Arama sonuçlarınız

1. selcukwashere

WorldEdit API hakkında

Selamlar. Şimdiye kadar hiç WorldEdit API kullanmamıştım, biraz bakınca kaliteli bir dokümantasyonunun olmadığını farkettim. Sorum şu, seçtiğim bir Selection'a nasıl blok koyarım. Aslında muhtemelen gayet basit bir şey ama ne EditSession ile ne de Selection içinde dönerek çözebildim.
  2. selcukwashere

RedLand SkyBlock | 1.8 - 1.12 | play.redland.cf | Gunde 4 event! | /scmarket, /lonca, /pvpmarket, /ihale ve dahası

Sunucumuz Sunucumuz 28.07.2020'de tamamen açılmıştır. Lobi ve SkyBlock olarak hizmet vermektedir. Sunucumuz PvP yönelimli bir sunucu olup, aynı zamanda SkyBlock zevki vermeyi amaçlamaktadır. Sunucumuz birçok sisteme ve özelliğe sahiptir. Bu özellikler ile amacımız sizlere iyi bir oyun zevki...
  3. selcukwashere

RedLand SkyBlock | 1.8 - 1.12 | play.redland.cf | /scmarket, /lonca, /pvpmarket ve dahası...

Sunucumuz Sunucumuz 28.07.2020'de tamamen açılmıştır. Lobi ve SkyBlock olarak hizmet vermektedir. Sunucumuz PvP yönelimli bir sunucu olup, aynı zamanda SkyBlock zevki vermeyi amaçlamaktadır. Sunucumuz birçok sisteme ve özelliğe sahiptir. Bu özellikler ile amacımız sizlere iyi bir oyun zevki...
  4. selcukwashere

NEPTUNE NETWORK||NeptuneNW.batihost.net||onayla-adakit||parakit||otosat||auc||NC sistemi||trade||ve fazlası!!

--SUNUCUDAN GÖRÜNTÜLER-- +IP : neptunenw.batihost.net +Sitemiz : neptunenw.play.tc +Sürüm : 1.8.X - 1.13