Arama sonuçlarınız

1. VivaMCSunucusu

İstek Mute plugin isteği

Şöyle bir skript önerebilirim. command /mute [<text>] [<text>] [<text>]: trigger: execute player command "/sus %arg 1% %arg 2% %arg 3%" command /sus [<text>] [<text>] [<text>]: permission: mute.mute permission message: &cBu komutu kullanamazsin. trigger...
  2. VivaMCSunucusu

Builderim is ariyorum bedava

Discord : !''!#6570
  3. VivaMCSunucusu

Merhaba Sunucusuna Admin,Mod Arayan Buraya Gelsin!

Komut Bilginiz ve İmla Kurallarınız iyi mi?
  4. VivaMCSunucusu

VivaNetwork | Hub Sunucu - 28GB Ram

Tekrardan herkese merhaba. Şu an bakımda olan ve planlaması yapılan sunucumuz VivaNetwork için alımlarımızı başlatmış bulunmaktayız. Tabii ki de bir kaç şartımız var. Konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum ve bu yüzden hemen şartlarımızı ve formu bırakıyorum. ŞARTLAR +17 Yaş Sınırı [ Builder...
  5. VivaMCSunucusu

VivaNetwork PROFESYONEL Mimar Alımları

Çok uzatmadan konuya geçeceğim hub projemiz var. Arkadaşlar PROFESYONEL mimar/lar (veya ekip) arıyoruz. Eğer gerekli kriterleri sağlayacağınızı düşünüyorsanız ekleyin. !''!#6570
  6. VivaMCSunucusu

Builder Ekibi Aranır

Discordunuzu Atarsanız Ulaşabiliriz.
  7. VivaMCSunucusu

Builder Ekibi Aranır

Discord Link : fehgau Sunucumuzu Kuruyoruz (Hub) Detaylar İçin Ekleyebilirsin.
  8. VivaMCSunucusu

VivaNetwork | Yetkili Alımları

Aşağıdaki formu doldurup yetkili olmak için başvuru yapabilirsiniz. Bol Şans! FORUM Discord kodu:3rwgwku
  9. VivaMCSunucusu

/-/ VivaNetwork Yetkili Alımları /-/

Alımlarımız devam etmekte :)
  10. VivaMCSunucusu

/-/ VivaNetwork Yetkili Alımları /-/

Merhaba VivaNetwork Yönetim Ekibi Olarak Sunucumuz İçin Alımlarımızı Açmış Bulunmaktayız. Eğer Siz De Kaliteli Bir Yerde Tecrübenizi Artırmak İstiyorsanız Sizi De Ekibimizde Görmek İsteriz. Alımları Yapmadan Hemen Önce Sunucu Hakkında Biraz Bilgi Verelim. Sunucu Bilgileri -32/32/28 Toplam...
  11. VivaMCSunucusu

Sunucumuza Mimar Arıyoruz! | Skyblock

İletişime Geçildi.
  12. VivaMCSunucusu

İletişime geçildi.
  13. VivaMCSunucusu

Discord'dan arkadaşlık isteği gönderdim.
  14. VivaMCSunucusu

VivaNetwork Mimar Alımlarımız Açıldı! --------------------- ----------------- Selam arkadaşlar. VivaNetwork olarak mimar ekibimizi oluşturmaya karar verdik. Bu yüzden alımlarımızı açmış bulunmaktayız. Çok fazla uzatmadan formu bırakayım. Doldurmanız Gereken Form : NOT = Bu formu...
  15. VivaMCSunucusu

Sunucumuzun Alımlarını Açtık ! >VivaNetwork<

Hoş Geldiniz! Selam arkadaşlar. Bu gün itibariyle VivaNetwork olarak alımlarımızı açmış bulunmaktayız. Bunları açıklamadan önce sunucumuzun bilgilerini size aktarayım; Host : Batihost Slot : Sınırsız İşlemci : Quad-Core (4 Çekirdek) İP : xxx (SUNUCU ELİMİZDE ANCAK PLUGİN PAKETİNİ...