Arama sonuçlarınız

1. ErdemAtay

Yardım GameForce GF600 80+ Psu Sizce Nasıl ?

Hocam 600 Lük Yeter Mesela O Değil Mesele Psu Kaliteli Mi İki Gün Sonra G@tümüze Kaçmasın
  2. ErdemAtay

Yardım GameForce GF600 80+ Psu Sizce Nasıl ?

Merhaba dostlar direkt olaya gireyim. Ben bilgisayar topluyorum ve bütçem çok kısıtlıydı diyebilirim bu yüzden Psu lu kasa aldım içinde gameforce gf600 80+ bir Psu var sizce nasıl yada kuracağım sisteme uyar mı Amd Ryzen 5 5500 Veya 5 5600 Anakart Gigabyte A520M RAM Corsair 2x8 16 GB Ekran...
  3. ErdemAtay

Güvenilir Oyun Arkadaş | Çalıp Çırpmayacak, Yakıp Yıkmayacak ,+17 (Detaylar İçeride)

Bundan 2 hafta kadar önce arkadaşlarla bir server satın aldık sadece survival oynamak için ilk başlarda her şey iyi güzel ilerliyordu kendi aramızda ticaretler vs. Son zamanlarda ise millet girmemeye başladı ve bu durum benim canımı sıkmaya başladı. Artık neredeyse serverde ya 2-3 kişi yada tek...
  4. ErdemAtay

Yardım Windows Arka Planım Değişmiyor ?(Win10)(WallPaper Engine)

Normalde bilgisayarımın açılırken yorulmaması için düz renk kullanırdım sonra değiştirmeye karar verdim ve arkadaşımdan wallpaper adlı bir uygulama aldım. Tek sorun şu ki uygulamadan çıkış yaptığım zaman windows arka planı geliyor ama uygulama üzerinden bir wallpaper seçtiğim zaman ekran tekrar...
  5. ErdemAtay

MC.KONYACRAFT.COM < 1.8.8 (1.7-1.15.2) > SkyBlock EasyFaction PvP Survival EggWars HG/SG SkyWars Creative | 2015'ten Beri

Ahmet Sunucuyu Saldı Artık ilgilenmiyor tamamen geri kaldı sunucu baştan sona güncelleşmesi gerek
  6. ErdemAtay

Yardım Mause Nasıl Macro Atayabilirim ?

Selamlar. Elimde polygold PG-905 kamufulajlı oyuncu mause bulunmakta ve sitede macrolu diye geçiyor. Mause Nasıl Macro Atayacağımı bir türlü bulamadım. Yardım ederseniz sevinirim (Ekran Görüntüsü Eklenmiyor ?? )
  7. ErdemAtay

Yardım Steam üzerinden aldıgım oyun çalışmıyor

laptop casper marka ama modelini bilmiyorum 4gb ram ve 2gb ekran kartı mevcut intel core 4. nesil işlemci
  8. ErdemAtay

Yardım Steam üzerinden aldıgım oyun çalışmıyor

Yaklaşık 2 gün önce steam indirimlerinden faydalanarak friday the 13th the game adında bir oyun aldım. Oyunu yükledim lakin steamda oyunu oynaya basıyorum ve durdur diyor ama launcher yok 5 saniye geçtikten sonra durdur yazısı tekrar oyna oluyor anlıyacağınız oyun hiç açılmıyor (Diğer oyunlarda...
  9. ErdemAtay

2 GB NVIDIA GEFORCE GT840 Ekran kartım mevcut lakin bunu kullanamıyorum

hocam hiçbir şekilde işe yaramıyor masaüstümde asusun nerdeyse 10 yıllık 516 mb lık ekran kartı var ve onda daha çok fps alıyordum
  10. ErdemAtay

Hocam oyun cs1.6 ve Steam sağ tıkladığımda öyle bir şey çıkmıyor
  11. ErdemAtay

Başlıktada belirttiğim gibi bir ekran kartım mevcut lakin bu ekran kartını kullanamıyorum win 10 kullanıyorum ve dxdiaga baktığım zaman ekrana geliyorum ve görüntü belleği nedense 112 mb ekran kartlarına gelince laptopumun Intel(R) Hd Grapichs 4600 ü kullandığını görüyorum bunu nasıl düzelte...
  12. ErdemAtay

Hayatta Kalma haritamda yaşadığım garip olaylar.

Mobil sürümlerde bazı buna benzer hatalar olabiliyor yataktan kalktından sonra hasar almak bugta kalkmak vs. altın zırh sorusuna gelince eğer oyunu en son çıkan sürüm 1.16.4 e oynuyor iseniz belki yeni güncellemeyle gelmiş olabilir.
  13. ErdemAtay

minecraftta takılacagım birilerini arıyorum

Arkadaşlık isteği attım
  14. ErdemAtay

HanCraft Sunucumua Ekip aranıyor.

Eklemeyi unutmuşum Daha önce yetkiliysen neden ayrıldın: Daha önceki sw lerde ya çocuk oluyor aramızda anlaşılmazlık oluyor yada ortağım beni bırakıp gidiyor
  15. ErdemAtay

HanCraft Sunucumua Ekip aranıyor.

İsim: Erdem Yaş: 18 Tecrüben: Standartların Üstünde Neden seni seçelim: Görevimi düzgün şekilde yapacağıma inanıyorum zaten yaşımda büyük Troll Vb Şeyler yapmam Neden biz: Reklamınız beni etkiledi ve bende zaten yetkili olabileceğim bir sunucu arıyordum Bize Katabileceklerin: Plugin Bilgim...
  16. ErdemAtay

Aternosta yaptığım balık farmı çalışmıyor

Ben ve birkaç arkadaşım 1 hafta kadar önce survival oynamak için aternostan bir server kurduk sürüm 1.12.2 balık farmı yapmayı denedim ve birkaç tane yaptım ama ne yazikki hem redstoneli hemde redstonsuz balık farmı ikiside çalışmıyor kendi dünyamda çalışıyor ama sunucuda çalışmıyor varmıdır...
  17. ErdemAtay

Oyuna Girdiğimde Mikrofon devre dışı kalıyor...

Başlıkta belirttiğim gibi, Counter-Strike 1.6 'ya girdiğimde mikrofon devre dışı kalıyor yada çalışmıyor. Pc yi açıp oyuna girmediğim sürece mikrofon çalışır durumda ama oyun açıldığı zaman gidiyor
  18. ErdemAtay

Yeni tarz EmekSkyBlock sevenler ! | Durma koş gel | Yeni sistemler ve daha fazlası için AlaraNW.aternos.me

Alınacak Yetkiler Rehber 3x Youtuber 1x Mod 1x Mimar 2x