Arama sonuçlarınız

1. Flap

Yardım Sunucuya virüs bulaştı

Servere bir adet reklam virüsü bulaşmış durumda antiviriüs indirdim ancak gitmiyor ne yapmak lazım?
  2. Flap

tekrar aleyküm selam .d

tekrar aleyküm selam .d
  3. Flap

Yerli Minecraft

Yerli Minecraftımızıda yaptık. Youtube videosu diye buraya attım konu dışına atıp ban yemeyeyim diye. Projeye birkaç ay önce başladım çerezlik amacıyla başlayıp sade zevk için yaptım. Haliyle kod pek güzel olmadı okunması çok zor. Kaynak kod: blockplacer/YerliMinecraft
  4. Flap

(uygun yer yoktu buraya yazdım) sunucuadi.bricktale.xyz subdomainini ücretsiz edin!

evet arkadaşlar elimde bir tane domain var kullanmak pek nasip olmadı. ondan dolayı sunucusunun ip adresinden memnun olmayan arkadaşlar bana özel mesajla gönderebilir. gönderilen mesaja göre subdomain açılacak ve sizin sunucu ipinize yönlendirilecektiir ücretsiz olarak. Alan adını alana kadar...
  5. Flap

İstek Ücretli veya Ücretsiz Yaptığımız oyuna moderatör/admin ve web developer aranıyor

Merhaba ismini şuanda belirteyemeceğim bir 3d sandbox bilgisayar oyunu yapmaktayız. Oyunda oyuncular kendi dünyalarını inşaa edebilir ve başkalarının dünyalarına girebilirler ayrıca kendilerinin oyunu hostlaması gerekmemektedir. Oyun Robloxa benzer olmakla beraber kendi geliştirdiğimiz ve oyun...
  6. Flap

aleyküm selam uzun zamandır yokum forumda

aleyküm selam uzun zamandır yokum forumda
  7. Flap

Yardım Discord bot prefix sorunu

Merhaba internette şu kodun benzerlerini veya bir sürü farklı olanlarını bulmaktayım ancak bir türlü çalıştıramadım özelden mesaj atan dm botu . Prefixi nasıl ekleyeceğimi bulamadım prefixi içeren koduda bulamadım. const Discord = require('discord.js'); const client = new Discord.Client()...
  8. Flap

Forum Oyunu Övme/Övmece/Övdürmece

Yukarıdaki harika bir forum üyesisin verdiğin emekler için teşekkürler.
  9. Flap

aleyküm selam

aleyküm selam
  10. Flap

Yardım (Acil) Uzak Masaüstü Pencereler Pencere İçinden Gözüküyor vb. Buglar sorunlar

Uzak masaüstünde bir serverimiz var dün gayet normal bağlanıyordu bugün bağlanınca pencere çubuklarının siyah gözükmesi pencerenin pencere içinden gözükmesi vb sorunlar yaşamaya başladım. Çözmek için tüm uzakmasaüstü ayarlarını kurcaladım olmadı. Dün bilgisayarı uzak masaüstü servere bağlıyken...
  11. Flap

Minecraft Presence dışında tasarım yapan yer arıyorum

Arkadaşım PreseneCreative (Creative Spects) dışında bir logo tasarımcı aramakta. Ancak bulamıyorum yardımcı olucak ucuza logo yapabilecek güvenilir ekipler kişiler varmı. Neden prensenec creative istemedigimize gelicek olursak arkdaşımı dcden banlamışlar oradan almam diyor. Logo...
  12. Flap

Anti op açığı

herkesin op olmasımı iyi lag olmasımı iksiinden birini seçmek zorunda olsan
  13. Flap

Oyun geliştirirken Kaynak Bulmakta zorlanan kişilere tavsiyler!

bu eski hesabımdı :d blenderle yapabilirsiniz
  14. Flap

IEDX Oyun Motoru Yerli Yapım

Merhaba, üzerinde çalıştığım açık kaynaklı olmasını planladığım bir oyun motoru yapıyorum. Motor daha önceden yapılmaya c++ programlama dili üzeridnen 3d olarak başlanmış fakat çok zorlanıldığı için rafa kaldırılmıştı. Bu süre sonunda C++'nın uygun dil olmadığı ve 3D'nin zor olduğunu görünce 2D...
  15. Flap

aleyküm selam

aleyküm selam
  16. Flap

Yardım Discord herkese mesaj atma botu istiyorum

bu kodu kullanırken discorda yazacagım komut ne bulamamıstım
  17. Flap

ben bu koda çok benzeyen bir versyonunu denemiştim ancak bir türlü ayarlar .jsonu ayarlassamda olmuyordu ama denemekten zarar gelmez
  18. Flap

evette trden yapacak adam muhtemeen çıkmaz. Farklı dc hesabında açarsın işte. Bana lazım olan kodları bunun everyone tagı atınca millet anlayamabilir bildirim açmadıysa sadece bir dıt sesi gelir adam görmez bile bence. Ondan çok lazım bir şey. Ayrıca spam olarak geçiyorya herkese ufaktan farklı...
  19. Flap

Discordda herkese mesaj atan bir bot arıyorum. Bulamadım arayan arkadaşlara çok yardımcı olucak. MC Sunucumuzun discordundaki insanlara mesaj atarak duyurulardan bilgilenmelerini istiyorum. Kimisi bu bota mass dm kimi mass pm diyor . Ancak kastım ondan deil. Daha farklı bir şey embed atıyor...
  20. Flap

zirvenetwork.keyubu.com Hızlı gelişen sunucu! OpSkyblock

21. Flap

Tekrardan bir hortlatalım

Tekrardan bir hortlatalım
  22. Flap

Keyubu desteği neden bu kadar yavaş?

konuyu silin
  23. Flap

Üstekinin saçını tahmin edebilirmisin?

Üstekinin saçını tahmin etmeye çalışalım bakalım kim bulabilecek mesela sen altakki benim saçım ne?