Arama sonuçlarınız

1. FiratYldz131

Uyari Skripti

Sade Bir Uyarı Skripti Yazdım Önerilerinizi Bekliyorum variables: {uyari.%player%} = 0 command /uyariver <offlineplayer>: permission: uyarıver.sk permission message: &4&lBu Komutu Kullanamasın trigger: if arg 1 is set: add 1 to {uyari.%arg 1%}...
  2. FiratYldz131

Troll Skripti

Fazlaca Olsada Yazdım Tepkilierinizi Bekliyorum command /trollyap [<text>]: permission: troll.sk permission message: &fBilinmeyen Bir Komut Kullandınız /Yardım... usage: /trollyap [komut] trigger: if arg 1 is not set: send " &4Troll Komutları ...
  3. FiratYldz131

Sade Bir Kredi Skripti

Sade Bi Skript Önerilierinizi Beklerim variables: {kredi::%player%} = "0" on first join: {kredi::%player%} = 0 command /kredi: trigger: message "&6&lKredin &b%{kredi::%player%}%" command /krediver [<offlineplayer>] [<number>]: permission: kredi.ver...
  4. FiratYldz131

Canım sıkıldı skript Yaptım [bilgi skripti Çok Önemli Değil ama Yinede Yaptım :D]

Evet Dedigim Gibi Çok Önemli Bİr şey değil 3 2 tane skript yaptım biraz biraz yapayım dedim Kuralları Değiştirebilirsiniz Yani O kadar :D options: p: &7[&6&lBilgi&7] r: &7[&4&lKurallar&7] command /bilgi: trigger: message "{@p} &aMerhaba Dostum şu an Alımlarımız Devam...
  5. FiratYldz131

Yardım Bu skrpt Nİye Çalışmıyor ?

options: p: &3Coin &8> on first join: if {coin.%player%} isn't set: set {coin.%player%} to "0" command /coin [<text>] [<player>] [<number>]: trigger: if arg 1 isn't set: send "{@p} &6&lCOIN &f: &b&l%{coin.%player%}%"...
  6. FiratYldz131

İstek HUBDA /coin skript yapabilen İçeri Gelsin 1.8 sürüm [BULUNDU KONU KİLİT]

Arkadaşlar Yapabilen lütfen versin ve plugin gerekiyorsa bu skriptin Çalışması İçin Lütfen Bu Konuda Değinin server 1.8 Birde her 1 saat sonra 2 coin Gelsin
  7. FiratYldz131

Youtube Skripti [Bu Komutla YouTube Kanalınızı Tanıtabilirsiniz Yada Mesajları değiştirip yt tagı nasıl alınır işte anladınız]

#skript By FEVENA command /youtube: trigger: message "&6&lSkyBlock &8* &aServerımızın &c&lYou&f&Ltube &aKanalı" #siz buraya linki koyarsınız ben Reklam Olmasın diye Koymuyor message "&6&lSkyBlock &8* &a&aServerımızın Kanalına Abone Olup En son Videomuza Nickinizi Yazarsanız...
  8. FiratYldz131

VipFly skripti 1.8.9 İlk skriptim sorunlar Çıkabilir [Çok Önemli Bir skript Değil Ama Yinede Kullanabilir]

VipFly skripti Yaptım Çok önemli bir skript deil fakat bu skript kodlamaya yeni ögrendigim için yavaş yavaş başliyim dedim command /vipfly ac: permission: vipfly.sk permission message: &c&lBu Komutu Kullanmak İçin İznin Yok &4&l! trigger: message "&6&lSkyBlock &8* &7Uçuş...
  9. FiratYldz131

İstek Her Hafta 10 milyon tl vergi

Arkadaşlar sizden bir şey İsteyeceğim Her Hafta içinde 10milyon tl vergi kesilsin parası alınsın yani ama her hafta yapabilecek lütfen yazsın
  10. FiratYldz131

İstek /opchat Yapan [ACIL]

Hepinize Merhabalar bugün /opchat skriptini yapanı beklyiroum renkleri önemli değil ben 0 dan ayarlıcam renkleri zaten zaten komutundan belli /opchat sadece oplar görebilicek yapacak Yazsın
  11. FiratYldz131

İstek selam veren Bot [istek]

Hepinize Merhabalar sizden bir şey isteyeceğim böyle sa falan yazdımızda as desin merhaba dedimizde merhaba desin fln yapabilen atabilirmi bana