Arama sonuçlarınız

1. ErdemAtay

Yardım GameForce GF600 80+ Psu Sizce Nasıl ?

Merhaba dostlar direkt olaya gireyim. Ben bilgisayar topluyorum ve bütçem çok kısıtlıydı diyebilirim bu yüzden Psu lu kasa aldım içinde gameforce gf600 80+ bir Psu var sizce nasıl yada kuracağım sisteme uyar mı Amd Ryzen 5 5500 Veya 5 5600 Anakart Gigabyte A520M RAM Corsair 2x8 16 GB Ekran...
  2. ErdemAtay

Güvenilir Oyun Arkadaş | Çalıp Çırpmayacak, Yakıp Yıkmayacak ,+17 (Detaylar İçeride)

Bundan 2 hafta kadar önce arkadaşlarla bir server satın aldık sadece survival oynamak için ilk başlarda her şey iyi güzel ilerliyordu kendi aramızda ticaretler vs. Son zamanlarda ise millet girmemeye başladı ve bu durum benim canımı sıkmaya başladı. Artık neredeyse serverde ya 2-3 kişi yada tek...
  3. ErdemAtay

Yardım Windows Arka Planım Değişmiyor ?(Win10)(WallPaper Engine)

Normalde bilgisayarımın açılırken yorulmaması için düz renk kullanırdım sonra değiştirmeye karar verdim ve arkadaşımdan wallpaper adlı bir uygulama aldım. Tek sorun şu ki uygulamadan çıkış yaptığım zaman windows arka planı geliyor ama uygulama üzerinden bir wallpaper seçtiğim zaman ekran tekrar...
  4. ErdemAtay

Yardım Mause Nasıl Macro Atayabilirim ?

Selamlar. Elimde polygold PG-905 kamufulajlı oyuncu mause bulunmakta ve sitede macrolu diye geçiyor. Mause Nasıl Macro Atayacağımı bir türlü bulamadım. Yardım ederseniz sevinirim (Ekran Görüntüsü Eklenmiyor ?? )
  5. ErdemAtay

Yardım Steam üzerinden aldıgım oyun çalışmıyor

Yaklaşık 2 gün önce steam indirimlerinden faydalanarak friday the 13th the game adında bir oyun aldım. Oyunu yükledim lakin steamda oyunu oynaya basıyorum ve durdur diyor ama launcher yok 5 saniye geçtikten sonra durdur yazısı tekrar oyna oluyor anlıyacağınız oyun hiç açılmıyor (Diğer oyunlarda...
  6. ErdemAtay

2 GB NVIDIA GEFORCE GT840 Ekran kartım mevcut lakin bunu kullanamıyorum

Başlıktada belirttiğim gibi bir ekran kartım mevcut lakin bu ekran kartını kullanamıyorum win 10 kullanıyorum ve dxdiaga baktığım zaman ekrana geliyorum ve görüntü belleği nedense 112 mb ekran kartlarına gelince laptopumun Intel(R) Hd Grapichs 4600 ü kullandığını görüyorum bunu nasıl düzelte...
  7. ErdemAtay

Aternosta yaptığım balık farmı çalışmıyor

Ben ve birkaç arkadaşım 1 hafta kadar önce survival oynamak için aternostan bir server kurduk sürüm 1.12.2 balık farmı yapmayı denedim ve birkaç tane yaptım ama ne yazikki hem redstoneli hemde redstonsuz balık farmı ikiside çalışmıyor kendi dünyamda çalışıyor ama sunucuda çalışmıyor varmıdır...
  8. ErdemAtay

Oyuna Girdiğimde Mikrofon devre dışı kalıyor...

Başlıkta belirttiğim gibi, Counter-Strike 1.6 'ya girdiğimde mikrofon devre dışı kalıyor yada çalışmıyor. Pc yi açıp oyuna girmediğim sürece mikrofon çalışır durumda ama oyun açıldığı zaman gidiyor
  9. ErdemAtay

Yeni tarz EmekSkyBlock sevenler ! | Durma koş gel | Yeni sistemler ve daha fazlası için AlaraNW.aternos.me

Alınacak Yetkiler Rehber 3x Youtuber 1x Mod 1x Mimar 2x
  10. ErdemAtay

Yardım Arkadaşlar minecraft oynarken gelen seslerden tırsıyorum

Başlıktada dediğim gibi minecraft oynerken nedense korkutucu sesler gelmeye başlıyor nedenini bilmiyorum müzikleride kapattım ama yinede geliyor arada yürüme sesleri geliyor bir mob sanıyorum ama bakıyorum hiçbir şey yok sürekli bu sesler geliyordu oyunu kaç kere sildim neden geliyorlar...
  11. ErdemAtay

