Arama sonuçlarınız

1. AurumK

amnesiacraft.minecraftoyna.com Türkiyede Tek - Hikayeli Survival Sunucusu - Amnesia Craft - 1.12-1.16.3 - VIP Yok! - Claim Yok! - Köylü Takası - Çanta

Sunucumuzda hiçbir lag bulunmamakta. Kendi internetinizdeki sıkıntıyı sunucu üzerine atmayın lütfen. Tpsi görüntüleyebilirsiniz sabahtan akşama kadar tps 19 altına düşmüyor. Ping ise maksimum 70 gözüküyor.
  2. AurumK

amnesiacraft.minecraftoyna.com Türkiyede Tek - Hikayeli Survival Sunucusu - Amnesia Craft - 1.12-1.16.3 - VIP Yok! - Claim Yok! - Köylü Takası - Çanta

Sunucuya ilk girdiğiniz andan itibaren daha hiçbir şeyi test etmeden kötülemeye başladınız. Sunucumuzda diğer survival sunucularında yapılmamış hatta dünyada yapılmamış özellikler bulunmakta ve siz daha girer girmez kötülemeye başladınız. İstediğiniz sunucuda oynayabilirsiniz. Sizin gibi bir...
  3. AurumK

Sunucuya girip, sürekli kötüleyip kendinizin beceremeyeceği yaklaşık 2,5 aylık emekleri ıy bu sunucu çok kötü oynanmazki burda derseniz banlanırsınız. Hala banımızın arkasındayız. Siz gidip normal, zevksiz survival sunucularında oynamaya devam edebilirsiniz. Hayatta bol şans :)
  4. AurumK

Bu konuyu açtığım zaman sunucu test aşamasındaydı. 1.16.3 sürümünü test ettik ve bir sürü insan geldi, oynadı. Hiç stabillik yakalayamadık ve versiyonu değiştirdik. Sunucu artık tamamen açık, bakım da bitti. Gelip oynayabilirsiniz.
  5. AurumK

Bizde 1.16.3 olmasını isterdik fakat yeni bir sürüm olduğu için çok fazla sorunu vardı. Plugin eksikliği, lag sorunu vs bu yüzden sağlıklı bir sürüm olan 1.12ye geçtik. Fakat 1.12den 1.16.3e kadar girebilirsiniz.
  6. AurumK

1.16.3ün optimizasyon sorunu yüzünden lag vardı. 3 farklı lag plugini indirdik hepsi azaltsa da hala yeterli olmuyordu bu yüzden versiyon değişikliyi yaptık ve sorunu çözdük.
  7. AurumK

Aynı zamanda güncellemeler hakkında bilgi almak için Discord adresimize gelebilirsiniz sunucu katılma kısmına: JemMYUw yazarsanız girebilirsiniz.
  8. AurumK

Merhaba, Amnesia Craft ekibi olarak Hikayeli Survival sunucusu açmaya karar verdik. Düz, zevksiz bir Survival açmak yerine oyuncularımıza eğlenceli bir oyun deneyimi sunmak istedik. Sunucumuzda VIP bulunmamakta. Survival modumuzda VIP satmamaya karar verdik çünkü oyunumuzun Pay to Win olmasını...
  9. AurumK

Yardım Yaptığım Custom Mobların Dünyada Rastgele Doğmasını Sağlamak

Herkese merhabalar. Ben bir texture pack yaptım ve bu texturepackde mesela tavuğa nametag ile Devekuşu ismini verince texturesi devekuşu oluyor.Ben bu devekuşunun normal moblar gibi biyomlarda spawn olmasını istiyorum.İnternette bir sürü yabancı kaynak buldum fakat beceremedim.Çoğu kişi komut...