşekkür...
  6. D

Merhabalar arkadaşlar günlerdir araştırıyorum, bir türlü bulamadım. Aradığım şeyi açıklayayayım: Survival serverda bir claim sistemi arıyorum bu sistemde 10x10 (büyüklüğünü ayarlayabileceğim) büyüklüğünde, 10x10 lık bir alanı baz alalım. Bu alana claim atıp belli bir oyun parası ödeyerek 1 ay...