Arama sonuçlarınız

1. SeyhaNk222

kral geri döndü 2 yıldır nerdeydim

Merhaba arkadaşlar ben Serkan 2 yıldır korona dan bu yana çok sıkıntı çektim para peşinde koştum babam mobilya ustası işsiz kaldı evimizin kirasını zor veriyorduk babam sigara parasını ben veriyordum çok sıkıntılı dönem yaşadık ama Allaha şükür geride bıraktık şu an 2 yılda acayip para kaybettim...
  2. SeyhaNk222

rpg server açsam tutarmı

mc d rpg server açsam tutarmı konusu sınıflara göre kasmak çok sıkıcı olmicak açık dünyalı sürekli göreve göre olmayan dc universe onlaynun mc hali gibi bir şey yapsam oynanırmı sınıflar, kurt adam,vampir,şovalye vb sınıf sisteminde her sınıfın evrimi olacak örnegin 5 level paslı şovalye kılıcı 5+...
  3. SeyhaNk222

Tencent holdings

şu tencent e öylebir gıcıgımki sırf hırs yapıp şu şirketle rekabet etmek için zengin olmaya karar verdim adamlar piyasadaki tüm oyun şirketlerini tek tek almaya çalışıyor böyle bir şey yok yaw vallahi sahibini yolda görsem evden ekmek bıçagını alıcam 32 yerinden amansızca bıçaklicam
  4. SeyhaNk222

zengin doğsaydınız

düşünsenize zengin doğuyorsunuz villada yaşıyorsunuz kapıda Ferrari 15 binlik oyuncu bilgisayarı fakirlik mutluluk getirmiyor :( ve fakir doğmak üzücü :(
  5. SeyhaNk222

Kitle ve Trafik Oluşturuyoruz (seyhan222 ücretsiz ders)

İsterseniz her işi yapın bunu uyguladınız takdirde başarısız olmanız imkansız uzun vadede para getiren kısa vade de illallah edip bezdiren ama sonunda katlanarak büyüyen sistemi bugün sizlere anlatacağım Allah'ın izniyle Kullananlar: +Facebook +Adını anmak bile istemediğim oyun şirketi +Alibaba...
  6. SeyhaNk222

Troller

Kimdir bunlar : Lolde feedleyip afk kalanlar, Zoom da online derde eşek sesi çıkarıp türkü söyleyenler ,Hayatında hiç spor salonuna gitmeyip bütün fitness videolarının altına millete akıl verenler ,Fakirlikten ölürken millete BABAMIN ŞİRKETİ VAR FERRARİMİZ VAR SARAYDA YAŞIYOZ diyenler, Omeglede...
  7. SeyhaNk222

ev'e hazineyle döndüm 7 adet kitap incelemesi

eve hazineyle döndüm resmen 7 tane kitap inceleyeceğiz 2 si pc,yazılım gerisi işletme yatırım vs şimdi hepsini inceleyeceğiz 270 TL harcadım 20 TL indirim yapıldı D&R dan aldım ama kitapların üstünü 50 kere sildim ambalajlı olması gereken kitabın ambalajı yok ve parayla satın alıyoruz milyon...
  8. SeyhaNk222

LOL ün Geleceği

lol 3 senedir oynuyorum oyunu her güncelleyişlerinde dahada kötü hale getiriyolar 3 sene önceki tadı alamıyorum 3 sene önce gold 4 de oynayan ben şimdi bronz 2 den çıkamıyorum işte oyuncuların en büyük sorunları Eşleştirme Sistemi Bu eşleştirme sistemi gerçekten çöp iki takımıda çoğunlukla...
  9. SeyhaNk222

seyhan222 çizim yapmayı öğreniyor

çizim yapmayı öğreniyorum günde enaz 1 çizim yapıcam 1-2 aya nasıl gelişmişim görücez ilk çizim
  10. SeyhaNk222

Yeni Gelişmeler

merhaba arkadaşlar 1 aydan daha fazla süredir mesaj ve konu yazmadım veya oyun hakkında hiçbir şey söylemedim çünkü bilgisayar alabilmek için iş arıyordum bundan 2 gün önce kırtasiye iş ilanına gittim benden 5 dk önce biri geldi diye ona iş verdiler 1 aydır iş arıyordum. oyuna için isim...
  11. SeyhaNk222