Pluginlerde Yardım|Aternos

Pluginlerde yardıma ihtiyacı olan aternoslara yardım ediyorum ErdemAtay#0704
  12. ErdemAtay

REKLAM Aternos HubCraftTRNW|Alımlar Devam Ediyor|Minecraft Rehber Alımı|

13. ErdemAtay

Yardım Acil yardım lazım köylü takas

arkadaşlar köyülye yada npc bastığımda menü açılsın menüdende bi eşyaya tıklayınca köylü takas menüsü açılsın istiyorum help
  14. ErdemAtay

Yardım Ayrı dünyalara göre düşünce spawna atma

Bu gün sizden iki şey isteyeceğim 1) Bir oyuncu A dünyasından boşluğa düştüğünde geri A dünyasının spawnına atılsın B dünyasında düştüğünde ise B dünyanın spawnına atılsın istiyorum Skript veya plugin 2) Bazı pluginlerin sadice seçtiğim dünyalarda çalışmasını istiyorum yani Essentials plugini...
  15. ErdemAtay

Ölünce dünyaya ışınlanma skripti veya plugini

Arkadaşlar selamun aleyküm.Bu gün istiyeceğim şey biraz karışık. skyblock ta kullandığım plugin adalar için ayrı bir dünya açıyor ve adam ölüncede boşlukta kalıyor sürekli aşşağıya düşüyor isteddğim şey tam olarak Oyuncu ASkyBlock dünyasında öldüğünde onu skyspawn sünyasına atamak istiyorum...
  16. ErdemAtay

REKLAM Aternos Alımlar devam ediyor

Minecraft Server İp: ITechME.aternos.me alınacak yekililer=Pluginer Admin Moderator Builder
  17. ErdemAtay

REKLAM Aternos Minecraft yetkili alımı

Arkadaşlar sunucum var ama içinde tek yetkililerim yok pluginden anlayanlara ve skriptçiye ihtiyaıcm var hemen gelim derim serverim aternos ama dandik değil gelin buyrun bütün yetkililler alıncak rehber hariç ITechME.aternos.me
  18. ErdemAtay

Onaylı Tanıtım Belli yerlerde item düşürme

Bu gün sizden isiteyeceğim 2. şey ise arena pvp ile alakalı.İstediğim şey tam olarak seçtiğim bölgelerde ölünce itemlerin düşmesini diğer alanlarda ise düşmemesini istiyorum yardımınız için şimdiden teşekkürler
  19. ErdemAtay

Giriş yapınca ışınlanma

Selamun aleyküm arkadaşlar.Bu gün isteyeceğim şey giriş yapınca lobiye ışınlama.Bir oyuncu Çakmalobide dünyasında doğuyor benim istediğim çakmalobi dünyasında /login <şifre> yazdıktan sonra huba aktarılmasını istiyorum bunun için bir skript yada plugin varmı şimdiden teşekkürler
  20. ErdemAtay

Açılabilen kağıt

Öncelikle selamun aleyküm.Bir server kuruyorum ve lanet olsun skriptte çok cahilim.Bunun için sizden yardım alacağım. benim istedğim açılabilen bir kağıt Bu kağıda sağ tıklayınca %88 şansla 1 elmas %2 şansla 10 elmas %6 şansla çürük %4 şanslada 5 elmas almalarını ve kağıdında &4&lSikke...
  21. ErdemAtay

Yardım Dünyalara Göre Tabda ayrı Tag yapma

Başlıktada belirttiğim gibi böyle bi sorunum var (örn)a dünyasındaki adam vip ama b dünyasına geçince oyuncu olmasını istiyorum ve tagdada böyle gözükmesini istiyorum name tag edit kullanıyorum şimdiden yardım edenler için teşekkür ederim .
  22. ErdemAtay

Bloğun üstüne gelince Kit yenileme

Öncelikle selamun aleyküm dediğim gibi pvp server kuruyorum ve açık yeşil yünün üstüne gelince otomatik olarak /kit normal yazmasını istiyorum oyuncunun bunun için skript var daha öncede burda payllaşılmış ama bende olmuyor yarddım ederseniz sevinirim teşekkürler