Arama sonuçlarınız

1. ZondalfTR

[12GB Ram] RealyNetwork [Pluginer,Admin,Mod,Mimar,Youtuber,Rehber] Alımlarını Yapıyor Haydi Konuya Gecelim

Play.RealyNetwork.Cf (Olmuyor ise altdaki İpden giriniz) 52.143.148.242 Pluginer Admin Mod Mimar Youtuber Rehber
  2. ZondalfTR

KareShop Yetkililerini Arıyor Işıni iyi Yapar ise Paralı Görevlendirme

Discord Gelmek İçin Zondalf#9467
  3. ZondalfTR

RUINSNW Her Türlü Alım Vardır

RUINSNW Cok Yakında Acılcaktır... Alımlar Icin Discord Adresimize Gelmeyi Unutmayın Discord Katılmak Icin Tıkla... Zondalf#1299
  4. ZondalfTR

RashCraft Aktif En iyi Survival Deneyimi ile Maaş / Tavuk ve İnek / İksirci / At / Taret / 30Dk Fly / Online Ödülleri / Claim / Ve Daha Cok Şey Sizler

RashCraft Aktif En iyi Survival Deneyimi ile Maaş / Tavuk ve İnek / İksirci / At / Taret / 30Dk Fly / Online Ödülleri / Claim / Ve Daha Cok Şey Sizleri Bekliyor
  5. ZondalfTR

"-" Play.MumieEfsanesi.xyz )( Youtuber Aranır )( +20 Devasa Event Hadi Koşş!!

"-" Play.MumieEfsanesi.xyz )( Youtuber Aranır )( +20 Devasa Event Hadi Koşş!! "-" "-" Play.MumieEfsanesi.xyz )( Youtuber Aranır )( +20 Devasa Event Hadi Koşş!! "-"
  6. ZondalfTR

Play.MumieEfsanesi.xyz *-* Skyblock ve Faction'da Rehber ve Moderatör Alımları

MumieEfsanesi Öncelikle Bizi Tanıyın... Biz yeni açılmış bir server olabiliriz ama size temin ederiz ki yeniliklerle dolu bir oyun sunucağız size Discord Adrsimğiz : Adresimiz Şimdide Gelin Sizin Sorularınıza 1-Sunucuda Hangi Oyunlar vardır? - Sunucumuz Hub Olmakla...
  7. ZondalfTR

Discord Özel Bot Yazmayı Bilen Discord Ayarlamayı Bilen Foruma

Discord Özel Bot Yazmayı Bilen Discord Ayarlamayı Bilen Eklesin : Enes#1299
  8. ZondalfTR

Play.MumieEfsanesi.xyz {Yeni Sistemler İle Sizlerle} {Alım var}

Öncelikle Bizi Tanıyın... Biz yeni açılmış bir server olabiliriz ama size temin ederiz ki yeniliklerle dolu bir oyun sunucağız size Discord Adrsimğiz : Adresimiz Şimdide Gelin Sizin Sorularınıza 1- Sunucuya Başladık Napacağım? Sizlere hazır olarak verdiğimiz ada stili mevcut adanızı...
  9. ZondalfTR

RennaNW Yetkili Alımı Başladı /\ play.rennanetwork.com [ 5DK Sonra Devasa Event]

RennaNetwork Ben RennaNW Admin'i ZondalfTR RennaNW olarak Rehber ve Youtuber alımı yapıyoruz Abone : 250 ve üstü [İzlenmesi iyi ise farketmez] İzlenme: 250 ve üstü [video başı 250 izlenme ve üstü]
  10. ZondalfTR

Selam

Selam
  11. ZondalfTR

Serverine UstaMimar Arayan İçeri

Serverine UstaMimar Arayan DC:(ミ維ヘ) ʐօռɖǟʟʄȶʀ(ミ維ヘ)#9467 Yada Server İP Atsın Alta
  12. ZondalfTR

MiracleMC.aternos.me Yetkili Alımları [Pluginer Lazım Acil]

MiracleMC MiracleMC Yetkili Alımları Başladı Tüm Alımları vardır Ama İlk Olarak Pluginer Servere Gelmek İsteyen İsmini Yazsın Whitelist alcam sizi
  13. ZondalfTR

Pluginer Lazım Acil MiracleMC.aternos.me

https://disc ord.gg/4VzF38 https://disc ord.gg/4VzF38 Gelin
  14. ZondalfTR

Pluginer Lazım Acilll İp: AstroitMC.aternos.me

AstroitMC.aternos.me AstroitMC.aternos.me
  15. ZondalfTR

MedivalTR Tüm Alımlar Vardır Gelin !!

MedivalTR Merhaba Ben Zondalf Alımlar: Pluginer Admin Mod Mimar İşinde İyi Kişileri Bekleriz Server İp: MedivalTR.aternos.me
  16. ZondalfTR

AtalentePVP En Gelişmiş FFA Serveri

AtalentePVP Server İP: AtalentePVP.aternos.me Yetkili Alımları: Alıncak Yetkiler: UstaMimar {1x} Admin {1x} Moderator {1x} Sunucudan iki üç Resim:
  17. ZondalfTR

MedivalTR Haydi Sende Gel Yetkili Alımı var

MedivalTR Merhaba Ben Zondalf Alımlar: Pluginer Admin Mod Mimar İşinde İyi Kişileri Bekleriz Server İp...
  18. ZondalfTR

[RelaxMC] Serverinde Tüm Alımlar Vardır!! Batihost

Merhaba Server İp: RelaxMC.batihost.net Serverde Olan Alımlar Mimar 3x
  19. ZondalfTR

TelGraft Yetkili Alımları Başladı

Merhaba Ben TelGraft Admin'i ZondalfTR TelGraft Olarak Bir Yetkili Alımı Başlattık Alıncak Yetkiler: Moderator Rehber Reklamcı Youtuber Mimar Server İp:
  20. ZondalfTR

Kapandı

Kapandı
  21. ZondalfTR

{Builder Arayan Buldu Diyelelim}

Beni herkes ZondalfTR Diye Tanır 30 Dan Cok Serverde Mimarlık Yaptım [Anlıcagınız İyiyim] Şimdi SS at Görelim Diceksiniz I I v , Begenirseniz Server İp Yada Discord Ekleyin: ZondalfTR#9467
  22. ZondalfTR

FuseguCraft.tk Faction Sunucusu Hemen Gel +10 DA Vip Cekilişi

FuseguCraft.tk Faction Sunucusu Hemen Gel +10 DA Vip Cekilişi FuseguCraft.tk Faction Sunucusu Hemen Gel +10 DA Vip Çekilişi FuseguCraft.tk Faction Sunucusu Hemen Gel +10 DA Vip Cekilişi
  23. ZondalfTR

{RelaxsCraft} Her Alım Vardır İp İçeride

RelaxsCraft.aternos.me Gel Gel Her Alım Vardır
  24. ZondalfTR

RelaxTR 7/24 Aktif Admin Moderator Mimar VB.

RelaxTR.fmcs.cf RelaxTR.fmcs.cf Her Alım Var