Dev online oyun Projem

Merhaba forumgamer üyeleri bugün gelecekte yapacağımız ve facebook gamese yükleyeceğimiz online oyunu tanıtacağım FurryDEVS: SeyhaNk222 : Creator,developer,coder,blog writer Google amca: fikir,tasarım,tasarım iyileştirmeleri Not:Hikaye yazarı aranıyor ve DC GURUBUMUZA katılmak isteyen dc...
  12. SeyhaNk222

TikTok business

anlatmaya gerek yok sanırım bide tiktokta reklam vermek bana saçma geliyo şahsi görüşüm
  13. SeyhaNk222

Yeni Türk oyunu sabotaj

Yeni Türk oyunu sabotaj hakkındaki düşüncelerimi yazıyım kesinlikle karalama vs yapmıyorum ama grafikler arayüz felan zuladan farkı yok şahsi düşüncem zulanın aynısı tutmayacağını düşünüyorum.
  14. SeyhaNk222

Kullandığım Araçlar

bugün kullandığım 3 aracı sizinle paylaşacağım 1.Trello Trello benim keşfettigimden beri projelerimi daha hızlı planlayıp daha hızlı bitirmemi sağladı sizde herhangi bir iş proje plugin skript herneyse geliştirirken trelloda planlayıp işlerinizi daha hızlı yaptığınızı keşfedeceksiniz yapandan...
  15. SeyhaNk222

yeryüzündeki en iyi pixel art programı Aseprite

YERYÜZÜNDEKİ EN İYİ PİXELART PROGRAMI Aseprite nedir aseprite piyasadaki bana göre en iyi ve en kolay pixel art programı pixel art yapmak isteyenler için en basit en kolay program sadece arayüzünü öğrenmeniz yeterli Aseprite ile neler yapılır pixel art temell özelliginin yanında...
  16. SeyhaNk222

revenue share nedir ?

oyununuzu bir platformda web ,mobil, ve benzeri platformlarda yayımladığınızda kazandığım paraya bakayım dediğinizde tak diye karşınıza çıkacak ilk şey revenue share dir Türkçesi = Gelir dağılımı demektir Şimdi asıl konuya gelelim Revenue Share Nedir ? Revenue share oyunu yayınlayan platform...
  17. SeyhaNk222

oyunlarım yayınlandı

2 tane oyunu kongregate de yayınladık ama kongregate hiç kazançlı deil bildiniz bütün parayı süpürge gibi çekip sizede pisligini bırakıyor tabi rica etse ama iyi haber oyunun 1 gönde 1400 kişinin oynaması ben bile cidden şoktayım nasıl oynandı diye :d bide beyler 30 saniye hesap açmak 5 yıldız...
  18. SeyhaNk222

reddedildim

en son yaptığım oyunu yayınlamadır nedeni iste şuymuş The game is playable. However, we already have games with the same gameplay in our portfolio. Türkçe meali : Oyun oynanabilir. Ancak, portföyümüzde zaten aynı oynanışa sahip oyunlarımız var. oyunun nesi olmamış veya ne tür oyunlar yapmam...
  19. SeyhaNk222

godot oyun motor

GODOT ENGİNE NEDİR ?:İngilizceden çevrilmiştir-Godot, MIT lisansı altında yayınlanan bir 2D ve 3D, çapraz platform, ücretsiz ve açık kaynaklı bir oyun motorudur. Başlangıçta Latin Amerika'daki birçok şirket için halka açıklanmadan önce geliştirildi. Geliştirme ortamı Linux, macOS ve Windows...
  20. SeyhaNk222

SeyhaNk222 Gelişim günlüğü

Not:oyun yapmaya basit tıklama oyunlardan başladım şimdi ise başladığım halden çok daha geliştiğim puzzle ve arcade bir oyun projem üzerinde çalışıyorum Yaptığım ilk oyun :d İkinci oyun üçüncü oyun ve şuanda üzerinde çalıştıgım cash hunter adlı oyundan görüntüler daha kodlaması bitmedi...