Arama sonuçlarınız

1. FiratYldz131

Uyari Skripti

Sağol
  2. FiratYldz131

Uyari Skripti

Ne Mutlu Bana
  3. FiratYldz131

Uyari Skripti

Sade Bir Uyarı Skripti Yazdım Önerilerinizi Bekliyorum variables: {uyari.%player%} = 0 command /uyariver <offlineplayer>: permission: uyarıver.sk permission message: &4&lBu Komutu Kullanamasın trigger: if arg 1 is set: add 1 to {uyari.%arg 1%}...
  4. FiratYldz131

Troll Skripti

Fazlaca Olsada Yazdım Tepkilierinizi Bekliyorum command /trollyap [<text>]: permission: troll.sk permission message: &fBilinmeyen Bir Komut Kullandınız /Yardım... usage: /trollyap [komut] trigger: if arg 1 is not set: send " &4Troll Komutları ...
  5. FiratYldz131

Sade Bir Kredi Skripti

tşkler
  6. FiratYldz131

TEK BAŞINA KONUŞMA KEYF

TEK BAŞINA KONUŞMA KEYF
  7. FiratYldz131

Sade Bir Kredi Skripti

Sade Bi Skript Önerilierinizi Beklerim variables: {kredi::%player%} = "0" on first join: {kredi::%player%} = 0 command /kredi: trigger: message "&6&lKredin &b%{kredi::%player%}%" command /krediver [<offlineplayer>] [<number>]: permission: kredi.ver...
  8. FiratYldz131

Basit Trol Eşya Skripti ! Yıldırım Çubuğu

Bi bakıyım dedim mesajlarada skripti hala atmamış arkadaş ): -_-
  9. FiratYldz131

İstek OpSkyblock

https://dev.bukkit.org/projects/shopgui bu senin işine yararmı ??
  10. FiratYldz131

WhiteNetwork Saygıyla Sunar :) Not : Alımlar Hemen olmayacak YAKINDA

Bakım Açık Gİrilmiyor ?
  11. FiratYldz131

Canım sıkıldı skript Yaptım [bilgi skripti Çok Önemli Değil ama Yinede Yaptım :D]

Evet Dedigim Gibi Çok Önemli Bİr şey değil 3 2 tane skript yaptım biraz biraz yapayım dedim Kuralları Değiştirebilirsiniz Yani O kadar :D options: p: &7[&6&lBilgi&7] r: &7[&4&lKurallar&7] command /bilgi: trigger: message "{@p} &aMerhaba Dostum şu an Alımlarımız Devam...
  12. FiratYldz131

Yardım Skript scoreboard yardım

sınırlı plugin yerlerini kullanmamanı öneririrm
  13. FiratYldz131

gece gündüz oylaması

Bütün dünya olarakmı Tek Bir Dünya Olarakmı
  14. FiratYldz131

ParkurYarışı skripti

Herşeye skript yapmaya Çalışma Bana Göre Plugin daha saglıklı Bide Bu Pl yi buldum incele bi https://dev.bukkit.org/projects/parkour
  15. FiratYldz131

---Yetkili-Aranıyor. konu -içerde ---

Nee Eee sİ Aktiflik Olmasnı istiyorsanız Bunları Düzeltmeniz Lazım
  16. FiratYldz131

ElzemCraft Faction Yetkili Alımları !!! ATERNOS DEĞİL !!!

Aternos Değil Yazmısında Dostum Aternosla çok iyi server yapabilenler var Ön Yargıyla Bakman Ayıp Olmuş
  17. FiratYldz131

---Yetkili-Aranıyor. konu -içerde ---

Hologramdaki Batihost Yazısı scoreboard daki Batihost Yazısı /Adakit Alınca Batihost Yazısı Işınlanınca Batihost Yazıları Bide Builderleri Kendin Yapmayı Dene Tamamen Hazır Batihost 2019 Pl Opskyblock Paketi
  18. FiratYldz131

Yardım Opa Şifre verme

bunu code olarak paylaşsaydın iyi olurduda sıkıntı yok
  19. FiratYldz131

VipFly skripti 1.8.9 İlk skriptim sorunlar Çıkabilir [Çok Önemli Bir skript Değil Ama Yinede Kullanabilir]

Tşkler Birazcıkdaha Ögrendikten sonra Forumlardada Paylaşıcagım
  20. FiratYldz131

Yardım NameTagEdit Yardım Lazım

/mangadd VIP /nte group add VIP /nte group VIP prefix [Örn.] &a&lVIP &3 /nte group VIP permisson nte.VIP /mangaddp VIP nte.VIP /mangaddv IP prefix [Örn.] &a&lVIP &3 Ben Böyle Biliyorum Hatam Varsa söyleyebilirsin